Jump to content

СД Партизан 13/14


alfa

Recommended Posts

ajd definisi mi tu kategoriju,cisto da znam u koju to kategoriju spadam :)),imali smo jednu prepirku u vreme duela arsenal - bajern gde sam ja davao vece sanse arsenalu pa cak i posle 1-3 u londonu sam rekao da arsenal moze da prodje,bajern jeste prosao uz rezultat 3-3 uz nesto bolju igru ali daleko da arsenal nije imao sanse u tom dvomecu,sumnjam da ti je to toliko zasmetalo da me pominjes non stop,ili ti pak smeta sto sam navijac utd-a a ti loserpola :D

Јеси ти оно беше рекао да се више разумеш у фудбал јер си тренирао? :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

niti tim recima niti ima veze sa treniranjem...moja poenta tada je bila da ne mogu da imaju isti pogled na fudbal neko ko nikad nije sutnuo loptu i neko ko ga je godinama igrao :),izvlacite iz konteksta previse jbg :D,sad moze neko da mi se javi i kaze kako murinjo nije igrao fudbal (profesionalan ili ikakav) a vrhunski je trener :)),a sve to je uopste i pocelo na moj h8 prema mojesu i tako...long story bro =)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Video sam kako ne dobija juče popodne kad je u belom Q7 došao u Casa Nova na Dorćolu na ručak sa Teparom i Milutinovim, kasnije isti i platio :tf:

Ko misli da trolujem, ok, sedeo sam preko puta njih i hasao sa drugarom

Da ne bude off, odličan je igrač, prerastao je našu ligu i treba da ide u neki jači evropski klub

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 4

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

moguće, ili možda dobija neke pare, tek tako :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Q7 imas za 25k polovan

Simonovic kupi 8 komada po sezoni :tf:


'Materijalizam je filozofski pravac koji materiju (tvar, komad lima ili metala) smatra osnovom svega i propagira da je krađa jednog bezvrednog komada metala bitnija od alhemije, suza, krvi i znoja koju propagiraju partizanski idealisti. Reč je Stjepanošupanskog porekla. Suprotno materijalizmu je idealizam, Dulizam, Bogdanizam i alhemija koja smatra da kada bi igrači Partizana sada podigli list drveta ili plastičnu kaščicu to bi imalo veću duhovnu vrednost i težinu nego kada bi Simonovic podigao platinasti pehar ophrvan dijamantima. Poklonici mater(tijebem)ijalizma mrze kad neko sija i odudara od proseka (Bogdan Bogdanović i KK Partizan) jer im taj sjaj pokaže koliko su oni suštinski ružni, te su skloni da sve te pojave nazovu ustaškim.

Popularna definicija materijalizma se tumači kao pohlepa ka materijalnim stvarima (objektima od materijalne, uglavnom LIMENE vrednosti) te se obično koristi kao suprotnost razumevanju da su duhovne i nematerijalne vrednosti značajnije od materijalnih.

Džaba vam novci moji sinovci...'
https://www.facebook.com/Grobarskitrashromantizam

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

s-line 2012 restyle nemaš, ne lupetaj više molim te

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

bavim se, jer vi malomnici (da, nazivam te maloumnikom) verujete u te priče da para nema, da svi dolaze na časove ljubavi (naročito stranci), kako su svi protiv vas (Čović, Vučić, savez, sudije, bog, betmen i kraljica majka) i kako se jadni i bedni borite protiv celog sistema koji vas izbacuje iz EL, uzima vam titulu i sl.

 

Možda Aranitović, Đoko Šalić i Bezbradica ne dobijaju keš ili igraju za siću, ali stvarno treba da si retard pa da pomisliš da Bogdan, Vesterman, Lovernj, Pavlović, Bertrans ne dobijaju pare ili im se ne plaćaju računi? Pa od čega bi se lečili Bertrans i Vesterman, misliš da operacije napolju, magnetna u Nemačkoj, putovanja u Ameriku, da je sve to dž jer ljudi vole Partizan, i klinike i Lufthansa i Air France i slično? Daj malo razmislite svojom glavom i ne budite jebeni retardi pa da slušate šta Svinja priča po konferencijama za štampu.

 

Da, uzeli ste titulu, pošteno (ja neću da kukam na sudije - juče je Bogdan izveo više bacanja nego ceo Zvezdin tim. Prvi meč gde ste vi kukali na sudije, na poluvremenu je bilo 8 faulova za vas, a 15 za nas. Treći meč, Lazić 5 faulova za poluvreme. Prošle godine, finale ABA, zvezda je u 3/4 i 4/4 izlazila iz bonusa za prva 2 minuta četvrtine, čisto ako kreneš opet sa tom pričom o sudijama) u četiri meča. EL ste izduvali, što je i trebalo da se desi jer ste u ABA imali traljavu formu već dve sezone za redom, mi smo se izvukli na sreću, ali isto nismo zaslužili. I to je to

 

I da, linkovao si Q5, nubara si za automobile :tf:

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 8

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

onda smo oboje nubovi :tf:

ko mi je dao minus, može da mi se nasrče mudovine slobodno

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nije lepo to sto vredjas.

 

Nebitno koji je auto, Bogdanu je ovo vec 3. profesionalni ugovor, uradio je i reklamu za Nike. Izracunaj to u vrednosti audi-a.

Da ti ponovim jos jednom poentu - Simonovic je za ovu sezonu zaradio duplo vise kesa od Bogdanovica.

 

Bertansu je ceo tretman platio novi NBA sampion San Antonio, takodje je i ceo proces obavljen tamo. Vesterman i Milosavljevic su bili osigurani.

 

 

Neces da kukas na sudije, ali si se ipak iskukao. Bogdana ne moze niko da cuva, zato je toliko sutirao slobodna bacanja.

Jer su vam sudije krive sto imate Simonovica za kapitena, a Radonju za trenera? Sto nemate nijednu izradjenu akciju, nego se igra zasniva na soliranju, uz malo kreativnosti Mitrovica kojeg Radonja drzi na klupi? Cela filozofija vase igre je da se doturi lopta Bobiju, a ovaj da je baci na kos jednom rukom. U odbrani ga Gagic razvlaci kao mentola. (eeeeeej Gagic jbt)

 

 

Koliko nema para u Partizanu ces videti na jesen, kada nam Dalo bude bio glavni igrac. Pravis se nevest i tesko ti je da poverujes, iako je Vucicev brat podpredsednik Zvezde. :tf:

Edited by leisure
  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Nije lepo to sto vredjas.

Nebitno koji je auto, Bogdanu je ovo vec 3. profesionalni ugovor, uradio je i reklamu za Nike. Izracunaj to u vrednosti audi-a.

Da ti ponovim jos jednom poentu - Simonovic je za ovu sezonu zaradio duplo vise kesa od Bogdanovica.

Bertansu je ceo tretman platio novi NBA sampion San Antonio, takodje je i ceo proces obavljen tamo. Vesterman i Milosavljevic su bili osigurani.

Neces da kukas na sudije, ali si se ipak iskukao. Bogdana ne moze niko da cuva, zato je toliko sutirao slobodna bacanja.

Jer su vam sudije krive sto imate Simonovica za kapitena, a Radonju za trenera? Sto nemate nijednu izradjenu akciju, nego se igra zasniva na soliranju, uz malo kreativnosti Mitrovica kojeg Radonja drzi na klupi? Cela filozofija vase igre je da se doturi lopta Bobiju, a ovaj da je baci na kos jednom rukom. U odbrani ga Gagic razvlaci kao mentola. (eeeeeej Gagic jbt)

Koliko nema para u Partizanu ces videti na jesen, kada nam Dalo bude bio glavni igrac. Pravis se nevest i tesko ti je da poverujes, iako je Vucicev brat podpredsednik Zvezde. :tf:

Vredjam jer si od normalnog clana foruma dosao do toga da cu da te blokiram, ko ovog Čmaracka. Tvoje poente nema, jer jedini argument koji imaš jeste "Dule je rekao da nema para", a na drugoj strani ti isti momci izlaze po gradu, voze odlične automobile, vidjaš ih u separeima i slično, ali da, para nema. Završiću ovaj deo podatkom da je raspali Djekić iznajmljivao stan od keve mog dobrog ortaka na Dorćolu od 70 kvm svojevremeno za 600e mesečno i da nikad nije kasnio. A koliki je to ugovor imalo to drvo koje se skidalo samo u KLS po 2 i po minuta?

Ja kažem opet, sudjenje je bilo ok, ali samo vi plačete. Na podatke koje sam ti izneo ti kazes "Nema Bogdana ko da čuva", sigurno je to uzrok svega

Zvezdini problemi su zvezdine gluposti, ali to nema veze sa vašom kuknjavom i "besplatnim časovima ljubavi"

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...