Jump to content

Curious case of Marko Grujic


gruja

Recommended Posts

enivej,jutros oko pola 5,dok sam se vracao sa mrtvog exita,jebo mi pas mater kud sam otisao na to propalo govno,kod indjije me je zaustavila mrtva nadrkana drotina kako preticem na punoj liniji (kraj jebenog nadvoznjaka,jebo me konj)

na stranu to sto sam kriv,ne poricem to,koliko sam video kazna je 6 bodova,od 15.000 do 30.000 dinara i tri meseca zabrane,tako da sam se smorio pa sam se smorio.

Ali,ono sto me izuzetno kopka je pod a) lik mi je tu pisao kaznu na nekom papircetu,uzimao podatke,i na kraju mi samo predao dokumenta,nit mi je dao bilo kakav papir ko sto mi uvek daju,niti bilo sta slicno.Da li je moguce da je on napisao moje podatke na papircetu i kao posle da mi ispise kaznu,ne razumem logiku,pa onda moze da napise sta hoce na tom jebenom papiru?Jel mogu nekako da se uhvatim za to i da se pozovem na neku neregularnost? Na kraju krajeva, nisam mogao da dam izjavu i ulozim prigovor,a hteo sam da ulozim prigovor zbog njegovog ponasanja cime stizemo do tacke b)

znaci boli me kurac za kaznu,platicu je,ali hocu da to smrdljivo arogantno govedo nekako najebe

nisam ni otvorio prozor,vec je bio bezobrazan i rezao je,a onda kada sam izasao iz kola krenuo je sa sledecim asortimanom

"sta ce tebi dozvola"

"sad ces na hladjenje tri meseca ionako ne znas da vozis"

"cime se bavis?aha,pa sad taman tri meseca unajmis vozaca i vozis se"

"nemoj da me molis,sad ces ti lepo da popijes kaznu pa ces da ides kod sudije da je molis"

bilo je verovatno jos,ali ne mogu da se setim.Enivej,imam i svedoke koji mogu da potvrde da je to rekao,kao i da potvrde da sve vreme dok mi je pisao kaznu,njegov kolega je na spustenom sedistu UREDNO KNJORAO LIKE A BOSS.

Znaci,pravnici,drugovi poznavaoci usranog srpskog sistema,sta mi je raditi i kako se braniti?

JEBO IM PAS MATER FRUSTRIRANU PSIHOPATSKU

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Pitaj karlita, mozda on moze da ti pomogne.



ako nisi potpisao zapisnik moze da te uvati za jaje...btw, nije te terao da duvas:)

 

Sta pricas dule pa ne potpisivanje zapisnika je tvoje pravo, i on tamo napise onda odbio da potpise, ne slaze se itd itd.

  • Downvote (-1) 1

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ne mozes tu nista, vec si se zajebao u startu.. ako ti nije dao zapisnik, trebao si da ga trazis, sve uljudno i sl, bez nekog heavy prepiranja da ti jos nesto ne natovari. kad nalete na nekog ko deluje da hoce da se svadja a resio je da pise , zapise na papiru podatke pa posle upise kao da ti je regularno napisao a ti nisi hteo da potpises .. cime gubis pravo zalbe.

za ponasanje mislim da mozes uvek da das prigovor "negde" .. ali je toliko cimanje da ti opet savetujem da ne juris vetrenjace u srbiji.. da ti je naneo povrede, maltretirao i sl. bi rekao go for it.. ovako ti se ne isplati po meni..

 

u buducnosti , kad pita cime se bavis uvek odgovaraj sa student ili neki posao koji nema potencijal da zaradi kesh.. to te uvek pitaju da znaju ako podmicujes kolko da te ocepe.. i ako ima kvotu kazni koju mora da popuni, dal tebe da ocepi..

Link to comment
Share on other sites

A i šta ima veze što mu nije ponudio da duva kad je ovaj preticao preko pune?

 

@ junkie - kako to gubi pravo žalbe ako ne potpiše? Šta, moraš da potpišeš zapisnik da bi posle mogao da se zezaš na sudu i dokazuješ da nije bilo tako?

Link to comment
Share on other sites

i meni su tako pisali za 2 prekrsaja (nisam stao na stop znak i isao sam preko sina), oba koja sam zapravo pocinio. panduri ispisali nesto na papiru i rekli mi da palim.
pritom nista nisam potpisao i nikad mi nije stigla ta kazna

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

ako hoces da obaras to sto je napisao ne potpisujes pa se na sudu zalis.

ako se slazes u globalu s tim sto je napisao ali imas primedbe, mnogo je bolje da potpises , a dodas u napomene to sto je problematicno

 

recimo uhvati te da si preticao preko pune linije traktor

ako hoces da dokazes da nisi preticao traktor ne potpisujes.. onda ide tvoja vs pandurska + svedoci..i to retko prodje

ili mozes da potpises da jesi preticao traktor, ali u napomeni napises da je isao ispod 25km/h te se racuna u stacionarnu prepreku i imas pravo po zakonu.. sto prolazi lakse nego prvi slucaj.

 

mada je u startu bolje ono sto sam rekao.. bez svadje, probaj da "dogovoris" .. sve kez na neckanje, kriza je, nema se kesha, fin si, ne pravis sranja, nema guzve itd itd.. pandura je neko stavio tu da nalupa x kazni.. on kad to odradi juri mito za rucak ili sta vec i zabole ga.. mislim da pisu po papiricima bas da bi imali "buffer" , da na kraju smene vide kome da pisu a koga da puste

 

mene su par puta zaustavljali po ibarskoj za prekoracenje i svaki put sam prosao sa crvenom-dve, ako si kriv, samo gledaj da ga ne ocepis kako ne treba

Link to comment
Share on other sites

relax grujane... 

lik je postigao ono sto je hteo, da te izbaci iz takta i to je to. mnogo nepravilnosti, ti tu ne mozes nista. oni se tako ponasaju, zato sto je to u srbistanu moguce. morao je svakako da ti da zapisnik, potpisao ga ti ili ne, to ne menja okolnosti. 
 

 

u svakom slucaju, nema nista od toga, nikakve kazne, oduzimanja dozvole i sl. 
znaci, i da stigne ovde kod nas bice gudbaj charli, si ja in inferno :)


a sto se tice njegove patnje, druze, on je vec dovoljno napacen. samo neka on cuci u zbunju u 5 ujutro izmedju indjije i novog sada, do kraja zivota dabogda.


sreca pa imamo mene krticu unutar njihovog sistema, sjebavam ga svakim danom sto vise mogu...

Edited by Carlito

 

 

Link to comment
Share on other sites

nemam pojma iskilovao sam dogovor sa pandurima  kada nemaju onu kameru ofc, ako je imaju lepo se ispricam sa ljudima :]

 

kada mu das dozvolu prilikom zaustavljanja u 90% slucajeva ce da ti pise kaznu

ako krenes u pricu pre davanja dozvole u njegove ruke sanse se umnogome povecavaju

 

kada ti zapise kaznu, 99% moras da odgovaras 

 

 

jbg kad sam se vracao sa exita u subotu, lagano sam vozio  i u nekom momentu skontam da ide deonica kada nigde nema pandura provozam malo na preglednim mestima obidjem (jednom bilo na punoj liniji, al sigurno jednom) i posle toga nastavljam voznju najnormalnije bez ikakvog divljanja, i posle 10ak kilometara pandurska kola opala iz mene sa rotacijom, usporavam oni kroz prozor stop... jbt

 

i krece prica drvlje i kamenje nasilnicka voznja, obilazak na punoj liniji, min 3 puta, jurimo te od rume ne mozemo da te stignemo, 6 meseci dozbola, 8 bodova, zatvor, 40k din bla bla bla... ima snimak, videvsi da imaju budzu u autu pomislih vid stvarno kamera najebao sam do jaja... dam dokumenta oprostivsi se od dozvole ali izadjem da trazim da pogledam snimak

 

- ispostavi se da nije kamera

- nemaju snimak

- jesam bio fin i kumio i molio i objasnjavao (supruga koja nervozno pusi u autu je dobar argument [:D] )

- drzali mi bukvicu 20 min

- jednim delom bili u pravu vecim delom su izmislili

- vratili mi dokumenta ubedjeni da sam ipak fin momak a ne balavac nakon cega sam insisitrao da ih castim [8)]  

 

Na istom mestu su i mog matorog jurili i pustili ga, za 2k din, pre godinu dve

 

Naravoucenije (lol) ako mislis da se izvlacis spremi se na pricu i zvaku, ubedjivanje na finjaka, kada te zapise caozdravo

 

edit: primetio sam da su nasi saobracajci ubacili onu filmsu foru bad cop - good cop, pa ako ubedis onog sto je tu da te izervira pobeda!

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja se ni sa kim nisam svadjao,niti sam bio neprijatan.Naravno da znam za student fore,zato sam i rekao da sam student,ali lik je bio sve vreme u fazonu kao da sam mu silovao dete,nicim izazvano.Obisao sam jebeni jugo koji je isao 30-40 na sat,nikoga nije bilo u suprotnoj traci,on mi prica kako tu imaju sporedne ulice,kako sam mogao da udarim nekoga,da izazovem incident itd.Da ne pricam da mi je jedno 10 puta simulirao kako ce na vozackoj da mi sudija lupi pecat zabrane,znaci lik je psihopata prve klase.Ne znam kako sam iskulirao da ga ne oteram u picku materinu. Sve sto je govorio imam jebene svedoke u kolima,znaci sve sto mi je rekao,kako se ponasao,da mi nije dao zapisnik.

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja se ni sa kim nisam svadjao,niti sam bio neprijatan.Naravno da znam za student fore,zato sam i rekao da sam student,ali lik je bio sve vreme u fazonu kao da sam mu silovao dete,nicim izazvano.Obisao sam jebeni jugo koji je isao 30-40 na sat,nikoga nije bilo u suprotnoj traci,on mi prica kako tu imaju sporedne ulice,kako sam mogao da udarim nekoga,da izazovem incident itd.Da ne pricam da mi je jedno 10 puta simulirao kako ce na vozackoj da mi sudija lupi pecat zabrane,znaci lik je psihopata prve klase.Ne znam kako sam iskulirao da ga ne oteram u picku materinu. Sve sto je govorio imam jebene svedoke u kolima,znaci sve sto mi je rekao,kako se ponasao,da mi nije dao zapisnik.

 

Čekaj bre, kako simulirao? Ono kao drži u ruci nevidljivi pečat i onda lupa na saobraćajnu? Jel pravi i neki zvuk pritom? :))

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ovde opuštencija. Imao sam ja tako par slučajeva sa pisanjem na papirić koješta, bez onog njihovog zvaničnog zapisnika i nikad mi ništa nije stiglo u tim slučajevima.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Čekaj bre, kako simulirao? Ono kao drži u ruci nevidljivi pečat i onda lupa na saobraćajnu? Jel pravi i neki zvuk pritom? :))

da,bas tako:)Bukvalno sam cekao svaki put posle "pecatiranja" da se okrene ka meni i da krene da se sa grohotom smeje.Ja ono u zivotu nisam video:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kada mu das dozvolu prilikom zaustavljanja u 90% slucajeva ce da ti pise kaznu

Јебем ли га, ја имам прилично добар проценат са одмах давањем дозволе и тек накнадним чешањем по глави и давањем за прљаве таблице:) Мислим, увек дам одмах, па онда гледам шта ћу и како ћу и до сада, ако су ме смарали десет пута, два пута сам испушио нпр. (оба пута у другој половини двеиљадитих). Са друге стране, последњих пет година фазон нису ме ни зауставили, а и ако јесу, било је регуларно, не због прекршаја, па не знам какви су ови модерни муркани:) Ал нешто мислим да нису много другачији:)

 

Исто тако, никад нисам нешто кењо, пар реченица и то је то, нисам неки ''јао па ја таман крено тетки по лек'' лик, не могу ја то:)

 

 

Из мог искуства, углавном овако је то изгледало:

 

случај 1

 

-да ли знате зашто сам вас зауставио

-знам, не раде ми светла

-да. казна за светла је сто иљада евра

-јел може нешто на лицу места?

-може, две иљаде

-имам иљаду и по

-види са другаром

-ево другар има двеста кинти

-добро може

-ћао

-ћао

 

 

случај 2

 

-да ли знате зашто сам вас зауставио

-знам, не раде ми светла

-да. казна за светла је сто иљада евра. Да пишем?

-немојте, ево иљаду и по

-две иљаде најмање

итд

 

 

случај 3 (најређи, али се дешавало)

 

-да ли знате зашто сам вас зауставио

-знам, не раде ми светла

-да. казна за светла је сто иљада динара.

-може нешто на лицу места?

-господине, не вршимо такве сервисе, ми смо полиција, омг дајте миришљаву со

-па не знам, реко имам иљаду и по, па као таблице овооно

-ју господине шта вам је, пишем вам за светла, ја сам полицајац

-океј лол јебига

 

 

 

 

Е сад, ако си мислио да се на speech +10 извучем без да дам ишта пара, онда јебига, то нисам никад ни покушао, ко што рекох, нисам неки sweet talker :)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

mene su zaustavljali u poslednjih deset dana 4 puta. nisam imao pojas, isao sam iz jednosmerne u pogresnom smeru, treci put sam vozio ribu do grada da jede u nekoj spavacici, bio sam naduvan ko cepelin i poprilicno pijan, nisam ni imao dokumenta, rekao sam mu de radim i sta, i trazio kao dokumenta, pogledao je nju, i rekao mi je: ma vozi, druze, samo ti ja jos falim da te smaram  [roflmao] 

jednom su me upecali na autoputu, isao sam na aerodrom, vozio sam 197 kako kaze radar, izvadio sam opet sluzbenu i "kolega" mi je uz osmeh ljubazno rekao da ako mi se leti da odem na pistu koja je sa leve strane puta, opet nije bilo nikakvih problema. vozio sam dugo i neregistrovan auto, opet nema nikakvih problema.... :)

inace, ne bahatim se sa kolima, ovo su neki izuzeci...

znaci, sve je uvek uredno, sveza jelkica, vlazne maramice, kurtoni, zvake i bombone


p.s. inace, ta sluzbena funkcionise kao ona kartica za izlazak iz zatvora u monopolu, samo sto je ovo real varijanta :)
      ipak svi ti njihovi zahtevi za pokretanje prekrsajnih postupaka dolaze prvo u moju kancelariju, sudsku upravu, gde sam JA shef   :tf2:

  • Upvote (+1) 1

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...