Jump to content

SD Crvena Zvezda 2013/2014


Astora

Recommended Posts

Pa ne mogu da dozvolim sebi da pomislim da bi neko mislio da zaokruzenim brojem jedan na torti ISTA postize osim dodatnog hejta.

Ne kazem da sam u pravu mozda i ima nesto iza toga ali je po mom misljenju takva budalastina da mi je uvek smesno kad neko to ozbiljno iznese.

Ja smatram da nisam neko ko ce da brani cigane kada su cigani ili da brani sabane kada su sabani samo zato sto navijam za njihov klub.Sto se tice karata znam kako je na marakani(poslednjih par tekmi na zapadu) i da te karte niko ne kuca nego daje redarima pa oni rade sa njima sta vec rade, a i ne kapiram zasto bi neko zeleo da placa veci porez zbog toliko nebitne stvari(inb4 kompleks).

edit;

@lizr

da znas da jesi neshvacen :D

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

Па класична Фекетић прича. Мораш да скапираш да постоје ти људи који се примају на те ствари, а они су очигледно већина (кад се погледају резултати избора) или бар у великом проценту.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

haha... da nisu redari cekirali karte dule bi plakao za utaju poreza... :tf:


Па класична Фекетић прича. Мораш да скапираш да постоје ти људи који се примају на те ствари, а они су очигледно већина (кад се погледају резултати избора) или бар у великом проценту.

ja te kapiram... mi smo bili u fazonu KOJI KURAC?!? ali je 100 klipova i izvuCHicu te ipak odradilo posao...

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

@trn pa matori, normalan čovek bi pomislio da vučić ništa osim hejta neće postići raznim stvarima koje je radio u ovoj predizbornoj kampanji (imaš i temu izbori 2014 pa prelistaj da vidiš sa čime su se sve ljudi susretali od toga da botovi ostavljaju komentare po netu, preko dolaženja na gajbu do onih ekstrema tipa feketić) pa je čovek uzeo 50% na izborima. moraš skontati da ljudi sa kojima pričaš i tim temama verovatno nisu reprezentativan uzorak.

  • Downvote (-1) 1

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ja ne mogu da verujem da se ovde 3 strane raspravlja oko jebenog broja publike. Ako ce nekome/nekima da bude za utehu neka se prijavi 22566 i da zavrsimo sa tim, a ne da se narednih 1665 dana ne moze ziveti od njih...

 

btw lepa slika, imas + :)

Edited by agrsv
Link to comment
Share on other sites

kakvo govno od tekme, osim ta neizvesnost i user za nas

ogavniju kosarku ne znam kad sam gledaoa jos se kao i nervirao

radonjic ocigedno nema kapacitet, mozda ce ga nekad imati ali trenutno ne

oni crnci bi bili lincovani da su izgubili 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jao ljudi, pa meni je ovo bilo jedno od najboljih navijackih trenutaka ikad. Kako se samo prati svaki napad, svaka odbrana, svaka uhvacena lopta, kao da sve vreme golovi padaju. Ne pamtim kad sam se ovoliko radovao promasenom bacanju protivnika negde na pola utakmice. Luda atmosfera, stvarno svaka cast.

Sto se igre tice, ovi likovi su dali 52 poena, a tamo ce bar 75... sad je tu pitanje koliko cemo mi moci da pariramo i izvucemo nesto... Tesko, ali postoje neke sanse.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

22.736.
kakva igra, kakva odbrana?!!!... Svaka cast momcima na muski odigranoj partiji. Prosto smo ih ZGAZILI

Kontao sam da ce se usrati i da ce Uniks poprilicno lagano dobiti mec ali ovo, nisam ocekivao da budem iskren. (fudbal)- Sledeca tekma je Spartak Subotica, 15.30h. Prelomna utakmica. DOBIJAMO
... I VERUJ JEDINO SA NAMA, SAMO TAKO MOZES DO FINALA.

OSVAJAMO!

DOMINIRAJ ZVEZDO!

Link to comment
Share on other sites

ma da li je moguće da ti spominješ fudbal bedni u ovom trenutku, kada smo konačno odigrali kao ljudi?

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...