Jump to content

SD Crvena Zvezda 2013/2014


Astora

Recommended Posts

nisam dve, ispratio sam sve

 

nama nije valjao ni barkos tako da me ne cudi shto vecini ni dauda ne valja...

 

najbolji napadac u ligi trenutno (nisam gledao ovog klinca shto sad igra za partizan od kako je otishao mitrovic), shto nije neki uspeh, ali za nashu ligu je vishe nego dobar

 

pa benzemu da stave samog u nash napad, i da ga milijash gadja sa nashe polovine ne bi pokazao nishta

 

videlo se da zna fudbal i pre nego shto je poceo da daje golove, iako su ga svi pljuvali, i vidim, i dalje ne valja

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

dauda dobar igrac :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ај дауда и НЕКАКО (али никако, пошто је рупа класична)

али јебени ПЕЧНИК хахахахах насмејао сам се ИРЛ :>

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Ја не пратим домаћи фудбал... ИЗНАД СИТУАЦИЈЕ САМ!

Ал' с времена на време одгледам преглед, јебига, јаче је од мене :с

Гледао Звезду у Европи ове дине и плакао сам :)))

Печника укењао онај гол против оних рибара и то је то. Човек не зна да прими лопту, а кад то не зна нема шта ја даље да причам о његовом фудбалском умећу.

За Дауду се и прошле дине видело да је класичан црначки гонич лавова, који једино може нешто да покаже против неких слепаца из нашег фудбала. Чим неки јачи противник дође, типа ДОЊИ ЈЕБЕНИ СРЕМ, лик не зна где се налази.

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Pecnik deluje uz Ninkovica da jedini ima "fudbalski" mozak u ovom timu Zvezde,a i dao je (cini mi se) vec 5 ili 6 golova.Ne znam sta navijaci Zvezde ocekuju od njega pa im je los : /

Mijailovic je jedini konstantan i najbolji igrac u zvezdi trenutno, Ninkovic sto se tice fizicke spreme moze da pozavidi Ilicu i Pecnik koji je koliko toliko solidan.

Link to comment
Share on other sites

Pecnik je nas najbolji igrac u ovih par kola shto je odigrano ( posle ninkovica)

jel vi uopshte gledate utakmice ili samo prdite na forumu?

 

pecnik jeste mozda nas najbolji igrac trenutno, ali to ne znaci da je dobar igrac.

svaki tim mora imati najboljeg igraca, koji iskace u prvi plan.. i marko mirkovic je trenutno najbolji igrac borca iz starceva ali je on jebeni mesar i bolje od njega igra viktor vidosavljevic iz zarkova.

 

Pecnik deluje uz Ninkovica da jedini ima "fudbalski" mozak u ovom timu Zvezde,a i dao je (cini mi se) vec 5 ili 6 golova.Ne znam sta navijaci Zvezde ocekuju od njega pa im je los : /

 

tu se slazem, ima on taj smek, ali je nedorastao igranju na evropskom nivou, videli smo to u ovih par utakmica... jedno je igrati protiv srema iz jakova, drugo protiv vozdovca sa vracara a trece protiv nekog evopskog tima..

 

Mijailovic je jedini konstantan i najbolji igrac u zvezdi trenutno, Ninkovic sto se tice fizicke spreme moze da pozavidi Ilicu i Pecnik koji je koliko toliko solidan.

 

mijailovic je klasican mesar, covek koji moze samo da trci, a jos uvek nije uputio krsten centarsut iako je bek.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

pa mi pricamo o igracima zvezde i o tole super ligi, ne o arsenalu.. svaka rasprava koje ide dalje od nashih stadiona i njiva, drugog kola kvalifikacija za ligu evrope je suvishna, tu je odavno sve jasno, i ja sam mislio da se to podrazumeva

 

ako tako gledash nema potrebe da uopshte postoji topic ok fkcz, jer u narednih x godina mi necemo imati ni jednog dobrog igraca koji ce igrati za nas duze od god-dve, dobrog u evropskim okvirima.

 

eventualno neki klinac kao shto je grobarima igrao mitrovic jednu sezonu ili neko ko se vrati da se penzionishe i to je nash vrhunac. normalno je da bilo koji igrac koji ima neki ozbiljan kvalitet nece igrati u zvezdi ni u partizanu ni u ludilu, pa ovde se ni plate ne primaju, lol

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...