Jump to content

SD Crvena Zvezda 2013/2014


Astora

Recommended Posts

Upravo, lepo kaže Vanja. Ko o čemu, kurva o poštenju. Iskreno, mislim da derbi neću ni gledati, više me zanima nedelja sa basketom i PL

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Јебига тебра, такав ти је био ВАЈБ поста :)

Нема поенте гледати наш фудбал, бар до неке приватизације клубова...све се своди на то ко је боље изакцијао шеме :/

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

@Leisure

 

Nisi me razumeo stari, nisam ja rekao da je Zvezda poslovno uspešnija od Partizana (daleko smo ispod njih po prihodima), govorio sam skroz u drugom kontekstu (o potecijalu za ostvarivanje profita na osnovu broja simpatizera) a podaci o Telekomu i Lav pivu su tačni (tj nisam baš ni izneo neke podatke već sam samo naveo da su te kompanije ostvarile veću prodaju SVOJIH proizvoda koristeći ime Zvezde nego Partizana). A Zvezda ima određeni procenat od prodaje tih kartica Telekoma (ugovorom definisan) ali daleko od toga da se tu radi o cifri koja može izvlačiti poslovanje kluba.

 

Isto tako sam rekao da se državne pare bacaju u klubove jer se na pogrešan način koriste.

...

Link to comment
Share on other sites

ma jebi partizan

jebacemo ih i u derbiju. otima se godinama na obe strane tako da jedini koji mogu i trebaju da kukaju su "mali" klubovi

jaci smo i u fudbalu i u kosharci, prvenstvo je po regularnosti na istom (najnizem) nivou vec godinama, zasluzeno osvajamo titulu a vi placite zajedno sa debelima i celavima x2

i toletovu zastavu da ostavite na tribini, vi se protivite njegovom teranju godinama, jebo vas on :)

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Samo mi nije jasno sta ti je tu smesno ali ajde... Ako stvarno mislis da ono sto sam napisao je manipulisanje sa ciframa ili sta vec onda to jasno i kazi ali bar sam za razliku od vecine ovde realan kada govorim i o Zvezdi i o Partizanu. To sto je tebi smesno da Zvezda ima vise pristalica i to da taj podatak znaci da ce se vise proizvoda sa Zvezdinim imenom prodavati nego Partizanovih onda jbga. Nisam rekao da je Partizan mali klub niti da je Zvezda veliki vec sam samo izneo neke stvari u kojima jeste veca od Partizana.... A poentu tvog linka nisam iskreno razumeo.

...

Link to comment
Share on other sites

Koje su se godinama bacale i bacace se... Nista novo i neobicno! Samo je licemerno sada upirati prstom na jedan klub i praviti se naivan kad je i u Zvezdu i u Partizan israna tona naseg novca u zadnjih 20 godina. Jeste, Zemunelo su vredni i uspesni grobari napravili kao i stadion narodne nam armije sto ste nasledili...

...

Link to comment
Share on other sites

Упирем прстом само на једне :)))

Имаш два клуба, у оба се нереално краде, један шатро преживљава и живи на нули - други прави 50 милиона дуга који опет МИ (ми као грађани) плаћамо. Наравно да ћу то да поменем и то не због тога што ЗЛА ЗВЕЗДА краде паре свима нама, него разне лоповчине које тамо обитавају (као и у Партизану, пошто морам све да цртам изгледа).

Ако ти верујеш у причу где је само ЗЛИ ПАРТИЗАН крао и од тога изградио Земунело итд. грдно се вараш. Разлика је само у томе што су Партизан тада водили озбиљне главе/лоповчине, док су Звезду водиле Звездине звезде и сељачине попут Џајића, који су са екипом крале и шаком и капом. Могла је и Звезда лагано да изгради неко њихово Земунело у неком ромском насељу :tf:

И за то пословање, не би веровао колико су Зека и Бјека направили фирми у склопу Партизана и како те фирме добро послују. А то што ти (Каниђа) мислиш да Звезда зарађује неку лову од карата и шалова (велика већина пре свега узимају Делије од тих навијачких срања) вараш се, пошто са тим парама не могу да покрију плату једног странца у Звезди...

А на крају ћу још једном нацртати, подједнаке лоповчине су и једни и други и уопште не желим да стајем на неку страну.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Dao sam ti plus posto se slazem sa svim sto si napisao ali izgleda da moj post ljudi nisu procitali ili jednostavno nece da shvate sta sam hteo da kazem. Rekao sam da TRZISNI POTENCIJAL IMENA ZVEZDE U nasoj zemlji je veci od Partizanovog i kao primer naveo shopove, mts i lav pivo (gde sam uporedio sa Partizanovim) a to sam rekao kao odgovor na konstataciju da je nelogicno da firme sponzorisu Zvezdu kad je Partizan sampion a ja tvrdim da je logicno jer imamo veci broj simpatizera u zemlji tj potencijalni broj kupaca/konzumenata za te firme. Opet sam i to naglasio hipoteticki jer kod nas stvari ne funkcionisu kao u normalnom svetu Sto se tice Delije shopa imaju kvalitetniju robu i pre svega jeftiniju nego rs shop ali to nije bila poenta razgovora niti sam o tome pisao. Posto si veliki poznavalac prilika u klubu verovatno znas i to da Delije shop postoji samo u Beogradu dok rs shopova ima na vise mesta u Srbiji i mislim jedan u Bosni kao i da ce najverovatnije do kraja godine jedan biti otvoren van zemlje tako da ni tu nisi u pravu posto prihod RS Shopa je svakako veci nego Delije (iako su im stvari losije i skuplje) ali opet naglasavam da sam nisam rekao da klub zivi niti da moze da zivi od tih prihoda. 

 

A to da Partizan jedva prezivljava a zivi NA NULI je grobarska propaganda, jedva cekam da i njima ulete inspektori u FK pa da se konacno sazna koliki je dug tj minus a siguran sam da je daleko od te nule koju spominjes.

 

P.S. Firme napravljene u sklopu Partizana koje "dobro posluju" su napravljene da bi dobri Zeka i Bljeka mogli da peru novac od transfera igraca i njihovo dobro poslovanje je prica za malu decu tj bajka za grobare kako je njihov klub uspesna poslovna firma koja odlicno posluje na vise frontova.  I jos jednom, procitaj moj post, nisam nigde rekao da Zvezda uzima velike pare od shopova i prodatih telekomovih kartica ili cega vec nego da su ti prihodi veci od Partizanovih i da je to pokazatelj nekog tamo trzisnog potencijala kluba koji sutra moze da bude iskoriscen na pravi nacin u ako stavi ikad postanu normalne.

Edited by Voo Kanigia
  • Upvote (+1) 1

...

Link to comment
Share on other sites

Потенцијал је једна прича, реалност друга. Па Звезда је добила највеће паре од спонзора од Гаспрома, а то је била нека беда за фудбал (типа 3 милке за 3 сезоне, исправите ме). Уопште ја нисам покренуо причу око спонзора, код нас се ту и не врти нека лова, већа лова је код продаје играча. То пусти дебелог да сере и вади папире о спонзорствима, а не помиње где су паре од силних трансфера...уопште не желим да се упуштам у ту причу.

Отлад су Ђура и Бранко ту можда (вероватно) и јесте минус, али за пре проверено знам да није био. Зека и Бјека су бизнисмени прве класе и знали су свој посао, без обзира које су лоповчине. Те помињане фирме су наравно служиле за прање новца, али су исто тако и остваривале и приходе.

Понављам, разлика између наших и ваших (ај нећу да својатам лоповчине, Партизанових и Звездиних) лопова је то што су једни животарили, улагали (Земунело најбољи пример), дочекали ту ЛШ 2003. где су обрнули ВЕЛИКУ лову и свима мазали очи и мање више свима било лепо. Док су други само бесомучно сркали новац из нашег највећег спортског клуба, под маском највећих Звездиних легенди. Па после кад се свео рачун, сви кукају и плачу и наравно одма креће мазање очију навијача са Толетом, уместо да се ти исти навијачи осврну на праве проблеме. Ево да питамо сто навијача са трибине на дербију ко је крив за Партизанову "доминацију" годинама, бар 80 ће рећи Толе, УБЕЂЕН сам. А Толе ем што се не пита толико, ем што га заболе баш курчина за Партизан, он је ту само нечији инструмент у целој причи. И после свега тога, Вучића, конференција, фрка у Звезди, конференција, уместо да се подвуче црта и приватизује или шта већ, банкрот било шта, они хоће да ја, ти, ми плаћамо то што је неко покр'о. Па наравно да ми то смета и то, мајке ми моје, не због тога што је Звезда у питању, него због јебем вам матер у пичку ненормалну лоповску.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...