Jump to content

SD Crvena Zvezda 2013/2014


Astora

Recommended Posts

Počeli smo da kukamo o nepravednom sistemu takmičenja i tome da u ovoj utakmici možemo upropastiti celu sezonu u ligi, stvorili veći pritisak od potrebnog i izgubili. Nije bitno skim smo igrali i kako je ta ekipa odigrala, stekao se utisak kao da se plašimo same utakmice a ne Cibone... Umesto da se ekipa rastereti i kaže da iza sebe imamo odličnu sezonu u ligi mi smo kukali kako je sistem nepravedan i kako ako izgubimo ovu utakmicu cela sezona pada u vodu. Postavili smo se kao da tražimo izgovor za eventualni poraz u polufinalu tipa "mi smo bili prvi i zaslužili mesto u evroligi, ako izgubimo večeras opet smo ga zaslužili ali zbog nepravednog sistema takmičenja nećemo igrati" i da je tako opet je pogrešan pristup i ako smo hteli da ukažemo na loš sistem to je trebalo da se radi posle a ne pre same utakmice. Pa samo onaj napad u poslednjoj minuti gde su dva igrača imali otvoren šut za 3 poena i umesto da šutiraju oni se oslobađaju lopte kao da im je neko dodao bombu u ruke a ne da imaju šansu da postignu pogodak. Nemam pojma, bilo je teško za gledati...

...

Link to comment
Share on other sites

pa jbt evo ovako:

šutirali su trojke 2/30, realno je da od 30 ubaciš 10 trojki, to je znači razlika od 8 trojki - 3x8=24 poena izgubljena, plus promašena slobodna bacanja

pogledaj statistiku šuta u Areni i izoluj dženkinsovo nadahnuće vs. Budiveljnika - nula!

tadija dragićević u Areni ne pogađa ništa, sinoć 0 poena a protiv Radničkog koji dan ranije gađa u Pioniru 5/8 SVE preko ruke i SVE sa minimum 7.5 metara.

jaka blažić je bio najbolji sinoć sa šutem 15% za 3

jednostavno mislim da bi ih uništili u pioniru, imajući u vidu još i da je navijanje uvek bolje tamo

 

mada bilo je kul ono kucanje simona na kraju :D

 

 

Koje navijanje, kad ne idete na utakmice ABA lige?

Luka ti je odgovorio umesto mene. A i racunica ti je roflmario, na nivou, ako je ekipa A pobedila ekipu B sa 30 razlike, a ekipa B je pobedila ekipu C sa 20 razlike, znaci ekipa A ce da pobedi ekipu C sa 50 razlike!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

radonjic je nula, priznajem, zajebao sam se. ali stoji shto sam rekao da su igraci neznalice i picke

 

 ja sam se smorio ne pishe mi se nishta

 

navijaci nula, bojkotuju vecerashnju utakmicu? utakmicu od koje zavisi cela sezona? jebo vas i urosh mishic i dunjic i bogdanov i ostali bolidi koji vam pricaju shta da radite i gde da navijate

 

blazic i mitrovic su dobri, oni imaju buducnost

 

nelson je ok za ekipe kalibra budiveljnika

 

ostali su kriminal, svi zajedno

 

mada  ekipa moze da se otera komplet, mi smo zavrshili  sezonu (i ovu i sledecu)

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

^this

 

Krene ludilo 'i boli nas kurac iako gubimo' sa tribina, prenese se na teren, krece jos vece ludilo na tribinama zbog povoljnijeg desavanja na terenu, prikljuce se i pozeri navijanju i to je to, cela Arena gori Tako se razbija pritisak.

 

Ali ne, imas cestite Pravoslavce za vodje, koji su puni vrlina, i ne zele da igramo ligu sa smrdljivim ujkanima, ali je ok ako direktno zbog toga ujkanski klub igra EL, a sprski ne.

Gade mi se sa tim krstovima, ikonom Svetog Save na Jugu, busanjem u prsa, bojkotovanjem fudbala na Veliku Subotu(taj derbi ste izgubili, a odlucio je i titulu) Tragicno je sto te vodje manipulisu armijom napaljenih klinaca koji ne razmisljaju svojim glavama, nego im misljenje, dakle, formira istetovirani batica sa 2 grama mozga. Izgubljena jebena generacija.

Link to comment
Share on other sites

Ima nesto u tome sto ste naveli,ali ima i nesto u tome sto smo mi svi govna!!!
Jedni drugima se smejemo,rugamo,napusavamo umesto da svako gleda u svoje dvoriste! Plus naravno mediji koji napumpavaju celu pricu vec 2 meseca u napred sa temom "2 derbija u 2 dana","kako obezbediti arenu za dolazak delija i grodara na finale" itd itd. Znaci 2 meseca se kenja o tome da smo vec u finalu i jedni i drugi,zaboravili smo totalno na polu finale! NIKO NIJE NI U JEDNOM TRENUTKU NAVEO MOGUCNOST DA MOZE NEKO DRUGI DA PRODJE U FINALE. Nije to samo rec u ovoj temi,rec je o bilo kom takmicenju,gde se svi pitamo mesecima u napred koju cemo mi medalju uzeti na nekom takmicenju! Juce nisam mogao da zivim od grodarskih poruka ruganja i napusavanja,fejsbuk pun sprdnje,novine pune debakla zvezde ali se i dalje ne menja prica...i dalje posto zvezda nije prosla onda partizan uzima sigurno final for! E dok se ovakve "sitnice" ne srede nece nam NIKADA biti bolje! Dok god jedni drugima kopamo jame,i imamo ona 2 hostaplera sto se napusavaju primitivno po emisijama,a mediji napumpavaju "uspehe" 2 propala kluba nikada nece nikome svanuti! Svako neka gleda u svoje dvoriste i radi na svojim,a ne tudjim problemima,neka cele sezone marljivo rade pa kada dodje duel neka pobedi bolji,a treneri na kraju pruze i cestitaju jedan drugom na uspehu....e tad mozda nesto i bude bolje!

Link to comment
Share on other sites

Rezime:

-oba penala cista kao suza
-svi Zvezdini igraci (ukljucujuci INTERNACIONALCA, VELIKOG ZNALCA, ISKUSNOG PREKALJENOG IGRACA Nineta) imaju muda kao pauk, pa ne znaju da opale punom po sred gola.
-Partizan je igrao fudbal prvih 15min utakmice i to je to sto smo videli od ove lepe sportske igre
-Ovakav slobodnjak nisam dugo video u nasoj ligi (punom, preko zida, spustila se taman koliko treba, bukvalno kao Ronaldo...)
-Isti taj retard ne zna da hoda po terenu osim da tako opali po lopti

-Lizr polako postaje jedan od najsubjektivnijih i najsmesnijih (za svoje godine) "navijaca" na forumu, zajebao je cak i PSY-a.
-Osvajamo titulu jer je namesteno, IDENTICNO kao sto je bilo namesteno prethodnih godina za Patlidzane.
-Smejacemo se opet kad nas budu sutirali Rumuni, Irci, Bugari, Letonci, ko god...

Mozda sam nesto i zaboravio, ali onako realno, koga boli kurac...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Лешко, ја бих био пресрећан да смо на нивоу Румуна и Бугара (говорим о фудбалским клубовима)

uf, mislim da si utripovao

Rumuni osim one sezone kada su gurali do polufinala Kupa UEFA :D su uglavnom kanta za punjenje, nesto slicno kao Dinamo Zagreb. Bugari takodje, i to mnogo vise. Doduse, sada Ludogorec vadi stvar, ali pitanje je i to koliko ce da traje. 

Pritom, sve te satro silne pare koje su se ulagale, dosle su na naplatu, pa evo sada imas Vaslui koji se gasi, i ove Rapide i Dinamo Bukureste koji ne znaju gde biju. U Bugarskoj i dalje angazuju Jesica, nuff said.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Стално су у групној фази ЛШ и ЛЕ, више клубова...ја не памтим кад су и Партизан и Звезда (трећи тим никада) били у групној фази неког такмичења у исто време...

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Rezime:

-oba penala cista kao suza

-svi Zvezdini igraci (ukljucujuci INTERNACIONALCA, VELIKOG ZNALCA, ISKUSNOG PREKALJENOG IGRACA Nineta) imaju muda kao pauk, pa ne znaju da opale punom po sred gola.

-Partizan je igrao fudbal prvih 15min utakmice i to je to sto smo videli od ove lepe sportske igre

-Ovakav slobodnjak nisam dugo video u nasoj ligi (punom, preko zida, spustila se taman koliko treba, bukvalno kao Ronaldo...)

-Isti taj retard ne zna da hoda po terenu osim da tako opali po lopti

-Lizr polako postaje jedan od najsubjektivnijih i najsmesnijih (za svoje godine) "navijaca" na forumu, zajebao je cak i PSY-a.

-Osvajamo titulu jer je namesteno, IDENTICNO kao sto je bilo namesteno prethodnih godina za Patlidzane.

-Smejacemo se opet kad nas budu sutirali Rumuni, Irci, Bugari, Letonci, ko god...

Mozda sam nesto i zaboravio, ali onako realno, koga boli kurac...

Postali ste kao butthurt feministkinje, drkate se za svaku glupost.

 

Pogledaj sta sam pisao na Partizanove titule sve ove godine. Koliko je to bilo mazanje ociju Partizanovim navijacima, da bi posle u Evropi duvali karu. Cak i tako raspali smo bili bolji od vas, jer smo jednom igrali ligu sampiona, igrali Lige Evrope, ali ono sto je najbitnije, napravili brdo kvalitetnih mladih igraca. Za svih 6 godina vi niste imali ni jednog fudbalera u ekipi, a Evropu ste svaki put zavrsavali u sezoni kupanja, ali ste magicno uvek mislili da ste bili bolji i da Tole namesta.

 

Sto nisi pomenuo nedosudjen penal za Partizan? Ovi za Zvezdu su regularni, ali ako je prekrsaj onaj prvi penal i retardiran pokusaj Stankovica, pa onda iskusan floping Mrdje, onda je i nabadanje u glavu laktom Nineta takodje penal. (Na 1:0 za Partizan)

 

Zvezda ove godine igra prijateljske utakmice u domacem prvenstvu, odatle taj niz.

 

Zajebite me sa vasom 'realnoscu'.

Edited by leisure
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...