Jump to content

Slikarstvo obojenog polja


Recommended Posts

Ako cete da izvlacite moje reci iz konteksta onda dobro. Sad vidim da sam napisao "tamo rembrant/pikaso", zaboravio sam neki, dakle tamo neki rembrant/pikaso. 

Mislim jebote pa topik je nastao zato sto je cudno da tako jednostavna slika vredi tolke novce i vi sad "sta novac otkud sad to u jednacini". Smorili ste me opako. Nema veze, ja sam u krivu vi ste u pravu:)

Rebele, ignorovan si tako da ono...izadji na svez vazduh malo.

МОЛИМ???

 

Значи, ја теби одговарам зашто смо свели причу на новац и зашто је та прича валидна јер си ТИ КРЕНУО СА ЕМОТИВНИМ ВРЕДНОСТИМА НА ТОПИКУ НА КОМЕ ПРИЧАМО ЗАШТО НЕКА СЛИКА ВРЕДИ ТОЛИКО И ТОЛИКО ПАРА и ти кажеш ''ВИ сте у фазону шта новац откуд сад то у једначини''?

О брате значи оно срам те било најстрашније.

e a šta on sad uopšte radi? znam da je u nekoj banci bio?

у Зберу је или како се већ зове, ваљда су узели фолкс тај де је радио. И каже да је срање и да су руси бахате дише и све што иде уз то:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Nema veze, hteo sam samo da uzvratim Rebelu istom merom, tebe Doolio nisam hteo da mesam. Jebiga, nije forum medij za ozbiljno diskutovanje, vise je za zajebavanje. U rlu bi ovo razresili za jedan minut sad ima da se svadjamo. Jebiga, dodje mi da vise nikad ne dodjem na rur...



Cak sam i tvoj post oznacio kao "best answer" jer je na kraju ispalo da sam ja napravio topik...

  • Downvote (-1) 1

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Nema veze, hteo sam samo da uzvratim Rebelu istom merom, tebe Doolio nisam hteo da mesam. Jebiga, nije forum medij za ozbiljno diskutovanje, vise je za zajebavanje. U rlu bi ovo razresili za jedan minut sad ima da se svadjamo. Jebiga, dodje mi da vise nikad ne dodjem na rur...

Cak sam i tvoj post oznacio kao "best answer" jer je na kraju ispalo da sam ja napravio topik...

 

Kako nemoj biti žena!

Link to comment
Share on other sites

Nema veze, hteo sam samo da uzvratim Rebelu istom merom, tebe Doolio nisam hteo da mesam. Jebiga, nije forum medij za ozbiljno diskutovanje, vise je za zajebavanje. U rlu bi ovo razresili za jedan minut sad ima da se svadjamo. Jebiga, dodje mi da vise nikad ne dodjem na rur...

Cak sam i tvoj post oznacio kao "best answer" jer je na kraju ispalo da sam ja napravio topik...

 

4StyVSS.jpg

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Okej.. Jel znate neke ok galerije kucne radinosti? Ja sam nasao 2,jedna je negde kod bulevara a druga iza kalenica al je ona paprena sa cenama.. Necu da kazem kojw slike trazim jer ne mogu da kazem dok ne vidim sta mi se svidja.. Tako da bih voleo samo da mi kazete neke lokacije i drugih a da nisu recimo vero,usce i delta siti.. Hvala.

Okej.. Jel znate neke ok galerije kucne radinosti? Ja sam nasao 2,jedna je negde kod bulevara a druga iza kalenica al je ona paprena sa cenama.. Necu da kazem kojw slike trazim jer ne mogu da kazem dok ne vidim sta mi se svidja.. Tako da bih voleo samo da mi kazete neke lokacije i drugih a da nisu recimo vero,usce i delta siti.. Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Нећеш наћи ништа полу-нормално за те паре, промашио си мало ред величине.

 

Мој ти је савет да квалитетно одштампаш нешто, рецимо на платну и урамиш. Или на папиру, па застаклиш. Мислим лол, ето то ти је за те паре које имаш.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...