Jump to content

Klima uredjaji


Recommended Posts

ма мени је то све исти ђока :) не видим разлику код самсунг климе и мидеа климе :) имам обе ..сем што је самсунг била скупља и што лепше изгледа :) 

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

potvrđujem. ja u sobi imam neku kinesku artcool a u dnevnoj lg. nijedna se nije kvarila od kad smo ih ugradili (evo već 7,8 godina) tako da što se tiče toga kapiram da ne moraš da brineš.

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Jbg, od kada sve finansiram sam, tj. od kada zivim od svojih para, poceo sam sve sto kupujem da istrazujem poprilicno. secam se samo madrac kada sam kupovao, sto u sustini i jeste ozbiljna stvar, jedini forum koji je raspravljao o tome nasiroko bio je Ana. :) I tamo naidjem na dosta likova koji su registrovani dosli iz istih razloga kao i ja.

 

Elem, na tom forumu bas rekli u par navrata da kao postoje velike razlike izmedju jeftinih i skupljih klima. Do duse nisu se svi 100% slozilili oko toga  (zavisi od proizvodjaca), ali kazu da je preporucljivo da budu jonizujuce.

 

I posto sam uvek bio u nekoj gajbi u hladu osim ove godine kada sam direkt na bulevarskom suncu, koliko vas prosecno izadje veci racun za struju od cele te zajebancije?

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

jel zna neko firmu koja ugradjuje klime na kose krovove ako je to ikako moguce? i da li je neko ugradjivao pa da podeli iskustvo....

 

 

imam ovu pingvim klimu koja ne moze da mi oladi sobu , nema leba.. a u sobi u potkrovlju imam 2 kosine.. nemam ravan spoljni zid. fak maj lajf.

Брате је л' си нашао можда решење за овај проблем?

Ја имам две спаваће собе у поткровљу под косинама, а немам нити један једини спољни зид (осим крова) :/

Ако уградим климу на доњи спрат, могу само да плачем јер ће разлика у температури лети бити у 10степени--

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Jel imas odzak neki blizu krovnog prozora? Ja zivim u potkrovlju tj dupleks stan i jedna od klima (spoljna jedinica ofc) je zakacena za odzak.

Sa unutrasnje strane klima moze lako da se montira i na kosinu uz neki ge profil.

Edited by djolodjolo

Nigde je nema glasine su tačne,

snaš'o sam se najzad, džaba ni da čačne

Meni želja, ortak hvali svoje seno

A šta ću, volim zeleno !

Link to comment
Share on other sites

Брате на крову само штрче вентилације од купатила за вертикале, за те мале цевке не могу ништа да окачим.. А нису предвидели оџаке, тако да оно.. :/

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Али и ту је цака, немам куда да протурим црево за топао ваздух, једино да избацујем из једне собе у другу и тако у круг :D

Не знам да л' би ми са доњег спрата клима иоле хладила горњи ако ставим да дува буквално ка (уз) степеништу?
(распоред стана ми је такав да из дневног боравка имам степениште и на врху степеништа собу лево и десно)

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Iskreno mislim da to nema sanse da radi osim ako ne uzmes neku prejaku klimu. Problem je priroda toplog vazduha a on posto je laksi uvek ide gore i onda jebiga...

Kakav ti je krov? Jesu crepovi? Verovatno imas nosece grede pa bi, teoretski, mogla da se napravi neka budzevina da izvuku par nekih profila koji bi bili zasrafljeni za nosece grede pa da na to stave klimu...

Edited by djolodjolo

Nigde je nema glasine su tačne,

snaš'o sam se najzad, džaba ni da čačne

Meni želja, ortak hvali svoje seno

A šta ću, volim zeleno !

Link to comment
Share on other sites

Ajde bacicu sutra slike kako to izgleda, pa mozda bude jasnije malo :)

Malo mi je overkill uzeti 18000btu za 45m2 :(

Iako bi hladan vazduh padao dole, kapiram da bi 12000btu zavrsilo posao..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...