Jump to content

Kradja iz kola


zuzilinjo

Recommended Posts

Razbili su mi prozor na kolima sinoc i ukrali radio. Nemam osiguranje, tako da mi zapisnik ne treba, ali da li ima poente prijavljivati policiji u svakom slucaju, ili ce mi to biti samo za dzabe cimanje?

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

pa radio dobiti nazad nećeš, to je sigurno. :/

 

možeš da prijaviš muriji, da oni to evidentiraju. pa ako se poveća broj takvih prijava možda tu i tamo pošalju koje patrolno vozilo u kraj preko noći. to je realno najviše što možeš s pandurima da uradiš.

ako oćeš radio nazad, idi do nekog od buvljaka gde se prodaju kradeni polovni radiji pa ako prepoznaš svoj možda se iscenkaš za par soma.

Link to comment
Share on other sites

Ma i ja sam budala, vidi se da je Sony radio sa USB-om, i izgleda kao skuplji malo, a mene mrzi da vadim plocicu...

 

Nista, prosetacu se do stanice, ionako je tu na 100 metara, ali ne gajim neke preterane nade da ce se naci ista. :(

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

možeš i da provučeš kroz šake lokalne džankije pa vidiš ko ga je odradio.

oni su ga odradili sigurno, ali je sva šansa da su još sinoć radio menjali za mić pajda.

 

meni su tako svojevremeno upadali u garažu kako su hteli bez obzira na katance i sranja. svaki put ćale zvao muriju, svaki put zapisali i rekli ne nadajte se.

ortaku upali u garažu i ukrali bajs, prilično skup. došla dva pandura, seli s nama da popuše cigaru, priča jedan kaku njemu upadaju u punta kao da je samoposluga i ni on ne može ništa da uradi.

al zato kad ih uhvate u krađi zube im kroz nos vade u stanici.

Link to comment
Share on other sites

Ma kapiram i ja da su pajdomani, samo je radio iscupan, nista drugo nije ni pipnuto.

 

Mozda vredi i da se iscimam tamo gde utapaju to: Bubanj Potok, Buvljak... Jel da gledam jos negde ili je to to?

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Pogledaj po netu na sajtovima koje prodaju opremu za kola na kupujemprodajem, polovniautomobili itd.

Ja sam video tipove koje prodaju bas samo ta sranja, imaju  radio za svaki auto,  sve vrste i svi polovni naravno.

To su sve lopovi/preprodavci koji rasturaju te kradene delove, likovi imaju sve i svasta za bilo koji auto.
 

Edited by Zlda
Link to comment
Share on other sites

 postoji neka mala šansa da ćeš vratiti radio kad panduri nahvataju likove, a hoće, pre ili kasnije

 

 prijavi policiji svakako, nije preveliki cim, a i ovo što kaže prota, možda i mrdnu guzice pa urade nešto povodom toga

 

Nama su u mesnoj industriji pre vise od godinu dana, iz studija izneli  ~1500 evra opreme, i ostavili na kisi jos toliko... Naravno, do dana danasnjeg se niko nije javio iz policije, iako su dati serijski brojevi opreme. A zna se da su neki ganferi, posto su odneli neke djitre od ~50 jura i komp od koji je stariji od duletovog, a ostavili neke dosta vrednije stvari.

 

mada, opet, u pravu si, sto da ne pokusa... mozda bude imao vise srece....

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

nevezano za kradju iz kola, meni su prosli petak bila dvojica u kuci, izneli pasose, pare i nesto kevinog nakita. pobegli su preko krova, dok je policija bila jos u kuci. iako se prica ko je i sta (koga zanima, vojislav stojicic, sin onog inspektora badze sto je ubijen u mama mia restranu '97), policija kaze da su male sanse da ga nadju :DD a lik je robijao vec par puta po nekoliko meseci i idalje nesmetano obavlja duznosti.

 

pre dva dana su prijateljima isto obili gajbu dok su bili na poslu, izneli 3 lap topa i ne znam sta sve jos. cuo sam za jos jedno obijanje kola, od bliskih ljudi. ja ne znam stvarno, al sto kaze dovla, dok ne uvedu odsecanje ruke za kradju, moze biti samo gore. najsplativija opcija u srbiji - biti lopov, samo je pitanje da li se usemiti sa drzavnim organima ili raditi privatno. kako god, robijas malo a dobijes mnogo..

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ukratko: keva je dosla prva kuci i skapirala da ima nekog na spratu, izasla je napolje, zvala mene i caleta, a mi policiju. kad smo stigli, cuo se jedino moj pas koji je lajao kao ludak na spratu i neka lomljava. posto je kuca velika, panduri su neznajuci da li ovi gore imaju oruzije ili ne, isli nesto opreznije ka tom spratu a ovi likovi su za to vreme izasli kroz terasu i na krov. sve to se odigralo u 5 minuta bukvalno, a kraj je prilicno neosvetljen uvece i ima gomila kuca okolo, tako da su zapalili na neku foru. niko nije video da su na krovu, ali to je jedini put kojim su mogli da odu, posto je u donjem delu kuce bilo i policije i ljudi.. bila je prilicno napeta situacija u tih 5min, a likovi su bez ikakve presije vanishovali u punoj kuci policije. 

 

sta su radili? ispreturali sve fioke, ormare, kutije i fascikle sto su mogli, a posto kuca ima tri nivoa, ostali su zaglavljeni na poslednjem jer je keva neplanirano dosla ranije kuci. verovatno im je plan bio da izadju odakle su dosli, ali ocigledno da imali i "plan b" u slucaju da ih zatekne neko. 

"ukratko" :D

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

hmm, meni tu nesto ne stima, ako su dosla bar 2 pandura sto jedan nije izasao ako se znalo da su i dalje u kuci

 

zato sto su panduri :LOL:

 

 

Inace, juce sam oko pola 8 isao na faks i vidim na nekom kediju razbijen prozor u vire zice iz onog mesta gde je nekad bio radio. Na trenutak sam se skenjao al' sam video da na autu pise knez petrol pa me je prosao bedak.

Definitivno proveri kupujemprodajem i te sajtove u potrazi za svojom plocicom.

 

 

Meni su 2007. upali u kucu i kola, laptop i neke sitnice. 10 pandura je bilo u kuci, kvazi inspektora sa onim prahom i cekticom i onih sto setaju pendreke al' ni posle 6 godina nismo dobili nijednu informaciju o svemu tome.

Link to comment
Share on other sites

Pratim nekoliko tih sajtova, ali pajdoman verovatno ima vezu kojoj prodaje sve sto digne na ovaj nacin, a sumnjam da taj lik prodaje preko oglasa. Mislim da je veca verovatnoca da cu naci na buvljaku ili Bubanj Potoku...

 

U MUP-u mi samo neki inspektor sacinio zapisnik, rekao da su male sanse da ce naci ista, i to je to... :D

 

Polovan prozor inace 40 evra, pa jos ugradnja, tako da mi je za sad izbijeno minimum 50 evra iz dzepa, a osecam da je ovaj utopio radio za 500 kinti i da je srecan... :)

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Meni su 2007. upali u kucu i kola, laptop i neke sitnice. 10 pandura je bilo u kuci, kvazi inspektora sa onim prahom i cekticom i onih sto setaju pendreke al' ni posle 6 godina nismo dobili nijednu informaciju o svemu tome.

isto i kod mene, dva inspektora koji su opepelili gajbu i uzeli otiske. znam da nece nista naci, a sad sam potpuno siguran kad tebi nisu javili 6 godina. komsijama ni posle 3 god nisu javili takodje nista.

 

@reki 

bilo je ih sest u jednom trenutku, kad je dosla druga patrola.. ali vec je bilo kasno, jer nisu ni oni bas organizovani. ne mogu da ih krivim, trudili su se ljudi, ovaj jedan je znojav onako skroz, popizdeo i prokomentarisao kako bi ih "usro od batina samo da ih nadje sad" :) jedino sto meni nije jasno, kako to da nisu poslali patrole po kraju, da voze i razgledaju. ionako u to doba nikog nema po ulicama, ali to njima nije palo na pamet. da sam ja bio malo pametniji samo i sacekao na jednom delu ulice gde su morali da prodju posle bezanja..  ali sad je lako biti pametan :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Pre neki dan idem na posao, i preko puta mog automobila vidim komsijinog Citroena C5 2012 na ciglama. Imao je neke 18" prejebene felne. Smorio sam se opasno, mogu misliti kako je njemu bilo...

 

To su uradili i mom kolegi, ali su mu ostavili radkapne prislonjene uz klocne :D

Link to comment
Share on other sites

Nama su u mesnoj industriji pre vise od godinu dana, iz studija izneli  ~1500 evra opreme, i ostavili na kisi jos toliko... Naravno, do dana danasnjeg se niko nije javio iz policije, iako su dati serijski brojevi opreme. A zna se da su neki ganferi, posto su odneli neke djitre od ~50 jura i komp od koji je stariji od duletovog, a ostavili neke dosta vrednije stvari.

 

mada, opet, u pravu si, sto da ne pokusa... mozda bude imao vise srece....

IDEMO RUR STUDIO MESARA!!!

 

@vića:

da, i dobiješ nastavak za ključ koji daješ majstoru kad menjaš gume i to je to

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

kad nece ljudi da se otvore za sigurnosne srafove :)

 

lmao, to sam ja imao na starom autu i naravno zaboravim da ponesem kod vulkanizera taj nastavak.. chovek je lulzovao, uzeo cekic i srafciger i skinuo mi sve tockove za 5 min :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...