Jump to content

PS4


bolkonski

Recommended Posts

Da odgovorim sam sebi jer sam bio lenj da koristim google, pa sam smorio ovde na temi... 

 

Otvori se nalog na ameriku sa americkom adresom pa se narucuju igre za americke dolare (sto izadje nekih 30% jeftiije nego za nemacke eure), a to sve moze putem Amazona da se filuje. Jbg - nikad u zivotu nisam konzolu imao i sad pod stare dane moram da se ucim...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Samo da se javim da sam uzeo od ovih koje mi je nickwood preporucio.

 

Dobio sam doduse garanciju bez pecata firme ali uz potpis radnice,sto me malo kopka,ali nadam se da necu morati da brinem o tome.Konzola kao konzola,sve je ok,uzeo sam i dodatni dzojstik.Gospoda kazu da se bave i sa jailbreakovanjem kad za to dodje vreme,te cu to uraditi tamo,bez bojazni da ce sa konzolom nesto biti.Neuporedivo je bolje nego da ja sam nosim konzolu nekome pa da mi oni kasnije satro tvrde da je garancija nistava jer sam modifikovao konzolu.

 

Devojka koja radi je tek na moje insistiranje u garanciju ubelezila serijski broj od konzole,a ne neki broj sa kutije,no dobro,bila je ljubazna,treba joj pokloniti bona fides ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Odakle vi kupujte igre sta je ovo igre po 9k dinara u gamesu :O.

 

Otisao sam na onaj shopto.uk sto mi je hajli preporucio jos pre fazon 5 godina, i tamo je oko ~ 55e AAA nova igra, ali opet shipping izadje isto tolko. Buraz i ja nesto pricali da uzmemo PS4 pred zimu sad, al ne znam bas ako nema nekih jeftinijih kanala za igre?

Link to comment
Share on other sites

ranije je shipping sa shopto bio par funti, otkud im sad ta promena?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...