Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Pa ja o tome i pricam, znam sta je hteo da napise i zasto je napisao... samo sto se pevac ne zove AZIZ nego AZIS

Чек... ТО је поента због које је он испао глуп? омг опусти се ћоеће:)

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Чек... ТО је поента због које је он испао глуп? омг опусти се ћоеће:)

 

Pa brate.. fora je odprilike bila  na nivou da je dosao napisao bukvalno "Bugarin si"...  niti je ime bugarsko, niti je to ime pevaca, znaci nigde veze.... nigde nema taj "hook" za foru. Tipa na nivou kao da on napise "Kako je do jaja ovaj yahoo mail klijent" i ja dodjem i napisem "Lol, razvijas bing".

  • Downvote (-1) 2

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

a5dK7oq_460sa.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...