Jump to content

Najbolji "jeftin" telefon za Surfuj 1000


LaG

Recommended Posts

Razmišljam da prodam dušu đavolu na 2 godine pa gledam šta se može uzeti a da me ne košta nogu. 

http://www.telenor.rs/sr/Privatni-korisnici/eShop-Telefoni/Mobilni-telefoni/Telenor/Smart_HD i onda klik dole na tarifne pakete.

Pre svega gledam da može da se koristi kao access point, da ima dobar mp3 plejer i da mogu wirelessly da prebacujem mjuz na njega, a da nije preko Bluetooth-a koji mi se jednom u životu desilo da radi, a i tada loše.

 

Ima neko predloga/saveta?

 

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

ija sam imaonajjeftiniji lg za dinar u vipu, radio je lepo tethering i muziku, ali prosto je bio spor. ali bio sam zadovoljan.

onda sam gupio galaxy nexus i podigao zadovoljstvo na visi nivo :)

e da ali taj lg je mao 2.8 incha dijagonalu. ovi sada imaju vece, ali je rezolucija uzas. zena je uzela kockasti lg, i to je toliko grozna rezolucija, da bas smeta.

cisto pripazi i na to.

i od inicijalnog zahteva za mp3 plejerom, pozeleces nekad da taj tethering ne iscrpi bateriju za 10 min, da nekad i gps radi ( na ovim jeftinim jako jako lose radi - da se ogradim lg moj i zenin su u ptanju), da nekad snimis filmic, fotkicu, mozda da provera maila ne bude muka...eto

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

probaj. Kazem ti meni je prvi smartfon lg p800 ili 900 ne secam se bio onako...nije me izdao, bio je spor, ali za ovo osnovno sto ti treba je radio-sporo ali je radio. gps mu nije radio dobro

i ako uzimas telefone za dinar, gadjaj na manje ekrane, ili proveri, ovi sa tim 4" i vise su uzasni

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Imam trenutno 3g koji baguje i ne mogu ni jutjub sa njega da gledam, a da dajem 100 jura za nešto što ne ispunjava dva od tri uslova koja sam tražio - najn.

 

@Lackycah nama je u firmi taj access point par puta spasao bulju dok smo bili na KDS provajderu pošto nam rikne net u sred radnog vremena pa ti zovi i čekaj dok su ti svi dokumenti na Google Drive-u.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Imam trenutno 3g koji baguje i ne mogu ni jutjub sa njega da gledam, a da dajem 100 jura za nešto što ne ispunjava dva od tri uslova koja sam tražio - najn.

 

@Lackycah nama je u firmi taj access point par puta spasao bulju dok smo bili na KDS provajderu pošto nam rikne net u sred radnog vremena pa ti zovi i čekaj dok su ti svi dokumenti na Google Drive-u.

 

Sve znam i skroz bih i ja isto radio sa tim accessom i bukvalno sam jednom uspeo samo da ga iskoristim kako valja da čekiram neke već emailove i nešto forwardujem, ali i to uz neku muku. Ko zna, možda nešto to ne šljaka meni najbolje baš na samsungu sa air-om, možda se ne razumeju najbolje :)

edit: za to što vama treba je možda bolje uzeti neki od 3G modema onih pa još ako je kao onaj vip-ov "box" da može da služi kao ap za više kompova, to je kul, a nije toliko skupo.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Gledam sad, snizili su cene za neke valjano. Jel valja nešto od ovoga?

http://www.telenor.rs/sr/Privatni-korisnici/eShop-Telefoni/Mobilni-telefoni/LG/Optimus_L7_II

http://www.telenor.rs/sr/Privatni-korisnici/eShop-Telefoni/Mobilni-telefoni/LG/Optimus_L9

 

Takođe, jel iko išta čuo o tome kako ovo čudo radi? http://www.telenor.rs/sr/Privatni-korisnici/eShop-Telefoni/Mobilni-telefoni/Nokia/Lumia_920 Kapiram kada bih pljuvao neke pare, pljunuo bih za ovo samo zbog izgleda i fensi karakteristika, ali ne znam nikoga ko to ima pa da mi kaže kakvo je zapravo u praksi. Takođe me plaši da nema ni približno aplikacija kao Android.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Ovaj L9 je sasvim kul telefon, cak super rekao bih, ima ga moj kolega i zadovoljan je. L7 II se skoro pojavio, imas tipa opis na Benchu, on je ipak klasa ispod i moze malo da drnda koliko sam skontao. 

 

Lumia 920 je fakat najbolji WP8 telefon koji imas sad da kupis, pitanje je samo da li oces taj sistem, meni ne deluje perspektivno. Edit: A i ono za te pare uz prenesi i surfuj 1000 imas Galaxy S3, neuporedivo je... Edit2: A za 6.000 dinara vise u istoj tarifi imas Xperia Z koji stvarno kida. 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

windows phone u srbiji koriste samo radnici mikrosofta :D

 

što se ovih androida tiče, prvih šest meseci će ti biti super a onda ćeš malo ući u materiju i smaraće te što nemaš nexus uređaj.

 

i istripovao si sa kupovinom preko operatera, sigurno oni ne prodaju telefone preko paketa zato što će ti tako uzeti manje para nego da kupiš telefon odmah.

Link to comment
Share on other sites

Prodaju tako zato što si pod ugovorom od dve godine što za njih znači stabilnost i predvidiv revenju. Naravno da im se isplati da ti daju za manje pare. Jedino što smo Srbija i kod je reč "popust" sinonimna sa "vazduh".

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

SAMO U SRBIJI

 

krenuo sam da ti odgovaram ozbiljno, ali SAMO U SRBIJI JOOOOOJ

 

SAMO U SRBIJI BRE!

 

//čak i ako ne moraš da pređeš na skuplji paket da bi dobio ove telefone ispod njihove cene u oglasima, nemoj uzeti nijedan od njih jer su realno sranje :D

Link to comment
Share on other sites

Naravno da to tako funkcioniše i negde drugde, ali jedno je kada si u neposrednoj blizini država u kojima je sve sranje pa je i kod tebe sranje, a drugo je kada si okružen relativno normalnim državama, a kod tebe je sranje. Ajde da ne pominjem Nemačke i sl, ali već u Mađarskoj i Kroaciji je "popust" zapravo popust, a ne duplo dignuta cena na koju je onda stavljeno 50% "popusta". Ne razumem zašto reaguješ kako reaguješ na tu izjavu kada si jedan od onih koji su bili u inostranstvu i videli kako funkcioniše. Mislim ja sam u Nemačkoj balavio za paketima koje su nudili, sa sve telefonima. 

 

Hvala na savetu, ja se nešto premišljam da naštekam para i da uzmem ajfon peticu, pogotovo jer već imam nakupovanih audio aplikacija na akauntu koji koristim za iPad i ženin iPod pa mi dobro dođe i na nastupima i za produkciju.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

imam ja zte blade 3

 

meni je super, mada jeste spor ti treba nesto hitno na netu da pogledas. nisam koristio druge uredjaje sa androidom, tako da ne znam da uporedim da li je to toliko lose ili ne ali meni radi posao.

 

takodje cale je u telenoru uzeo zte blade g, koji ima i veci ekran a isto je bio besplatan uz paket

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu:

 

Meni sad istice ugovorna obaveza pa sam resio isto da uzmem neki novi fon,preferabilno preko telenora.Sta mislite o Galaxy S3?Uzeo bih ga uz surfuj 2000 paket.Ranije sam imao surfuj 1000 i odgovarao mi je,ali sam racunao i mogu komotno surfuj 2000 jer cu preci sa telekoma na sbb internet i ustedeti taman tu hiljadarku i kusur razlike da ne osetim.

 

Krucijalno pitanje:Telefon kosta 19880 u toj verziji - Da li mogu nesto bolje uzeti za te pare?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...