Jump to content

Xbox One


Slađan

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Čovek platio 750$ za parče papira, misleći da je Xbox One! Kako? na eBay sajtu neko je okačio parče papira i napisao da je u pitanju parče papira sa slikom Xbox One i da ga prodaje za 750$.

Ipak, aukcija se našla u delu "gaming konzole" pa je kupac mislio da je u pitanju stvarna konzola. Dobio je - papir! Ipak, eBay je u saradnji sa PayPal-om odlučio da refundira novac kupcu, zbog "oglasa koji je naveo na pogrešne zaključke".

 

936780_669802409727042_630745145_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Možda ih naterala nužda jer ih PS4 šije po broju prodatih konzola ali mislim da su razmotrili oni ovo odavno i imali u planu, samo su eto možda zbrzali sada da ne odu u minus u prvoj godini prodaje ili kakvu već projekciju imaju. u svakom slučaju, pizdekački potez koji je trebalo ili od starta ili ne u narednih 2-3 godine.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

imho nisu se zeznuli - $400 miliona prihoda za kurac od ovce (računajući samo ~4 miliona prodatih xbonera do sada) - da je xbone koštao $400 at launch i dalje bi imali činjenicu da prodaju inferiorni hardver po istoj ceni na neku obećanu "dodatu vrednost" samo što je sa $500 kinect bundlom ta laž ogromna i lakše se u nju poveruje nego da šibicare sa "cable box" funkcionalnostima koje nikom normalnom ne mogu da zamene 60 fps u fullHD rezoluciji. A cena od $399 je samo ekstenzija te priče da je xbox egal sa PS4 :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

ja da sam amerski dron koji je u fazonu "omg, must preorder Xbox One to play Madden, bro." i da dam 450-500$ jer mora da se prodaje sa kinektom, koji niko normalan ne koristi niti traži, da bi šest meseci kasnije bila konzola dostupna po manjoj ceni, bez kinekta, ne bi mi bilo svejedno. Osećao bih se da mi je podvaljeno nešto što nije moralo da se kupi.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Pa da ali si ti pare već dao a onaj što je imao zazubice sad ima $100 argument da ipak nabavi konzolu, pa će se on osećati prevareno kad dođu božići i kurci palci i krenu promo $350 varijante  [:D]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

A sta ako bi sad oborili cenu na 300$ jer im ne ide prodaja sto je jako cesta pojava u kapitalizmu?

 

Daj ne budali ... nije im niko izbio 100$ iz dzepa, takva je bila ponuda i za tih 100$ su dobili kinekt ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...