Jump to content

Transferi 2013


baltam0s

Recommended Posts

Samo sto u statistici ne pise da je Bejl igrao u Tottenhemu, koliko meceva je dobio samo zbog njega, da je bukvalno sam nosio ceo tim, dok je Mata punio mreze u Chelziju koji se izivljavao i imao 3 puta bolje suigrace. 

Naravno da NI JEDAN IGRAC ne vredi 100m, ali sve je to otislo u k. A ako neko sumnja u kvalitete Bejla i misli da nije jedan od najboljih igraca na svetu, ima mesta u kuhinji.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam tu statistiku stavio kao zanimljivost, a pored toga i usputno poredjenje. Ne moras to uzeti za aksiom i kao jedini pokazatelj njihovog znanja.

Niko ne sumnja u Bejlov kvalitet, ali ima trenutno bar 4 ili 5 igraca koji su bolji od njega, a ne bi bili placeni ni priblizno toliko.

  • Downvote (-1) 1

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

persi je u trenutku transfera imao jos jednu godinu ugovora sa arsenalom sto znaci, da nisu tad prihvatili tih 24m funti em bi imali nezadovoljnog igraca em bi sledece godine isao za dzabe.. a sto se tice ozila da li stavrno poredis ozila sa bejlom?



edit: zaboravio sam da pomenem godine za persija ali je uleteo toma, i jos samo da dodam da si rekao da ima bar 4-5 boljih a naveo si jednog koji je 6g stariji

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

sama cena igraca je relativna, nikad ne moze biti isto da real plati nekoga 100 miliona evra i neka druga ekipa koja ni blizu nece iskoristiti marketinski potencijal transfera i gomilu ostalih 'propratnih' stvari

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...