Jump to content

Transferi 2013


baltam0s

Recommended Posts

Uporan je i mlad je..ima nade za njega..

 

Pitanje je samo gde ce igrati, posto za spica nije..ali ako bude iza dzeka/aguera ili onako s leve strane da ulazi u sredinu, moci ce da doprinese..

 

Ima mozga za pas i ume da da neki lep gol..jedino je privikavanje na pl uvek problem..i za njega i za pokretni zglobni autobus negreda..

Link to comment
Share on other sites

salim se ja,preterao sam,za mene je joveta klasa,ali nije igrac koji u sitiju moze trenutno da ima garantovano mesto jer na pozicijama na kojima on igra pod a) Tu je Aguero u spicu.

a ako vec hoce da ga povuce iza spiceva tu je pod b)

David Silva.

Tako da zaista ne vidim gde ce igrati.Ovo po krilu ne verujem,jer on nije takav igrac.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

tiago je glup ko kurac..jedino mesto gde ima manje sanse da igra od Barse je Bajern..Da bi bio Kros mora jos mnogo da napreduje..

jesi li ti ikada gledao ovog thiaga? ne mogu da verujem da covek koji prati fudbal moze ovako nesto da napise

on ne da ce igrati, nego ce on i kros biti glavni tandem u timu

uostalom, evo njegove prve utakmice u dresu bajerna, bas izgleda glupo

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

i meni je on isto odličan igrač i čudio sam se prošle godine kako nije više dobijao šansu u Barsi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Fudbalski klub Partizan mogao bi od ovog leta da bude jači za bivšeg igrača Mančester junajteda!

 

Crno-beli su, naime, blizu dogovora sa Erikom Đemba Đembom, saznaje Mocart sport.

 

Đemba-Đemba je karijeru počeo u Nantu, a posle toga je od 2003. do 2005. igrao kod Aleksa Fergusona u Junajtedu. Usledile su dve sezone u Aston Vili, uz "izlet" na pozajmicu u Barnli, a potom je nastupao za SC Katar, OB, te dva izraelska kluba, Hapoel iz Telaviva i Bnei Sakhnin.

 

Nekadašnji zadnji vezni kamerunske reprezentacije trebalo bi da stigne u Humsku 1 do četvrtka, posle čega bi bio prijavljen za naredno kolo kvalifikacija za Ligu šampiona.

 

Verovatno je patka, al' štajaznam.

Nek se loži narod. :)

Link to comment
Share on other sites

evo da argumentovano obrazlozim za tiaga i zasto mislim da sam skoro sigurno u pravu:

 

Bajernova sredina se obicno sastoji iz 3 igraca  

 

- zadnjeg veznog koji tuce za koji konkurisu Luis Gustavo i Javi Martinez. Tu tiago realno ne moze i ne ume da igra i ovoj dvojici je to prirodna pozicija

 

- centralnog veznog gde je Svajnstajger apsolutno nedodirljiv, i u nemackoj i u bajernu..barem je bio do sada, ne verujem da ce pep to menjati (eventualno ako oce da se brane da stegnu igra Martinez tu poziciju a Gustavo iza)

 

- i ostaje nam jos jedna pozicija, zavisno od taktike, centralni vezni ili klasican ofanzivni vezni koji operise napred iza napadaca..

 

Tu imamo

 

1. Krosa, koji sabija i uvek je bio prvi izbor tu, samo se povredio zadnja 2 meseca prosle sezone,

2. Gecea koji je kupljen i zelece da igra tu jer je tu gotovo uvek i igrao (u dortmundu su sa strane igrali groskrojc/blazo/rojs a on iza spica desetku) i slozicete se da je za Tiaga ipak objasnio fudbal

3. Milera koji kad ne mora da igra desno, igra bas tu - a obzirom na veliki broj klasicnih krila (Roben, Riberi, Saciri) velike su sanse da ce igrati tog amf-a..daje brda golova i asistencija po sezoni, motor je i u nemackoj, ne vidim da ce ga tiago skinuti odatle. Jedina tiagova nada je da ne igra roben, pa da gurnu milera desno a da tiago istisne gecea i krosa..

 

Znaci sve u svemu - gadna konkurencija. Osim ako pep nije zaljubljen u njega i ne zeli da pravi nelogicne poteze, tiaga ceka klupa. Naravno zbog gomile utakmica koje ce bajern igrati i on ce dobijati sansu u to ne sumnjam, ali je mnoooogo bolji izbor za njega bio npr mancester, gde mu je konkurencija za tog cmf kreativca jebeni anderson, ili flecer, ili neko od ostalih botova..i usao bi u prvu postavu momentalno..

 

u barsi je imao (ne racunajuci buskeca/songa na dmf poziciji) isto 3 coveka kao konkurenciju - cavija, inijestu i fabregasa..s tim sto fabregas ponekad kampuje na spicu kad zatreba a inijesta moze da se gurne vise napred..znaci maltene ista situacija, a barsa mu je skoro pa rodni grad, zavrsio je maziju i svi su ga gotivili i gledali na njega kao na buducnost..realno, bolje bi mu bilo da je napakovao malo bolji ugovor i ostao ili otisao negde gde ce pre da igra..a ima takvih klubova realno..

 

Dakle da zakljucim - glup je kao kurac i najverovatnije se zajebao..

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

koliko vidim pep ga forsira na poziciji deep lying playmakera,ko modric svojevremeno u totenhemu sto je furao,i neverovatno je koliko je objasnio na ove dve tekme.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

evo da argumentovano obrazlozim za tiaga i zasto mislim da sam skoro sigurno u pravu:

 

Bajernova sredina se obicno sastoji iz 3 igraca  

 

- zadnjeg veznog koji tuce za koji konkurisu Luis Gustavo i Javi Martinez. Tu tiago realno ne moze i ne ume da igra i ovoj dvojici je to prirodna pozicija

 

- centralnog veznog gde je Svajnstajger apsolutno nedodirljiv, i u nemackoj i u bajernu..barem je bio do sada, ne verujem da ce pep to menjati (eventualno ako oce da se brane da stegnu igra Martinez tu poziciju a Gustavo iza)

 

- i ostaje nam jos jedna pozicija, zavisno od taktike, centralni vezni ili klasican ofanzivni vezni koji operise napred iza napadaca..

 

Tu imamo

 

1. Krosa, koji sabija i uvek je bio prvi izbor tu, samo se povredio zadnja 2 meseca prosle sezone,

2. Gecea koji je kupljen i zelece da igra tu jer je tu gotovo uvek i igrao (u dortmundu su sa strane igrali groskrojc/blazo/rojs a on iza spica desetku) i slozicete se da je za Tiaga ipak objasnio fudbal

3. Milera koji kad ne mora da igra desno, igra bas tu - a obzirom na veliki broj klasicnih krila (Roben, Riberi, Saciri) velike su sanse da ce igrati tog amf-a..daje brda golova i asistencija po sezoni, motor je i u nemackoj, ne vidim da ce ga tiago skinuti odatle. Jedina tiagova nada je da ne igra roben, pa da gurnu milera desno a da tiago istisne gecea i krosa..

 

Znaci sve u svemu - gadna konkurencija. Osim ako pep nije zaljubljen u njega i ne zeli da pravi nelogicne poteze, tiaga ceka klupa. Naravno zbog gomile utakmica koje ce bajern igrati i on ce dobijati sansu u to ne sumnjam, ali je mnoooogo bolji izbor za njega bio npr mancester, gde mu je konkurencija za tog cmf kreativca jebeni anderson, ili flecer, ili neko od ostalih botova..i usao bi u prvu postavu momentalno..

 

u barsi je imao (ne racunajuci buskeca/songa na dmf poziciji) isto 3 coveka kao konkurenciju - cavija, inijestu i fabregasa..s tim sto fabregas ponekad kampuje na spicu kad zatreba a inijesta moze da se gurne vise napred..znaci maltene ista situacija, a barsa mu je skoro pa rodni grad, zavrsio je maziju i svi su ga gotivili i gledali na njega kao na buducnost..realno, bolje bi mu bilo da je napakovao malo bolji ugovor i ostao ili otisao negde gde ce pre da igra..a ima takvih klubova realno..

 

Dakle da zakljucim - glup je kao kurac i najverovatnije se zajebao..

bajern je taktiku koju si ti objasnio koristio poslednje 2-3 sezone, vec sada se primecuje ogromna razlika

oni da su hteli da nastave sa tom taktikom ne bi prodali gomeza, njegovom prodajom oni prave prostor da u istom sastavu igraju gece, miler, kros, thiago i svajni

kako? isto kao u barseloni, gece ce igrati na poziciji neke lazne devetke, miler na nekom krilu, kros direktno iza gecea, thiago ce da bude neki playmaker u stilu cavija a svajni ce da ore na sve strane

barsa je najbolji primer da dvojica kreativaca mogu da funkcionisu u istom sastavu a iskreno mislim da kros i thiago mogu da budu na nivou cavieste i svima objasne 

KROSHIAGO

 

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/23428419

Liverpool striker Luis Suarez wants to hold talks with Arsenal over a potential move to the London club.

He believes Arsenal's offer of just over £40m - which has been rejected - triggered a clause in his contract that allows him to speak to suitors.

Liverpool interpret the clause differently, but Suarez will inform the Reds of his wish to meet with Arsenal.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...