Jump to content

The International 2013


towerrr

Recommended Posts

mozda je i karma,vratilo im se za ono vs tongfu-a gde su jos trebali ispasti pa i sva sreca protiv orange-a kad je kyxy unistio aegis ali ono,zasluzili su srecu,ne volim ih ali ih svakako postujem,nije ni njima lose,600 k,prosle god 250 k,preprosle 1 kk :)

 

+ Alliance nije imao partiju prednosti iako je dosao iz winners braketa, ako se ne varam to pravilo je vazilo na proslim TI.

  • Upvote (+1) 1

ylE5Zte.png

Link to comment
Share on other sites

bas to grotara,doduse touch kaze da se nije vazilo ni na proslom iako sam ja bio ubedjen da je ig dobio na'vi sa 3-2 iako je bilo 3-1 jer je na'vi imao pobedu prednosti,za prvi ti je na'vi imao prednost u odnosu na ehome ako me secanje ne vara,tada smo gledali iskljucivo preko strimova,ovaj 5-ti game...osecam se potroseno :D

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem sta je to s4 specijalno uradio sto ne bi bilo koji drugi igrac... ovo je resio Bulldog zajedno sa haoticnoscu koju je Navi pokazao u odlucujucim trenucima, sto svakako ne moze da bude odlika najbolje ekipe na svetu trenutno. Igrati srcem < biti hladan kao stena dok se ne srusi tron

  • Downvote (-1) 5

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem sta je to s4 specijalno uradio sto ne bi bilo koji drugi igrac... ovo je resio Bulldog zajedno sa haoticnoscu koju je Navi pokazao u odlucujucim trenucima, sto svakako ne moze da bude odlika najbolje ekipe na svetu trenutno. Igrati srcem < biti hladan kao stena dok se ne srusi tron

 

Uhvatio je trojcu sa coilom dok se portovali nazad u bazu i onemogucio Naviju da odbrani dva seta baraki. Pre toga je sjebo Dendija dok je ovaj ubijao Roshana i uzeo aegis, dva game changing momenta i za oba je on zasluzan.

 

Vecina igraca bi verovatno poginula ili iskoristila coil da brani barake protiv 5 (jedan od njih batrider sa blinkom) igraca dok Furion Wisp i CK pushuju.

ylE5Zte.png

Link to comment
Share on other sites

Prvo ti to ne bi uradio. Drugo, verovatno bi to još neko od vrhunskih igrača uradio. Treće, ko ih jebe što su se svi nabili. Četvrto, nebitno je da li je to uradio S4 ili Žika, to je bio ključ uspeha split pusha i zašto je on uspeo.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Prvo ti to ne bi uradio. Drugo, verovatno bi to još neko od vrhunskih igrača uradio. 

this.. 

 

ja bih odigrao isto kao i buldog, pushovo bih strane i gledao da ne zaginem. sve to u idealnoj situaciji, a realno je da bi me nabili odma i ne bih imao za buyback.

sve sto sam video na ti3, mogu i ja da uradim... ali treba i uraditi u datom trenutku :)

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

hocu da kazem, ne bih se nasao u poziciji da bacim coil (verovatno, mozda je i s4-ku usralo) .. ali to je sad neka druga prica, koja nije do skill-a, vec do teamplaya. 

ako cemo tim putem kojim si posao, onda nista na turniru nije spektakularno, jer sve mozes i sam da odradis. ono, mogu i ja da se nafarmujem ko burning sa am, da mi ostave ceo top lane i stakovanu sumu, ali treba da ti ostave ceo top lane :) 

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Pazi, mislim da se ne razumemo. Ja govorim o tom jednom potezu, ne o svim okolnostima u vezi tog poteza. Taj momenat kad on stisne R, i klikne na deo mape gde se 15 navijevaca portuje, to je nesto sto bi baba sa pijace koja ne igra dotu znala da uradi, i uradila. 

Jebeno je sjajno sto su buldog i loda bili prisebni dok im ovi stoje ispred t3 kula, i nastavili da pushuju, ja bi se usrao i portovao se nazad u bazu da branim.

Jebena je glupost sto se oni nisu portovali ranije. Imali su veliku prednost, umesto da odgurnu lejnove pa onda forsuju bazu, oni su se izglupirali, i izgubili partiju.

Link to comment
Share on other sites

Sa tim coilom je samo Puppeyu bio prekinut tp. Hvost se portovao posle coila, a Dendi nije imao tp uopste posto je dropovao tp da bi uzeo aegis. 

A ono kada se Dendi tp-ovao pa mu je s4 cancelovao na 0.0 sekundi channelinga je isto Dendijeva greska jer se tp-ovao na tron umesto na fontanu (gde bi mu tp trajao default 3 sekunde, za razliku od 5 sekundi na tron posto se neko pre njega vec tp-ovao tu).

Edited by dovlaa
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...