Jump to content

SSI MAJICA 2013 - KONKURS


Recommended Posts

Ja sam sad dok sam jeo setio ove "Merlin vs Odri vs neka treća" rasprave i skontam da je to u suštini pogrešan koncept. Zašto? Zato što se tom Merlin/Odri majicom poruka šalje ženama. Vi se raspravljate upravo oko toga "Merlin je poznatija", "da brate, al mi je Odri hipsterskija", "a šta kažete na onu ribu iz fajt kluba što kače kurve na fb?" itd..

 

Poruka, po mom mišljenju, treba da se šalje muškarcima, tj. svima, "SVE SU ISTE", a ovo sa Merlin/Odri govori "SVE STE ISTE", iako je i to poruka SSI majica ofc (prošlih i budućih), al to je sekundarna poruka da tako kažem.

 

Dakle, primarno je M2M/M2A, sekundarno M2W :)

Link to comment
Share on other sites

Elem, ja ću da postavim sada "scenarije" za četiri dizajna, pa ako se nekom nešto dopadne i želi da mi pomogne u pružanju vizuelnog identiteta, dobrodošao je!

 

Patnja Kobra Komandera

Strip od 7 sličica. Postavljeno kao grid od 3 x 3. Gornja dva reda imaju 3 kvadratića, a poslednji je samo jedna sličica čitavom širinom.

Na svakoj sličici od prvih 6 se u sličnoj pozi pojavljuje šest potpuno različitih riba - klinka plavuša, riđokosa milfara, misteriozna azijatkinja, crnokosa bibliotekarka, soccer mom crnkinja, brineta iz susedstva (ili varijacije na temu).

Svaka ima svoj balončić sa tekstom npr 1 "znaš" 2 " mislim da" 3 "bi trebalo" 4 "da ostanemo" 5 "samo" 6 "prijatelji".

I onda ispod malo veći Kobra Komander, može da bude recimo ova sličica sa Čilijevog avatara, samo što umesto trijumfa i MUAHAHA, zapravo predstavlja besni krik nemoći "SVE SU ISTE!"

 

Obriši suze mala moja

Siguran sam da će mnogi reći da je tema promašena, ali to će biti samo zlobnici i preglupi cigani.

Prvo ide natpis "Sledeće sezone?"

Pa onda kao centralni deo slike kolaž Partizanovih košarkaških trijumfa, slike sa dodele pehara, Bertrans sa prstenom i slično.

I onda ispod, u desnom donjem uglu legendarna slika Gurketa koji plače i kuka "sve su iste, kurve mamu im jebem" (tekst naravno pokriva prazninu levo od Čiče)

 

Gvozdeni Čili 3

Ovo je zapravo rimejk (ili ribut) prvog dizajna. Samo što sve ribe imaju svoje rečenice "Toni, jebi me", "Želim da rodim tvoje Ajron Bejbiz", "Još jedna recka posle Vulvija", "Naučila bih ja ovog Starka nekim trikovima", "Ajron Petriot mi nije dovoljan", "Peper je kalaštura". (tekst je pisan kako bi odgovarao likovima sa prve majčice)

Čilijev kameo se sada sastoji u tome da pored SVE SU ISTE krikne i NE VIDE DA JE IRON MAN 3 GOVNO, a dodatni twist na kraju je što u njegov kadar uleće i simpatična bakica i kaže "I meni je sranje, čedo babino!"

 

Deus ex Vagina

Na majici je hrpa mobilnih telefona.

Samo jedan stoji uspravno, crn je, muževnog dizajna, smartfon, na ekranu se vidi deal with it smajli, notifikacija o 999 nepročitanih smsova i SVE SU ISTE.

Ostali telefoni su očigledno ženski, roze, sa šljokicama, na preklop, sa malim iron man 3 figuricama okačenim o džek za sluške i slično.

Sve one svetle i vidi se da rade nešto, na par najbližih može da se vidi da zapravo šalju SMSove tipa "srce malo, ja ću te utešiti" "oh kako mi nedostaješ" "dopadaš mi se još iz igraonice" "mali ti je penis" ili slično.

 

Toliko za danas, ali ne brinite, sigurno će biti još inspiracije, a samim tim još ideja!

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 3

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Meni je palo na pamet sličan trip kao sa odri/merlinkom, samo da se stavi Deneris jebena, pošto se boga oca riba sad loži na nju do te mere da mi ide na kurac.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ko je deneris? :))

 

 

Deneris iz game of thrones.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ајд ја још мало да смарам....

 

9NfQLul.jpg

 

Можда нешто на ову фору, само што бих ишао на варијанту различите контуре тела, а сисе исте да буду  [:D]  

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...