Jump to content

Ikonice grupa korisnika


Recommended Posts

Мени је све слатко, ништа не фали блинг блингу, ставите какве год и ставите да се врте и вичу .мп3 фајл кад се ховерује изнад њих, а за који мораш да имаш одређени број постова да би аплоадово/линково!

 

Нисам саркастичан, само хиперболичан, стварно волим те џиџабиџе:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Definitivno da se napravi raspodela zupcanika, tipa:

 

0-250 lvl1

250-500 lvl2

500-1000 lvl3

1000-3000 lvl4

3000-5000 lvl5

ili da se podigne lvl3 na 1.5k, lvl4 na 5k i lvl5 na 8k ili 10k.

Mozda cak i da se nekako iskombinuje po stazu kao sto je neko vec rekao zbog eventualnog spamovanja.

Menjao bi i boje, ali to vec ne znam kako bih raspodelio. I izbrisati nazive grupa ispod avatara, jer je nepotrebno imati ga na 2 mesta.

Edited by agrsv
Link to comment
Share on other sites

definitivno smatram da je glupost ovako odvajati korisnike. Ali sta je moj vapaj u moru demokratije!

Edited by f4ts0
  • Upvote (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

A zasto png nije transparentan? Meni na dark3 izgleda retardirano ovo crno ili teget sta je vec sa plavim na sivoj pozadini.

 

Mislim da te nisam skapirao. Sad sam prešao u Dark3 i idu plavi zupčanici, ispod njih je boja ovog skina, na šta konkretno misliš?

Link to comment
Share on other sites

Mislim da te nisam skapirao. Sad sam prešao u Dark3 i idu plavi zupčanici, ispod njih je boja ovog skina, na šta konkretno misliš?

 

 

Meni je na zupcanicima ok, osim ako nije mislio na crno gde stoje nazivi grupa.

 

Da ucinilo mi se da je crna pozadina i iza zupcanika, ali i ovo ispod imena grupe je ruzno.

Mada je i dva puta ime grupe ruzno.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...