Jump to content

Htc One S zakucao


G!!!

Recommended Posts

G!!!, Dropbox je car zato što ti na nekoliko uređaja postaviš foldere kako hoćeš, a oni se svi automatski sinhronizuju (i tu možeš da biraš šta gde i kako). Tako da možeš recimo da imaš folder "Slike deteta" koji će ti stajati jednak na telefonu, kompjuteru i u cloudu, a da ti ništa ne moraš da radiš. Osim da prolaziš pored nekog WiFi-a. Automatski bekap bez razmišljanja, nakon što ga jednom podesiš. Samo je pitanje koliko prostora imaš na svom nalogu.

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

jeste jogurt pa jos mocan :)

 

da znam za dropbox poodavno, cak sam dobio uz telefon  nemam pojma koliko gigabajta prostora (sad mi je jasno i zasto !@#$%^ htc), u krajnjoj liniji nije ni problem doplatiti

 

Samo eto konzervativan sam po tom pitanju da nesto moje bas toliko privatno stoji tamo negde ;) jbg boli me dupe da li ce visiti moja fotka kako povracam sav iskrivljen, ali mi eto frka mog golisavog detenceta sa mora da visi negde na netu, zapravi muka mi da razmisljam o tome kako razmisljam o tome lol

 

anyway odnecu danas telefon neka ga salju u servis, ima i mogucnost doplate za vadjenje i backup podataka (valjda to podrazumeva i one s)

 

potrudicu se da apdejtujem sta mu se desilo, a u medjuvremenu da biram novi telefon koji moze da se kupi u srbiji

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa tu je problem sto Mobilnisvet nije bas pravedan. Naime za One S ti daje samo cene kod ovlascenih distributera (sto je negde i ok) i tu je 590. Sa druge strane za Nexus 4 daje cenu kod TelkoPlus i slicnih tasna-masna firmi pa je jeftiniji, tipa One S je kod njih 370. 

 

Jedino gde mozes legalno da kupis Nexus 4 je Telenor, a kod njih je 590, tj 65k dinara, zato uporedjujem te dve kategorije. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa tu je problem sto Mobilnisvet nije bas pravedan. Naime za One S ti daje samo cene kod ovlascenih distributera (sto je negde i ok) i tu je 590. Sa druge strane za Nexus 4 daje cenu kod TelkoPlus i slicnih tasna-masna firmi pa je jeftiniji, tipa One S je kod njih 370. 

 

Jedino gde mozes legalno da kupis Nexus 4 je Telenor, a kod njih je 590, tj 65k dinara, zato uporedjujem te dve kategorije. 

ok, hvala za info

 

procitah da telenorovi androidi kucaju u poslenje vreme zbog nekog budzenja prilikom zakljucavanja telefona na njihovu mrezu. ne znam koliko tu moze biti istine

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

htc one s ima veliki problem sa radiom:

 

ali sem toga je po meni odlican tier 1 telefon, mali i lagan, u moru ostalih 5" gromada. od manjih telefona je po meni samo iphone 5 bolji

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

jeste ocajan displej al juce :)

 

ne pada mi na pamet da nosim telefon koji ne mogu u dzep da stavim

 

p.s. dvini nisam imao nikada takav problem, tel je popravljen i sada radi kao sat (doduse tako je radio i pre nego sto je batalio :)) 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

p.s. dvini nisam imao nikada takav problem, tel je popravljen i sada radi kao sat (doduse tako je radio i pre nego sto je batalio :)) 

Jesi sad ipak pobornik clouda i pravljenja bekapa? :) radi on sad, ali... I sta bi s podacima na telefonu, jesu ti ostali ili ih nisu ni spasavali?

Inace ni ja ne vidim bilo kakav problem s displejom na One S, mozda nije naj najbolji displej koji sam ikada video, ali je generalno odlican.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Jesi sad ipak pobornik clouda i pravljenja bekapa? :) radi on sad, ali... I sta bi s podacima na telefonu, jesu ti ostali ili ih nisu ni spasavali?

Inace ni ja ne vidim bilo kakav problem s displejom na One S, mozda nije naj najbolji displej koji sam ikada video, ali je generalno odlican.

jok cloud, backup kao i ranije samo malo cesce :)

 

podaci na telefonu nisu spaseni, ali po svoj prilici nisu ni hteli da probaju da ih sapsavaju jipm 

 sasvim ok display, ima i boljih ali je velika vecina tih boljih displeja sa vecom dijagonalom sto meni ne odgvara jer i dalje tel nosim po dzepovima a ne u torbicama he!

 

One S ima amoled displej koji nije losh, daleko od toga, ali kada ga uporedish sa One X SLCD-om izgleda loshije...

 

Da ne pricham kakav je displej na novom HTC One.

HTC One je novija generacija, i ubica je  al jebes telefon bez memorijske kartice :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...