Jump to content

Eador Genesis


cali

Recommended Posts

зар не беше да је и у кецу имао свич оружја?

 

на почетку... 1 херој и заузимање парама хјуман регија, без борбе. А онда буџење те или тих регија уз истраживање истих са херојем, док се не скупи пара за следећег, па и са њим истраживање. Уз пут биркање шта напасти... гоблини су углавном лаганица, као и орци (пошто се померају по 1 поље... до специјала кад се убрзају). Говорим за стрелца и мага, који рокају на даљину. Обавезно направити копљанике који имају фрст страјк.

Што се тиче градње, ја прво направим кафанчину, да може да се прави и у регијама, а затим бирам према регијама које сам заузео - руднике, пилане итд, тј штагод даје паре.

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

зар не беше да је и у кецу имао свич оружја?

 

на почетку... 1 херој и заузимање парама хјуман регија, без борбе. А онда буџење те или тих регија уз истраживање истих са херојем, док се не скупи пара за следећег, па и са њим истраживање. Уз пут биркање шта напасти... гоблини су углавном лаганица, као и орци (пошто се померају по 1 поље... до специјала кад се убрзају). Говорим за стрелца и мага, који рокају на даљину. Обавезно направити копљанике који имају фрст страјк.

Што се тиче градње, ја прво направим кафанчину, да може да се прави и у регијама, а затим бирам према регијама које сам заузео - руднике, пилане итд, тј штагод даје паре.

 

Ja furam swordsmene umesto pikemana. Malo su skuplji ali su tvrđi. Ali se najviše oslanjam na spearmene dok se ne razvijem jer koštaju 2-3 puta manje a za nijansu su slabiji.

 

BTW orkovske lokacije su najlakše jer uz sebe imaju samo gobline, dok goblinske lokacije na višim tierovima imaju basiliske i giant slugove.

Link to comment
Share on other sites

зар не беше да је и у кецу имао свич оружја?

U dvojci ti ne treba switch jer postoje odvojeni slotovi za melee i ranged oružje koji su istovremeno equipovani, pa ranged heroji nisu hendikepirani ako ih protivnik rushuje

Link to comment
Share on other sites

Postoji, esc -> save game. Jedino ne znam kako je u kampanji. Ovo ako pricamo o novoj verziji, stara je hardcore i postoji samo autosave jedan potez unazad ili kada izlazish iz partije.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

O kampanji i pricam. Ne znam sta je stara sta nova, jos nisam iscackao ni ceo topik. U ovoj sto ja igram, grafika je kao u igri iz daleke proslosti. Kampanja pocinje tutorial shardom u kom te neki "carobnjak" vodi kroz shard i daje ti bazicna uputstva i kao uvodi u pricu. U toj prvoj misiji je cilj da napadnes komsiju koga je drug carobnjak "uspavao" tako da komp smao bleji u svom zamku celu partiju, dok je igrac slobodan da se seta po okolisu i kripuje, upoznaje se, itd.

 

Tezina je omg. Ja sam na drugom nivou tezine, na sledecoj, zvanicno prvoj misiji, izvristao kao silovana devojka. Do duse, nub sam a sejva nema, pa mi se partija pretvorila u pakao posto sam izgubio heroja/e par puta na pocetku mape, a posle sam kuburio i sa parama i vec mi je doleteo komsija iz susednog zamka da me mraci.

 

Deluje interesantno, igrace se u svakom slucaju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...