Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

daj slike stevo!

 

Security Guidlines

AVE YOUR PICTURE ID WITH YOU AT ALL TIMES

NO PICTURES ALLOWED (except of the Kerrigan statue outside and of the reception lobby)

o No pictures of employees unless they agree to it

NO FILMING, NO RECORDING

YOU NEED TO BE ACCOMPANIED BY A BLIZZARD EMPLOYEE AT ALL TIMES

o For smoke breaks: if you go in groups, please wait for the whole group to finish

smoking before going back inside. Do not go back inside alone.

o For other breaks: please ask a Community Representative to wait for you

THANK YOU ALL FOR RESPECTING THESE SIMPLE GUIDELINES

AND MAKING SURE THIS EVENT WILL BE AWESOME.

 

Slikacu se sa Kerrigan pa cu posaljem. Za ostalo ako mi stigne hemijska olovka sa ebaya sto ima kameru :P

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

нема сликања, нема ничега док сте у посети нашем НАСА постројењу у Колораду. Анални и орални преглед на уласку у сваку просторију. На сваких десет минута, бије вас интервентна, да не бисте заборавили своја ограничења. А да, лепо се проведите!

 

Мислим, било би ми све то океј за то НАСА постројење у Колораду. Заправо, претпостављао сам да је тако и са Близардом, али ме нервира то једење гована како заправо није тако, ако питаш неког близард лика, јер ће ти рећи да су они једна велика блеја и породица и да уводе куце, маце и бескућнике са улице у компанију да проблеје и да се згреју и продискутују о новим скиновима за ВоВ.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Carevi.

I posle budi Blizz fanboy, ne daju ti ni da slikaš, ni da pušiš kad ti se puši, nego da skupljaš ekipu za raid na pušaonu!

 

LFG Smoke!!11

 

Brate politika firme :) Sta sad nas 50 sigurno ide tamo, i mi sad treba svi da uvatimo aparat i da slikamo u firmi.

Ja da drzim firmu i da pozovem 50 ljudi na seminar neki i da mi udju i njih 50 da skljoca bilo gde / da snima ne bi bas dozvolio.

Lepo pise mozete kod stature i u lobby dosta :)

 

E sad ql ce biti uvece izlazak sa zaposlenima u kafanu, lik koji je češki fansite member, kaze da porucim Mothership - svo pice iz bara :P

 

775_497349086965614_918546261_n.jpg

 

Elem, opet radi se o prezentaciji / seminaru, normalno je da kad je pauza svi odu na pusenje, a ne sami da izlaze kad ko hoce ;) Isao sam na seminare, ima raspored kad je sta u kolko sati i kolko traje kad je pauza, sportske aktivnosti, druzenje, kafana etc. Mislim meni je normalno, da sad dobijem u exelu ili wodu sta ima da radim 31. Maja na community summitu, gde cu da budem, skojom grupom i ostalo :)

 

Ne idem ja tamo ko Athene, Swifty :p

 

Mada vidim i da oni nisu mogli da snimaju u odredjenim mestima.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Мени је све то јасно, него ми такве политике фирми где људи наводно седе и прскају се пиштољима на воду док уз пјесму и игру праве ''предивне светове само за вас'' иду на курац:) Ја да сам близард, не бих никог ни звао да дође, ако га не бих звао ко гајби на каву. Па ме зовите искључивим:)

Мислим, кад идеш у музеј, дизниленд итд. онда имаш много већу слободу кретања, зато што су то места која служе да ти одеш тамо и да се смараш. Ако доводиш људе у неко своје место, онда га третирај као ''место које служи за то да човек оде тамо и да се смара'', ако то не можеш, шта доводиш људе лол. Онда седи, ради, слејвмастеруј раднике и буди нормална слејвмастерска компанија ко што и јеси.

''е, ми ОБОЖАВАМО да блејимо са другарима који готиве наше игре, то нам је душевна храна и ми за то живимо. Него, нема овога, овога, овога, овога, овога и овога''.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Dulio, nije njima poenta da oni tim fanbojevima prikazu kako su oni mega kompanija gde se gadjaju pistoljima na vodu, poenta je da ih dovedu tamo kako bi se druzili, rekli im nesto novo o novim igricama i onda ti gurui sirili dalje to znanje medju obicnim plebs igracima. Zapravo je prica vrlo politicka, samo sto cilj nije dolazak na vlast nego samo pridobijanje vise followera. U krajnjem slucaju sta Silencera boli kurac sto tamo nekog kineza neko bicuje da mu napravi boljeg junaka u WoW-u ili cemu vec, bitno mu je da on dobije boljeg, a kako se do toga doslo realno nikoga od nas nije briga :)

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ma salim se, ali si bas uzbudjen, a to mi smesno nekako :D

 

Pa jesam uzbudjen, iz razloga sto 7 godina komuniciram sa tim ljudima i napokon idem da se upoznam sa njima. A realno veliki sam Fanboy Blizzard kompanije, pa mi je uzbudjenje jos vece :)

 

Bio sam i uzbudjen kad sam isao na seminar u Trsteniku i na Kopaoniku kad sam radio u Coki, sto je nevezano za Igre, vec IT :P

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Dulio, nije njima poenta da oni tim fanbojevima prikazu kako su oni mega kompanija gde se gadjaju pistoljima na vodu, poenta je da ih dovedu tamo kako bi se druzili, rekli im nesto novo o novim igricama i onda ti gurui sirili dalje to znanje medju obicnim plebs igracima. Zapravo je prica vrlo politicka, samo sto cilj nije dolazak na vlast nego samo pridobijanje vise followera. U krajnjem slucaju sta Silencera boli kurac sto tamo nekog kineza neko bicuje da mu napravi boljeg junaka u WoW-u ili cemu vec, bitno mu je da on dobije boljeg, a kako se do toga doslo realno nikoga od nas nije briga :)

А зашто се постављаш као да ја не капирам како функционише свет лол. Нисам ја био филозораптор него сам рантовао.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Bio sam i uzbudjen kad sam isao na seminar u Trsteniku i na Kopaoniku kad sam radio u Coki, sto je nevezano za Igre, vec IT :P

Sta si radio u Exiju? Zato on ne zna gde je i gde se nalazi :(

Link to comment
Share on other sites

А зашто се постављаш као да ја не капирам како функционише свет лол. Нисам ја био филозораптор него сам рантовао.

 

Pogresno sam skontao, sry. Mada ja nekako kapiram da oni imaju razlicite politike prema razlicitim grupama ljudi - tipa prema opstoj populaciji hoce da se prikazu kao firma koja svojim zaposlenim daje skejt da voze po hodnicima, a prema fanbojevima oce da se prikazu kako oni bicuju male kineze da naprave njima bolju igru. Zato za ove druge nema slikanja :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Па која је то општа популација којој се близард представља:)

 

Ја колико сам видео са њихових оних близкона и срања, то је све цвеће и птичице и како они праве игрице од мааааште итд. (наравно уз вееелики труд да би донели супер ствари у супер року), а такви су и на неким опскурнијим клиповима, све је дивно и прекрасно и дрим џаб и те форе и они нису обична компанија него се готиве, возе скејтове, а једном је Горан уплашио Миладина чегртаљком док су правили Старкрафт.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa pod opstom populacijom smatram sve one koji imaju zivot i van WoW-a, one koji ce mozda potencijalno nekada hteti da se zaposle u tom Blizzardu i cije mame vole da slusaju kako ce njihova deca programeri zaradjivati velike pare dok voze skejt. A ove sto igraju WoW realno zabole kakvi su uslovi za rad u Blizzardu :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa pod opstom populacijom smatram sve one koji imaju zivot i van WoW-a, one koji ce mozda potencijalno nekada hteti da se zaposle u tom Blizzardu i cije mame vole da slusaju kako ce njihova deca programeri zaradjivati velike pare dok voze skejt. A ove sto igraju WoW realno zabole kakvi su uslovi za rad u Blizzardu :)

 

Ja znam kako rade Game Masteri.

Me: I'm busy now with MoP digging curently updated wow-serbia.com with the datas

GM: It's amazing, so very good and ive not played wow since 3.1

Me: so ur gm and not play wow since 3.1

Me: wow

GM: yeah

Me: I wonder how that works

GM: I mean, I played the cataclysm quest zones once on my way to 85 but that was it not played since. WoW never changes as a GM it's the same questions or requests but a different Situation with the tools blizz have, a GM could be a very well trained monkey I think some of them are :D

 

Me: How can be that bad in Blizzard. My mind can't accept that. Bad payment ? Economy crises ?

GM: Blizzard has grown big and hasn't adapted well to the change. Staff are no longer names but numbers and targets and percentages. At the bottom it has lost a lot of personality. The people in the middle are clueless and the people at the top have no idea what's going on below them. I'd say community and PR are the only decent places.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...