Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Chicago ima tipa drugi najveci sistem metroa u US? I nije me mrzelo da pogledam, ima linija koja ide od aerodroma.

A oktud znas na koji aeorodrom ja idem? :D Zajebavam se, u pravu si. Hvala ti sto si me izveo na pravi put. Plava linija ide direktno do mog aerodroma. Nego ja sam se bezveze istripovao oko tih metroa, mislim stalno da cu uci u pogresni i zavrsiti u crnackom getu :D

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ja sam juce u maksiju slusao dedu koji place dok slaze robu u kesu na onom drvenom pultu iza kasa. doslo mi da mu pridjem, al razmisljam sta koji moj da mu kazem, bice bolje? nece deda biti bolje, bice samo gore

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

nije dule debeo

 

nešto sam prčkao oko motora, i posle obrnuo krug oko kraja da vidim šta sam uradio, i na usput naletim na cigančicu od jedno 7-8 godina (inb4 ta već ima unuke) kako se muči da nabaci neku fotelju koju je neko izbacio na onaj ciganski trotočkaš za skupljanje kartona. stao sam i pomogao joj da podigne to sranje, i sad se pitam zašto je ovo nešto što uopšte pišem jer tako 20x dnevno nekome pridržim vrata i sl. a jedino u čemu se ovo razlikuje je što je po sredi ciganka...

Link to comment
Share on other sites

nije dule debeo

nešto sam prčkao oko motora, i posle obrnuo krug oko kraja da vidim šta sam uradio, i na usput naletim na cigančicu od jedno 7-8 godina (inb4 ta već ima unuke) kako se muči da nabaci neku fotelju koju je neko izbacio na onaj ciganski trotočkaš za skupljanje kartona. stao sam i pomogao joj da podigne to sranje, i sad se pitam zašto je ovo nešto što uopšte pišem jer tako 20x dnevno nekome pridržim vrata i sl. a jedino u čemu se ovo razlikuje je što je po sredi ciganka...

Ili sto percipiras da to nikad nisi pre uradio u tom kontekstu kao i 99% ostalih?

Link to comment
Share on other sites

Dobro da se nije peške vratio kući  :tf:

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

nije dule debeo

 

nešto sam prčkao oko motora, i posle obrnuo krug oko kraja da vidim šta sam uradio, i na usput naletim na cigančicu od jedno 7-8 godina (inb4 ta već ima unuke) kako se muči da nabaci neku fotelju koju je neko izbacio na onaj ciganski trotočkaš za skupljanje kartona. stao sam i pomogao joj da podigne to sranje, i sad se pitam zašto je ovo nešto što uopšte pišem jer tako 20x dnevno nekome pridržim vrata i sl. a jedino u čemu se ovo razlikuje je što je po sredi ciganka...

 

Pa baš zato, jer kod nas i dalje postoji percepcija da je najbolje proći pored njih kao da ne postoje. Ako ih ne vidiš, znači da nisu tu :)

 

Edit: ko je beše napisao ono za "na zdravlje" ženi koja je preturala po kontejneru?

Edited by Santa

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

A oktud znas na koji aeorodrom ja idem? :D Zajebavam se, u pravu si. Hvala ti sto si me izveo na pravi put. Plava linija ide direktno do mog aerodroma. Nego ja sam se bezveze istripovao oko tih metroa, mislim stalno da cu uci u pogresni i zavrsiti u crnackom getu :D

uvek u službi narodu

Metro je inače car i uvek je (bar meni) top pick za nepoznate gradove jer je baš nemoguće izgubiti se dokle god si nadomak neke stanice metroa. Smor je samo kada se ne naplaćuje flatrate pa te zapravo košta kad sedneš u pogrešnu liniju/smer.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...