Jump to content

Koje brand name napajanje izabrati?


Failure.Sanitarium

Recommended Posts

ne kapiram šta si hteo da kažeš to sa 690 ali ja sam ciljao da sa dva titana nema igre koja će ti dati vidljivu razliku da je igraš na jednom ili dva titana. E sad, ako imaš više monitora, to je druga priča.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

I tako, uzeo ja lepo Seasonic G 650w napajanje, kao bruka reviews, najnovija serija, Gold certified, blabla http://www.overclock.net/t/1344219/the-seasonic-g-series-450w-550w-650w-owners-club , perverzno pakovanje, kablovi u vrećici, svega dovoljno, ok cena (13.600 RSD), povežem ja to sve lepo, upalim komp i počne KULER DA URLA KAO NA AVIONU !?!?!

 

I NE GASI SE!? A svuda lepo piše ultra quiet, ljudi se hvale kako im se kuler skoro i ne pali na medium load, kako se ne cuje ništa, a meni URLA.

 

Jel MOGUĆE da je defektno napajanje ? Da li vam pada napamet da sam nešto mogao da "zajebem" pri povezivanju ?

Sve radi normalno, a zvuk ubija...



Edit:

 

Evo ga...ne cuje se ništa sad... Znate šta sam uradio?

Promenio sam jebe** kabl od struje...valjda mu onaj prethodni (od prethodnog napajanja koje i dalje radi, samo ga prebacujem u drugi komp) nije valjao...

 

Eto, neću da brišem post, možda će da koristi nekome... lol

 

EDIT2:

 

Kada sam vratio napajanje u kućište (nakon promene kabla stajalo je uspravno pored kućišta) OPET JE POČELO DA SE DERE?!

Imam Cooler Master HAF big tower i napajanje mi stoji dole, kao na ovoj slici http://assets.overclock.net.s3.amazonaws.com/f/f9/f9f13111_vbattach95317.jpeg

 

Jel moguće da mu to možda smeta? Ventilator na napajanju je dole, ali kućište ima svoj prorez ispod baš za tu namenu, znači nema tu govora o nekoj toploti, dere se od prve sekunde kad se upali komp....

 

EDIT 3 LOL:

 

Ovo je šou. Sad sam krenuo da odvrćem šrafove što drže napajanje za kućište (dok je upaljen komp), i kad sam krenuo da odvrćem treći šraf, kuler se na 1/3 odvrnutog šrafa stišao totalno. Kad ga prišrafim 1mm kuler krene da se dere. Odšrafim 1mm kuler ućuti. 

Etooooo, problem rešen, jedan šraf je malo odvrnut. Hahhahaha...

Šta li je razlog, kratak spoj ? :))

Edited by Failure.Sanitarium
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...