Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Zato sto ga je drustvo odbacilo zbog njegovog odevanja a "odelo ne cini coveka" ;)

On da je "čovek":

1. Društvo ga ne bi odbacilo, jer bi prepoznali njegovu dobrotu

2. Sve i da ga društvo odbaci, on ne bi plakao, već bi kao pravi čovek zasukao rukave i preduzeo nešto!

3. boleo bi ga penis šta društvo misli o njemu

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

On da je "čovek":

1. Društvo ga ne bi odbacilo, jer bi prepoznali njegovu dobrotu

2. Sve i da ga društvo odbaci, on ne bi plakao, već bi kao pravi čovek zasukao rukave i preduzeo nešto!

3. boleo bi ga penis šta društvo misli o njemu

 

Брате, капирам да тролујеш Астролу, ал нису случајно деца на слици. Ниједан до тих елемената не мора да буде примењив ни кад су одрасли у питању, а камоли деца.

  • Upvote (+1) 1
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Ja ne razumem šta si ti hteo da kažeš tvojim postom. Majke mi, ne trolujem. Kao da sam ja napisao "Nebo je plavo" i ti dođeš i napišeš "taj elemenat ne mora da bude primenjiv" i to je to. Nit si dao neko svoje mišljenje tipa "nebo je ponekad sivo", ništa tog tipa, samo neka "negacija" i to je to.

Mada sad kapiram, ti meni odgovaraš na "odelo ne čini čoveka" topic generalno, al ne radi se o tome ovde. Ja sam samo skrenuo pažnju da ona slika gore NIJE "odelo ne čini čoveka". Da je na slici odrpani klinja koji čini dobro delo, ili lepo obučeni čika koji siluje decu, onda bi poruka te ilustracije mogla biti "odelo ne čini čoveka."

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...