Jump to content

Ruter


voodoo_

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

linksys jeste postao govno u zadnjih par godina, mohi lepo kaže

i ako hoćeš da zabatališ taj roze huawei, moraćeš da namoliš telekom za u/p

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

wrt54gX je zadnje sto valja od linksisa i ne mora kastom rom da bi imao sve osnovne funkcionalnosti kao sto su menjanje wifi kanala.

Alied telesis ima najkvalitetnije uredjaje u tom soho segmentu i nisu mnogo skupi ali im softver na tim rutercicima nije bas najintuitivniji i nemaju neku raznovrsnu ponudu vec samo par modela.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Koji vojnik partije ovaj Zola :tf:

Ti modeli su van cenovnog ranga u kome gleda. Stavio sam listu sa najrelevantnijeg USA sajta da vidi ako moze da nadje neki jeftiniji model sa liste.

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

A jebiga nemaju cene na sajtu, aj primera radi ako imas pristup pogledaj koliko je cena za ovaj http://www.sionnet.r...vod.php?idA=773 otprilike bi to bio ekvivalent ovom TP-Linku sto je Vudu naveo, pa cisto da bismo mogli svi ovde da shvatimo okvire u kojima se krecu?

110e je taj

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

имам тп линк вајрлес рутер што сам добио од сбб-а и срање је! Он ми стоји у мојој соби, а у буразеровој соби, која је 7 метара дијагонално, сигнал се често губи кад су затворена врата или је јако слаб (две цртице макс)

који рутер да узмем за кућне услове да се решим овог говнета

Link to comment
Share on other sites

oko wrt serije lynksysa...

 

Ne znam sta da mislim iskreno. Uredjaj radi super (jacina signala i stabilnost), ali...meni vec godinu dana konstantno puca net na sbb. Desi se i ovako da pukne, ali kad otvori vise sesija (torent) net puca kao lud.

 

Podesavao sam broj dozvoljenih sesija, podesavao ul/dl brizne, ali bukvalno mi deluje kao da ruter nije u stanju da izadje sa puno istovremeno otvorenih sesija.

 

E sad posto najbudjaviji ruteri nemaju te probleme, velika je verovatnoca da je do SBB, ali oni "tvrde" da nije, a mozda je i moj ruter falican.

 

Ostalo je da uradim direktno povezivanje iz kablovskog modema na komp pa da vidim da li ce da pukne, ali sam neverovatno lenj, tj uvek neko sedi za ipadom, laptopom, kurcem pa im treba wireless.

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

oko wrt serije lynksysa...

 

Ne znam sta da mislim iskreno. Uredjaj radi super (jacina signala i stabilnost), ali...meni vec godinu dana konstantno puca net na sbb. Desi se i ovako da pukne, ali kad otvori vise sesija (torent) net puca kao lud.

 

Podesavao sam broj dozvoljenih sesija, podesavao ul/dl brizne, ali bukvalno mi deluje kao da ruter nije u stanju da izadje sa puno istovremeno otvorenih sesija.

 

E sad posto najbudjaviji ruteri nemaju te probleme, velika je verovatnoca da je do SBB, ali oni "tvrde" da nije, a mozda je i moj ruter falican.

 

Ostalo je da uradim direktno povezivanje iz kablovskog modema na komp pa da vidim da li ce da pukne, ali sam neverovatno lenj, tj uvek neko sedi za ipadom, laptopom, kurcem pa im treba wireless.

 

A da uzmes neki drugi ruter pa da probas s njim? Tipa imam ja neki tp link koji mi bleji unaokolo pa uzmes da probas, to bi ti omogucilo da testiras a da ukucani nemaju problem da im nedostaje wifi.

 

Svojevremeno sam na jednoj lokaciji imao WRT54GL i stvarno je super uredjaj, mada mislim da taj "mitski" status kod nas ima malo neopravdano, kao golf dvojka :) U smislu da su se svi nalozili na tu L varijantu koja ima Linux, moze da se menja firmver i sl, sto je sve lepo, ali 95% korisnika nema bas potrebu za time. Sto se signala i stabilnosti tice stvarno je super, zato i mislim da su ovi Igorovi problemi vezani za SBB. 

 

Edit: I iz te serije gledati da se izbegne WRT54GC (on je i manji i izgleda drugacije), jer je on vise sminkerski model, kao ovi noviji. 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Sa SBB sam imao 10 razgovora i molbi da se resi problem, i svaki put su me odfakovali i rekli da je do mene, tj do mog rutera.

Dakle verovtno je do mog rutera, tako da da, preporuka svakako, osim sto kosta 70 eura.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...