Jump to content

The Witcher 3 Wild Hunt


Grotar2

Recommended Posts

Pa na kraju valjda treba da ti se kaze sta se desilo sa ratom i kako je podeljena teritorija...?

Mislim da nema nikakvog biranja sa generalima, sve se svodi da kad Eredin pozove pojacanje sa Aen Ella-a, ovi nece odgovoriti.

U sustini odluke sa Ciri su manje-vise ocigledne, ja sam promasio samo jednu kad sam sa njom da razgovaram sa sorsericama.

Vestica koja je uzela medaljon se pojavljuje u drugom zavrsteku (najgorem) koji je dosta nerazjasnjeno zavrsen. Pogledaj na yt ako te zanima.

pa kaze u jednoj rečenici bez detalja, i sta se desilo sa likovima s kojima si radio kvestove (dandilion, priscilla, zoltan, roche, philippa itd u fallout stilu).

Za generale sam mislio biranje kad Avallach ponudi corinthira ili onog drugog, imas vremena da posetis samo za jednog, posto nisam imao opciju za corinthira posle.

Promasio sam momenat kad Eredin zove pojacanje, samo smo se borili i to je to. Kad je tebi to bilo?

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Nisam primetio taj momenat ni ja. To ti samo kaze Gaels ili kako vec. Ako pozove Eredin, nece mu odgovoriti. Ne secam se da Avallach nudi izbor?

Sto se tice Emhyra, da u knjigama hoce da jebe cerku, no ovde to mozda nije slucaj. Kapiram da je odustao od te ideje na kraju pete knjige, kada ju je pustio da ode kod Yen i Geralta (i oni se nisu ubili). Mada ni ja nisam vodio Ciri, jer sam u svakom dijalogu hejtovao Emhyra. Kapiram da ako to uradis, dobijas taj drugi kraj i ona postane empress. Samo ne znam kako quest sa Djikstrom utice na stvari, ja sam ga roknuo.

Edited by Thunderstorm

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

Iako je igra fantastična, malo je smor sto odluke iz Witcher 2 ne znače ništa, manje više.

nadao sam se da cu videti Saskiu i Iorvetha, al nema ni zuc o njima. Kazu ljudi da su im videli imena u nekim alpha fajlovima, al izgleda da su odustali, sto je ogromna steta za sve sto su isli tim pravcem.

Njih dvoje, pogotovo Saskia, bi se uklopili u odbranu Khaer Morhena savršeno

Edited by Mr No

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Slazem se. Ni saveovi u Mass effectu nisu imali bog zna kakav uticaj, ali u odnosu na ovo....

Saskia se spominje u dijalogu sa Phillipom, gde ona kaze da je izgubila kontrolu nad njom u nekom trenutku. Iako sam je u Witcher 2 ja oslobodio uticaja pomocu onog daggera. A Lethoa sam izgleda propustio, steta. Sjajan lik, neuporedivo bolji od negativaca iz Wild Hunt, koji nemaju nikakvu karakterizaciju. Mogu misliti kako je onima koji nisu citali romane.

Edited by Thunderstorm

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

Slazem se. Ni saveovi u Mass effectu nisu imali bog zna kakav uticaj, ali u odnosu na ovo....

Saskia se spominje u dijalogu sa Phillipom, gde ona kaze da je izgubila kontrolu nad njom u nekom trenutku. Iako sam je u Witcher 2 ja oslobodio uticaja pomocu onog daggera. A Lethoa sam izgleda propustio, steta. Sjajan lik, neuporedivo bolji od negativaca iz Wild Hunt, koji nemaju nikakvu karakterizaciju. Mogu misliti kako je onima koji nisu citali romane.

Letho se krije u stali na imanju od neke zene sto te unajmi da isteras duhove. Pocetni kvest u nekom selu u Velenu.

Ne secam se da je Phillipa pomenula Saskiu, jel to kad je oslobodis il u onoj pecini?

Ja sam sad krenuo W2 Roche path, cisto da vidim sta bude.

Voice acting i borba su govno naspram 3 (a i jedan), al baš me zanima kako ce uticati na svet W3.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nema potrebe ako oces nesto drugacije da se desi u trojci. I ja sam upalio 2 da vidim na sta lici posle ovoga, ma kakvi, ne mogu da gledam :)

 

btw 

 

 

prvih 40 sekundi kad cujem ovo, suzu pustim bas lepa melodija, mada ceo soundtrack izuva:)

 

Man up!!

 

https://www.youtube.com/watch?v=Mez7zaB6PoY

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nema potrebe ako oces nesto drugacije da se desi u trojci. I ja sam upalio 2 da vidim na sta lici posle ovoga, ma kakvi, ne mogu da gledam :)

btw

prvih 40 sekundi kad cujem ovo, suzu pustim bas lepa melodija, mada ceo soundtrack izuva:)

Pa izguglo sam sad, znaci osim par sporednih likova, nema nikakve razlike, smorili su.

A W2 guram sa modovima, samo da proletim jer nisam nikad taj path, mada mi se bljuva diže od svega posle trojke.

Tih 40 sekundi je original muzika iz keca, vrhunski.

Iz igranja trojke, najupecatljivije mi ostali u secanju trekovi iz Oxenfurta, kod Ladies in Crookback Boga i pesma Wolven Storm sto Priscilla peva.

Na original poljskom mi jos bolje zvuči

https://youtu.be/mSY4k9aVyNY

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Oy Lazare Lazare, ovo je inace pesma za vencanja :D

 

Jako je malo ima u celoj igri, samo se pojavljuje u pojedinim delovima u Velenu kad je borba, steta.

 

Za w2/w3 nema sta da smore, tolko sam i ocekivo da budu bitne odluke, jebigasad samo su falili Iorveth i Saskia, nadam se da ce ih biti u expanziji...

 

Izmedju ostalog Fields of Ard Skellig je jako jako lepa melodija.

 

Meni se inace ubagovale karte posle patcha, ne dobijam kartu kad pobedim gwent partiju.. :/ Moraju da srede difikuliti, posle onog gwent turnira sve partije su 2izi, a turnir je bas hardcore bio :D

Edited by CRNAC_U_TUNELU
Link to comment
Share on other sites

I ja nisam dobijao karte kad pobedim pa sam na kraju proverio karte koje imam i koje postoje i one koje su mi falile samo su mogle da se kupe. Tako da ako imas vremena pogledaj sajt i uporedi karte koje imas. Ljudi se sjebu sa gwentom tipa imas dva turnira onaj veliki gde uzmes 4500 golda i jos jedan gde uzimas dandelon kartu. Ili zavrse main questove a nisu sa bitnim likovoma odigrali gwent kojih vise nema ili su poginuli

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Sve sam to uzeo i Dandeliona i tour, izgleda da sam promasio neki shop. Necu biti u stanju da igram tek dogodine taman kad izadje drugi expansion, pocecu sve ispocetka. Jebem im mater osakatili su mi sve rpg-ove, nista ne mogu da igram posle ovog :)

ja sam isto u tom problemu,sta igrati posle ovog.Treba napraviti poseban topic sa nekim preporukama :D

Link to comment
Share on other sites

Ja sad ponovo peglam keca, kako bedno sve izgleda u poredjenju sa trojkom(ne odnosi se na grafiku). Ocajan engine, neverovatni fps dropovi, questovi koji zabagaju pa ne mogu da se zavrse...

A vezano za Emhira, on u knjigama ne zeli da prca Ciri, to svu svi mislili jer mu je trebao brak sa njom da bi drzao Cintru lakse pod kontrolom.

Link to comment
Share on other sites

A vezano za Emhira, on u knjigama ne zeli da prca Ciri, to svu svi mislili jer mu je trebao brak sa njom da bi drzao Cintru lakse pod kontrolom.

Pročitaj opet, ubio joj je majku a želeo je da oplodi Ciru jer je verovao u predskazanje da ce njeno dete vladati svetom. Sve to prizna Geraltu u zadnjoj knjizi mislim.

Kraljevi iz Severnih kraljevstva su je zeleli radi Cintre, al su posle odlučili da je lakse ako je ubiju.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Probao sam malo sad posle svih patcheva igru i sad mi radi jebote kao podmazana na 1080p sa gotovo maksimalnim podešavanjima.

 

Visok fps, nema grejanja kartice, ne gasi mi se kompa, sve radi glatko... Stvarno su sredili stvari posle prvih par fijaska koje sam imao sa igrom, sad ću da sednem da igram igru konačno.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja zato nisam ni čitao postove na ovom topicu, pošto kasnim sa igranjem igre, a vidim da se ljudi masovno raspričali o  igri :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...