Jump to content

Neperspektivni fotografi


Recommended Posts

Probao vertikalno, bilo mi preusko, mada sam to radio pred kraj posle 30 fotografija i namestanja ovog i onog. Probacu opet sutra svez, mozda urodi plodom.

Uzevsi u obzir da ce mi oko pozicioniranja svetla pomagati kumina cerka koja ima 14 godina, ako se pojavim sa lisicama sebe jedino vidim vezanog za radijator istim od strane njenog caleta. Tu bi i eskalirala kreativnost. Sa njegove strane doduse. :)

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Фено, знам да је морбидно, али... али много али. Нашао сам ону књигу. Па оно феноменално изгледа. Знаш каквих места за предркане фотке, а познатих личности (њихових гробница, споменика и сл. додуше) на све стране. Не пржим те, нит пожурујем, него сам ето још увек под утиском.

Link to comment
Share on other sites

Ako "nasao" zmaci da je sad tvoja posalji je da meni skratis muke sa jurcanjem po bibliotekama. [:D]

Salu na stranu, ne pozurujes me, sta vise jedva cekam da otopli, pravo da ti kazem to mi je prvi "pravi" asajnment-tj imam razlog nesto da jurim.

Do sada sam pucao na treningu/kaficu i retko kad izadjem. A i juce sam uzeo novu igracku, Sigmu 18-50 f/2.8 te jedva cekam da je testiram! :)

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

пази није ни ово лоше, имаш лепу дијагоналу, лепе боје и све наводи на главног субјекта, односно мачку. Да је гледала у камеру или да је мало више вирила била би много боља фотка, али и овако је скроз кул

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...