Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

Moguće da je ovaj klip već opšte popularan (mad nema puno pregleda), ali meni su ga sinoć prvi put pustili , i toliko mi je bolesno izgledalo, da kapiram da sam klinac verovatno bi se najviše usrao od straha.

 

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

^ veoma tesko objasnjivo,ali ovakve "anti droga" reklame u odredjenom procentu ce praviti kontraefekat i povlaciti decu na drogiranje. 


 

edit: sad sam stigao do krajnjeg dela gde su objasnili kako se samo uz "bozju pomoc i andjela i isusa hrista" moze izbeci droga ....


  :LOL:   ko pravi ova sranja ? :D

Edited by OTAC
  • Downvote (-1) 2

sida sida e pa sta je, ako je sida nije rak

Link to comment
Share on other sites

@trooper: ne nego na cistoj ljudskoj radoznalosti i donekle zivotnog iskustva i poznavajuci danasnje roditelje kako vaspitaju svoju decu...  znas, ja o tome nisam ni znao nista do 8.og razreda niti mi je ko nudio niti se pricalo o tome toliko. mozda, kad krene da se prica, mozda nekoj deci bude zanimljivije! bilo sta na ovom svetu, cemu pridodas neki znacaj (los ili dobar) ce postati predmet price/tabu/i zanimljivo u krajnjem slucaju.

mnogi klinci ce se usrati na ovo,ali ce mnogi koristiti kao predmet sprdnje.
uostalom, ako ne osetis taj vajb, tesko je to i preneti u reci. 
deca su cudna al ne sama po sebi,nego to sve nose iz kuce. roditelji su glavni koji trebaju to da ih nauce sa kim da se druze itd itd. ja nisam smeo igracku iz kuce da iznesem a da keva ne primeti, a danas deca rade sve i svasta.
sramota i tuga je kad treba da uce iz ovakvih klipova te stvari a ne kod kuce. neuspeh roditelja je ocigledan u vaspitanju svoje dece. 



 

Edited by OTAC

sida sida e pa sta je, ako je sida nije rak

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...