Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

lik je rekao da mu nije bitna brzina odradjivanja ovoga...al' dobro, izgleda da mu nista ne preostaje nego da se zaposli u neku kuhinju kao pomocni radnik i da tri meseca sece lubenice

 

stavi sad jos neki kul gif

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

mene kod lubenice ne smara da je isečem (na kriške ili osmine, šesnaestine) već da čistim semenje, a ovaj bajko to ni ne radi već je uzeo neku monsanto lubenicu bez semena... gtfo

Link to comment
Share on other sites

mene kod lubenice ne smara da je isečem (na kriške ili osmine, šesnaestine) već da čistim semenje, a ovaj bajko to ni ne radi već je uzeo neku monsanto lubenicu bez semena... gtfo

Тај проблем је и мене мучио, а онда сам уз помоћ зена узо да кулирам семење и сад ме боли курац:)

  • Upvote (+1) 1

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

lik je rekao da mu nije bitna brzina odradjivanja ovoga...al' dobro, izgleda da mu nista ne preostaje nego da se zaposli u neku kuhinju kao pomocni radnik i da tri meseca sece lubenice

 

stavi sad jos neki kul gif

ako nije bitna brzina kao na klipu, za sta mu onda treba tih 5 sati koje si rekao ? da nasece lubenicu ?

zene su ti ka so ...moze i bez al bljutavo

Link to comment
Share on other sites

Spuov klip sam prebacio u posebnu temu na Nauci, kapiram da je ok topic za to - http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234929683

 

zaposli se u bilo kojoj kuhinji kao pomocni radnik i trebace ti ~ 3 meseca da naucis ovo :)

 

Probao bih bez toga, nemam baš toliko vremena za investiranje u rad u kuhinji kao pomoćni radnik, mogu da probam kod kuće :) Što reče Vlada a svi nekako preskaču, brzina mi baš nije bitna, može i lagano tj. umerenom brzinom :)

 

mene kod lubenice ne smara da je isečem (na kriške ili osmine, šesnaestine) već da čistim semenje, a ovaj bajko to ni ne radi već je uzeo neku monsanto lubenicu bez semena... gtfo

 

Nikad u životu nisam čistio semenke, kad sam bio malji deca a ni sade, tako da nemam tih problema :) Ne znam doduše šta će Dulju zen oko toga, samo jedeš onako sve đuture i ćao :) Jedino ako se baš zalomi da onako ostane samostalno semenka pa je onda ne pojedem, ali ovako u vidu zalogaja, nema frke!

 

Ne sećam se cena lubenaja ali znam da sam u maksiju lokalnom kupovao i da nisu bile toliko skupe, šta ga znam.


btw, vidim niko nije okaČeo:

 

http://youtu.be/icfVsql38oc

Link to comment
Share on other sites

Au, ovo sa avionom je bash heavy... Iz nekog razloga je previshe visoko podigao nos na uzletanju (to se vidi na pochetku klipa) i uleteo u momentalni stall (((

 

Mozda mu je otkazao neki sistem koji regulishe elevator ili je komp neshto istripovao?!?

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Au, ovo sa avionom je bash heavy... Iz nekog razloga je previshe visoko podigao nos na uzletanju (to se vidi na pochetku klipa) i uleteo u momentalni stall (((

 

Mozda mu je otkazao neki sistem koji regulishe elevator ili je komp neshto istripovao?!?

 

Ja sam negde pročitao, ne mora da bude tačno nisam se udubljivao, da valjda tovar nije bio lepo pričvršćen pa je počeo da "leti" po tovarnom prostoru i onda napravio kakvu god kontra-težu, povukao na "dole" ili šta god već i da zato nisu mogli da uzlete. Sad, nemam pojma da li je to moguće.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...