Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

:(

 

9/10




 



Ovo je verovatno jedna od najvecih gluposti IKADA koju sam video u igrama...... Posto ne umeju da naprave valjan gameplay resili su da ubace hipsta-modul u igru u vidu eastern eggs tako da mozes da uzivas u setanju i istrazivanju nivoa u sitna crevca umesto da uzivas u dobroj akciji.....







BTW, hoce li konacno neko da resi fakin probleme sa prikazom attachmenta na forumu  ffs..... Zar moram da stavljam svaku sitnicu na svoj ftp da bih je linkovao ovde uspesno....




forum1.jpg

 

Edited by nigger

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Pa realno nije toliko loša fora jer moraš dobro da se iscimaš, a siguran sam da deca od 10 godina koja igraju BF4 nisu vična morzeovoj azbuci i računanju i pisanju i sređivanju kodova, već je baš za hardcore fanove koji žele nešto unikatno. Samim tim easter egg gađa možda 0,1% svih igrača.

Link to comment
Share on other sites

Ja iskreno mislim da su ovom liku iz klipa PLATILI da napravi ovaj prilog nakon sto su skapirali da niko nikada nece da trazi ta sranja... ili lik jednostavno radi za njih pa kao ajd jos malo dodatni hajp da se izbudzi...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ja iskreno mislim da su ovom liku iz klipa PLATILI da napravi ovaj prilog nakon sto su skapirali da niko nikada nece da trazi ta sranja... ili lik jednostavno radi za njih pa kao ajd jos malo dodatni hajp da se izbudzi...

to je potpuno drugo pitanje i "očekivana" akcija ako niko dovoljno dugo ne pronađe easter egg u igri. nisu oni to prvi smislili.

neće ovaj easter biti toliko viralan, to je sigurno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...