Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

Ja sam imao jedan retardiran hobi, i dan danas ga imam da gajim te paprike. I trenutno gajim Carolina Reaper, Trinidad Moruga i Trinidad Scorpio.

 

Probao sam Trinidad Scorpio, čisto iz radoznalosti, 5 sati me boleo stomak, plakao sam ceo dan bukvalno. :D

 

Eto prilike da podeliš radost sa članovima foruma, dokumentujte za buduća pokolenja  [:D]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Eto prilike da podeliš radost sa članovima foruma, dokumentujte za buduća pokolenja  [:D]

RUR ChiliAda! :DDDDDD

 

ne stvarno, ono je samo za zajebanciju, nikako ne vidim neku korisnu svrhu, mislim jedino ako nećeš da praviš 30 kila ajvara i da staviš jednu papriku i da bude umereno ljut. ali ajde, da ne mračim topiks.

:v

Link to comment
Share on other sites

RUR ChiliAda! :DDDDDD

 

ne stvarno, ono je samo za zajebanciju, nikako ne vidim neku korisnu svrhu, mislim jedino ako nećeš da praviš 30 kila ajvara i da staviš jednu papriku i da bude umereno ljut. ali ajde, da ne mračim topiks.

 

RuR masovno trovanje! Je li, jel peče na oba kraja ?

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Мохи тотално си у праву, ретард сам што се дружим са јебеним и што хоћу да порбам паприку

 

Џанки хвала на инфу, сутра шаљем мејл па ћу да проверим  [:D]

Link to comment
Share on other sites

Likovi progutali po  jednu od ovih bhut jolokia papričica jačine između 1.001.304 i 1.041.427 Skovila. Domaća ljuta papričica jaka je najviše 3000 skovila, u retkim slučajevima

 

 

U Peru-u seckaju Roccoto uz njihovo nacionalno predjelo, ali, koliko vidim po netu taj ima između 50k i 250k skovila :) više puta sam klopao kao klinja, i ono, ljuto je, nisam umirao kao ovi specijalci, ali jeste ljuto :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Likovi progutali po  jednu od ovih bhut jolokia papričica jačine između 1.001.304 i 1.041.427 Skovila. Domaća ljuta papričica jaka je najviše 3000 skovila, u retkim slučajevima

 

http://www.youtube.com/watch?v=nnnhWb32YGw 

 

где су их нашли, хоћу и ја да пробам

 

немам појма, волим љуту храну, па бих баш хтео да пробам колико је ово љуто

 

мохи плс

 

jedan od ove petorice mi je drug

bas sam ga sreo veceras i cestitao mu :)

 

rekao mi je da su narucili preko ebay-a

10ak papricica (i to su suve, nisu sveze kao kod bosanca, sto je gora varijanta) su platili oko 20dolara

evo neki info sa slike sa fejsa jednog od njih

1932309_10202614559397771_236510296_n.jp

 

kaze da je bilo pakleno

ne toliko to vece, koliko sutra na wc solji :)

 

ja be bi' probao da mi daju soma evra :)

Edited by DMAN
  • Upvote (+1) 1

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

Rekoh vam, kad bude za jedno mesec-dva plodova na mojim, podeliću vam, ionako ne planiram da se bavim nekom proizvodnjom, već samo iz gluposti to radim :DDDD

 

zop :v

 

a što se tiče sveže vs osušene, to nemam nikakvog pravila. nekada su tek ubrane papričice daleko ljuće od onih osušenih :) fora je u tome što osušene papričice imaju veći procenat ljutine po jedinici mase. ali ae, opet mračim topiks.

Edited by lawl_

:v

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...