Jump to content

Star Citizen !


Recommended Posts

  • 7 months later...
On 9/30/2022 at 4:18 PM, G!!! said:

samo da podsetim da se pre neki dan preslo preko 500 miliona skupljenih para za ovu igru :]

pa ovaj i da izgubi sve one tužbe, sa kojima ne znamo šta se dogodilo, opet će da bude dobar par stotina miliona 🙂

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Sting said:

Svaki put kad vidim novi post u ovom topiku pomislim da su konačno pustili igru i svaki put se razočaram lol

Pa igru možeš već godinama da igraš, samo što je i dalje praktično u alfa verziji. Ali dosta ljudi uživa igrajući je i ovako

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dandy said:

Pa igru možeš već godinama da igraš, samo što je i dalje praktično u alfa verziji. Ali dosta ljudi uživa igrajući je i ovako

Igrao sam je kada je puštena, pa nekoliko sledećih iteracija. Posle sam iskulirao do famozne alfe 3.0 (valjda) pa sam opet malo igrao. Želeo bih da odigram tu singl player kampanju, na to sam mislio. Prestar sam za multiplejer sa mladim juncima koji ionako nemaju šta da rade osim da provale kako što bolje da ga digitalno šuknu nekome.

Bio sam jedan od njih nekada 😛 sada sam penzija singl player 😛

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Sting said:

Igrao sam je kada je puštena, pa nekoliko sledećih iteracija. Posle sam iskulirao do famozne alfe 3.0 (valjda) pa sam opet malo igrao. Želeo bih da odigram tu singl player kampanju, na to sam mislio. Prestar sam za multiplejer sa mladim juncima koji ionako nemaju šta da rade osim da provale kako što bolje da ga digitalno šuknu nekome.

Bio sam jedan od njih nekada 😛 sada sam penzija singl player 😛

Da, čekam i ja Squadron 42 da probam ozbiljno.

Možda i otresem prašinu sa džojstika

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

jel postoji neki iole valjan razlog zasto zaboga ne zavrsavaju singl plejer, zbog njega sam i dao lovu, sve ostalo mi je bilo vise u fazonu a.p.p.

2 hours ago, Sting said:

Svaki put kad vidim novi post u ovom topiku pomislim da su konačno pustili igru i svaki put se razočaram lol

to je vec opstepoznato, zato i trolujemo 😄

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...