Jump to content

Star Citizen !


Recommended Posts

Novi izgled Freelancera i Sabre su doprineli donacijama.

Želim Sabre celim bićem svojim, al mi se srce lomi da spickam ceo xmas bonus na brodove, sa Steam sale iza ugla.

Dule, lova nije toliko bitna, čak ni LTI osiguranje nije toliko bitno, sve se to zaradi u igri sa malo truda. Tako su rekli za osiguranje, da ce biti mala tarifa, LTI je vise gimmick negoli uber prednost.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Kolika bi ti bila doplata za Sabre-a sa tvog broda (sta uopste furash sada) ?

88 evra upgrade sa Avengera, koji sam dobio uz paket sa igrom. A sa strane imam standalone Freelancer MAX. Puna kapa, al me mame.

Inače, ovaj sa refferal code post bi trebalo da se ukloni, loši maniri i reklamiranje.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Pizde nisu stavili Sabre kao paket nego samo kao solo brod, znaju da je do jaja tempting.... Nego sad gledam, ako se uzima solo brod ne dobija se onih startnih 5k in-game cash kao ni squadron 42..... I to je cela razlika (od bitnih stvari) u odnosu na neki paket.....

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Pizde nisu stavili Sabre kao paket nego samo kao solo brod, znaju da je do jaja tempting.... Nego sad gledam, ako se uzima solo brod ne dobija se onih startnih 5k in-game cash kao ni squadron 42..... I to je cela razlika (od bitnih stvari) u odnosu na neki paket.....

Pa da, Banu Merchantman je isto bio samo solo brod.

Ali nije to problem, butno je da imas jedan paket sa igrom, pa onda mozes kupiti upgrade broda.

Edit:

Umro sam

  • Upvote (+1) 2

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Kolika bi ti bila doplata za Sabre-a sa tvog broda (sta uopste furash sada) ?

 

 

88 evra upgrade sa Avengera, koji sam dobio uz paket sa igrom. A sa strane imam standalone Freelancer MAX. Puna kapa, al me mame.

 

 

cekaj, a zar ne moze kasnije da se u samoj igri zaradi upgrade ili uzme neki brod za ingame novac? ako sve bude moralo da se kupuje za pravi novac onda necu ni da pikam, koji im je to lihvarski sistem...posto vidim da neke stvari mogu da se kupe i za pare u igri tj UEC, a neke za REC, sta je to?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Psycho" timestamp="1450744060" uid="2477"]
Kolika bi ti bila doplata za Sabre-a sa tvog broda (sta uopste furash sada) ? 

 

88 evra upgrade sa Avengera, koji sam dobio uz paket sa igrom. A sa strane imam standalone Freelancer MAX. Puna kapa, al me mame.

 

 

cekaj, a zar ne moze kasnije da se u samoj igri zaradi upgrade ili uzme neki brod za ingame novac? ako sve bude moralo da se kupuje za pravi novac onda necu ni da pikam, koji im je to lihvarski sistem...posto vidim da neke stvari mogu da se kupe i za pare u igri tj UEC, a neke za REC, sta je to?

ogrxhQW.gif

mal-speechless.gif

Dule, sve što postoji u igri može da se zaradi i kupi u igri kasnije.

Sada plaćamo jer je to jedini način da ih podržimo dok prave, i zato sto neki nemaju samokontrolu.

UEC je ingame lova, to kad potrošiš za oružje il tako nesto u Voyager direct, ostaje sa tobom zanavek. To sada dobijes malo sa paketom, a možeš i dodatno da kupuješ, posle zarađuješ u igri kad izađe.

REC je lova za iznajmljivanje, to je kad oces da probas različite stvari na 7 dana. REC zarađuješ igrajući Arena Commander. Kad izađe igra to nestaje.

Kad ti neko nutka refferal code (za 5000 UEC) znaj da to možeš da dobiješ i od ortaka koji vec ima igru, a koristi se samo jednom. Razlog sto svi nutkaju je jer imaju lične koristi i bonuse od toga, al retko taj deo spomenu.

Vidim da nisi mnogo čitao faqove, a ja ću se propiti jos malo.

:)

  • Upvote (+1) 1

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

 

 

cekaj, a zar ne moze kasnije da se u samoj igri zaradi upgrade ili uzme neki brod za ingame novac? ako sve bude moralo da se kupuje za pravi novac onda necu ni da pikam, koji im je to lihvarski sistem...posto vidim da neke stvari mogu da se kupe i za pare u igri tj UEC, a neke za REC, sta je to?

Sto se tice tog referal code-a, kada ja npr posaljem nekome taj code i "uvedem ga u SC" tj on tek krece da igra, on dobija 5k ingame kredita za kupovinu dodataka i sl. a JA dobijam za svakog uvedenog igraca 1 POEN, evo i tabela sa rewardsima u zavisnosti od broja poena koje navuchem:


coderewards.jpg

  • Upvote (+1) 1

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Kolika bi ti bila doplata za Sabre-a sa tvog broda (sta uopste furash sada) ?

 

 

88 evra upgrade sa Avengera, koji sam dobio uz paket sa igrom. A sa strane imam standalone Freelancer MAX. Puna kapa, al me mame.

 

Inače, ovaj sa refferal code post bi trebalo da se ukloni, loši maniri i reklamiranje.

aj sa refferal code post bi trebalo da se ukloni, loši maniri i reklamiranje.

A gde cu majke ti da stavim referal nego na forumu. Ako neko nema drugara koji igra, onda je obostrana mala korist.

Link to comment
Share on other sites

A gde cu majke ti da stavim referal nego na forumu. Ako neko nema drugara koji igra, onda je obostrana mala korist.

Da si lepo objasnio kako refferal codes funkcionišu, uz ovu rečenicu iznad "za forumase bez drugara", bio bi mnogo iskreniji i čistiji pristup.

Da si im jos savetovao da pitaju drugare za code, pa ako nemaju ni jednog, da zamolis da se tvoj koristi, ne bi reč rekao.

Ljudi uglavnom vole da čine takve usluge sa drugarima s kojima ce igrati, a "praying on newbies" se smatra kao bad manners, što ti možda nije bila namera, al tako izgleda.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Psycho" timestamp="1450744060" uid="2477"]
Kolika bi ti bila doplata za Sabre-a sa tvog broda (sta uopste furash sada) ? 

 

 

88 evra upgrade sa Avengera, koji sam dobio uz paket sa igrom. A sa strane imam standalone Freelancer MAX. Puna kapa, al me mame.

 

 

 

cekaj, a zar ne moze kasnije da se u samoj igri zaradi upgrade ili uzme neki brod za ingame novac? ako sve bude moralo da se kupuje za pravi novac onda necu ni da pikam, koji im je to lihvarski sistem...posto vidim da neke stvari mogu da se kupe i za pare u igri tj UEC, a neke za REC, sta je to?

 

 

 

 

Dule, sve što postoji u igri može da se zaradi i kupi u igri kasnije.

 

Sada plaćamo jer je to jedini način da ih podržimo dok prave, i zato sto neki nemaju samokontrolu.

 

UEC je ingame lova, to kad potrošiš za oružje il tako nesto u Voyager direct, ostaje sa tobom zanavek. To sada dobijes malo sa paketom, a možeš i dodatno da kupuješ, posle zarađuješ u igri kad izađe.

 

REC je lova za iznajmljivanje, to je kad oces da probas različite stvari na 7 dana. REC zarađuješ igrajući Arena Commander. Kad izađe igra to nestaje.

 

Kad ti neko nutka refferal code (za 5000 UEC) znaj da to možeš da dobiješ i od ortaka koji vec ima igru, a koristi se samo jednom. Razlog sto svi nutkaju je jer imaju lične koristi i bonuse od toga, al retko taj deo spomenu.

 

Vidim da nisi mnogo čitao faqove, a ja ću se propiti jos malo.

 

:)

Fala na strpljenju, mislio sam da je tako otprilike na osnovu onoga FAQa sto sam preleteo, al rekoh da proverim:). A za referal code sam skapirao, meni ne smeta kad neko okaci, ali vec sam napravio nalog tako da nista od dodatih 5000 kredita za mene:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Može kad bude bio na sale, jer je to limited edition.

Ima upgrade bilo čega na bilo šta, samo platiš razliku u ceni, a cene su uvek iste.

Jedino su neki bodovi limited, pa moraš da vrebas priliku. Očekujem da će biti svega sad 25tog.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

idi bre kakva je navlakusa ovaj SC a nisam ga ni probao
juce sam sa foruma otisao na sajt da pogledam sta ima novo od brodova, onda sam poceo da razmatram u sta bih voleo da apgrejdujem brod, da uporedjujem analiziram,  kada bih hteo da bacam jos para sbbkbb, sledeceg momenta pointer stoji na ikonici Buy Now 5 minuta dok se preznojavam i presabiram 

mozda bih promenio 300i u nesto, al sam onda shvatio/procitao da sve podverzije osim 350i zapravo mogu ingame da se modifikuju i konfigurisu prema tvojoj zelji kada zaradis novce i kupis potrebnu opremu, mada je onda 315 optimalniji mozda za sam start igre.... FUUUU

 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

A dokle ce trajati te akcije i popusti, kapiram da nece samo za njihov Bozic vec do NG najmanje?

Mislim da su rekli od 25tog do 28og, a možda i duže.

G!!! Sve sto si reko stoji, al zamis da imas sada 325 za krkljanac u Arena Commander ;)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

errmmm  ne ide sve bas na razvoj....... esi vido kolko su debeli svi tamo.....   [roflmao] 

meni je jednom puklo danas za 90 min....  btw, malo pre zujim okolo po bazi,
izadjem na launch dock da cekiram neki brodic koji treba da zapali kad ono pilot.......

 

 

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

"We're excited to announce that we've opened up 2.1.0 on the Public Test Universe (PTU) to all players!"

Ovo je opciono i trebace dodatnih 30GBH prostora na hardu offc......  Obzirom da u januaru vec izlazi Alpha 2.2  ovo necu da skidam...

https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/306826/2-1-0-published-to-ptu


PA KAZE:

 

Hangar Module

Additions:

Ships

  • The AEGIS Sabre is now hangar-ready!
  • The new MISC Freelancer (base) model is is now available in the Hangar!
  • Freelancer S4 Ballistic Cannons have been changed to the Tarantula GT-870 Mark 3

    Environment
  • A new lighting pass for Revel and York has begun.

Fixes:

Environment

  • Fixed an issue with texture conflicts in the left and right expansion bays of Selfland.
  • Fixed an issue where some untextured items would appear on the reflections inside the VFG Industrial Hangar.
  • Fixed an issue where there was a faint pink-purple tinge in the VFG Industrial Hangar lighting.

    Technical
  • Fixed an issue where having all Constellation variants in the hangar at once would cause severe streaming issues.

    User Interface
  • Fixed an issue where the ladders in the VFG Industrial had no use prompts to descend them.

Arena Commander Module:

Additions:

Gameplay

  • Pilots can no longer exit ships in Arena Commander.
    • Except for Free Flight mode, where pilots and crew can still exit their ships and EVA freely.

Fixes:

Gameplay

  • Fixed an issue where decoupled mode could be activated while in Cruise mode.
  • Fixed an issue where ship attachments (weapons and components) would not behave correctly when the ship was destroyed.
  • Fixed an issue where the Battle Royale game mode would sometimes not end.
  • Fixed an issue where players could get kicked from Vanduul Swarm for being idle while waiting to respawn.
  • Fixed an issue where ejecting during self-destruct would allow players to bypass the respawn penalty.

    Ships
  • Fixed an issue where the self-destruct of a ship would be canceled after ejecting or exiting the pilot chair.
  • Fixed an issue where the P-52 Merlin could not respawn in Race mode.
  • Fixed an issue where multiple ships had broken or incorrect damage states in multiplayer game mode.

    User Interface
  • Fixed an issue where Vanduul ships weapons were not being displayed in the OVR HUD.
  • Fixed an issue where ship holograms were not displaying sections of the ship.

Social Module:

Additions:

Gameplay

  • The first iteration of our new physicalized EVA system is in place.
  • Two new sliders have been added to the audio option menu.
    • “Dynamic Range” and “Ship Computer Speech Volume”.

      Ship
  • The MISC Freelancer (base) is now flyable in Crusader.

    Environment
  • Added an “aim” pose for characters that are prone.

    User Interface
  • Both the Hangar Elevator and the Main Menu “Universes” UI now allows users to select instances (either best available or instances with friends/contacts) after they have selected the location.
Edited by nigger

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...