Jump to content

Star Citizen !


Recommended Posts

Super Hornet ili Sabre....

Dakle, mogu da uzmem paket sa Hornetom za 100e u ovom trenutku.

Sa Horneta na Super Hornet upgrade je 44eur, a sa Horneta na Sabre upgrade je 48eur

To je to jbg.....

Edited by nigger

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Hmmmmm.... Super Hornet ili Sabre, pitanje je sad................

Uzmi lepo Super Hornet i upgrade za Sabre, ali ostavi upgrade nek stoji, 5 dolara je. Pa kad ti dosadi Hornet, lupis upgrade.

Posle kad skinu i SH i Sabre sa prodaje pa nemoguće uzeti upgrade, ostanu ti opcije za oba.

Dule, ako ne mozes da se odlučiš, uzmi jeftiniji, pa uvek možeš posle uzeti upgrade za skuplji brod. Oba ta modela su uvek na prodaji, ali sa Avengerom dobiješ veći hangar.

Samo bih napomenuo da su upgrade brodova sa istom cenom besplatni, mozes uzeti 10 od svake verzije pa posle menjati kako vam volja.

Znači koga ne mrzi, može sad da uzme zalihu upgrejda za sve brodove sto su mu u hangaru, dokle god su brodovi isti u ceni upgrade je besplatan.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Esam ja lud ili u hangaru kad udjem u jebenog horneta ne mogu da izadjem iz istog na "F" (interact) kako sam i usao? Ladno sam morao da izadjem u main menu i udjem ponovo u jebeni hangar... Kolko vidim nisam jedini koji ima taj problem.. Probao sam i sa kombinacijom ALT i par tastera (eject fazon) al nista...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Esam ja lud ili u hangaru kad udjem u jebenog horneta ne mogu da izadjem iz istog na "F" (interact) kako sam i usao? Ladno sam morao da izadjem u main menu i udjem ponovo u jebeni hangar... Kolko vidim nisam jedini koji ima taj problem.. Probao sam i sa kombinacijom ALT i par tastera (eject fazon) al nista...

Jesi probao CTRL+F?

To je standardni shortcut za izlazak iz kabine u EVA. Nešto mi se čini da ni ja nisam mogao na obično F, ali je CTRL+F radilo pa probaj.

Svakako još jednom pogledaj listu kontrola u igri pošto sam primetio da su nekoliko puta menjali raspored za dosta toga a da nisam primetio da je to pomenuto u patch notes.

Link to comment
Share on other sites

hahahaha pobedio je  :D

btw, treba cackati sensitivity za mouse, isprobavati sa razlicitim sens, kada se dobro setuje lakse se fura brod........

Edited by nigger

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

 

Hmmmmm.... Super Hornet ili Sabre, pitanje je sad................

 

 

Uzmi lepo Super Hornet i upgrade za Sabre, ali ostavi upgrade nek stoji, 5 dolara je. Pa kad ti dosadi Hornet, lupis upgrade.

 

Posle kad skinu i SH i Sabre sa prodaje pa nemoguće uzeti upgrade, ostanu ti opcije za oba.

 

Dule, ako ne mozes da se odlučiš, uzmi jeftiniji, pa uvek možeš posle uzeti upgrade za skuplji brod. Oba ta modela su uvek na prodaji, ali sa Avengerom dobiješ veći hangar.

 

Samo bih napomenuo da su upgrade brodova sa istom cenom besplatni, mozes uzeti 10 od svake verzije pa posle menjati kako vam volja.

Znači koga ne mrzi, može sad da uzme zalihu upgrejda za sve brodove sto su mu u hangaru, dokle god su brodovi isti u ceni upgrade je besplatan.

 

 

 

All upgrades must be applied before the Persistent Universe beta launch ??

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

btw, kako sljaka igra vama koje ste uzeli neki paket i brod...jer ako ce ovako da baguje i crashuje svakih 10 min kao u training modu bole me bas da dajem 50 jura dok ne izadje normalna verzija

Meni bolje šljaka u Arena Commander nego u training module koji bas jeste bagovit.

Katkad mi se desi da cela igra zakuca na par sekundi pa se odmrzne. Retko crashuje al jbg alfa je.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...