Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Veruj mi, ume sasvim lepo da se otvori ljudima.

pa ume svašta da se otvori i namesti, samo meni nisu jasni ljudi koji studiraju po 7-8 i više godina, il ti brate ide, il ti ne ide i ćao zdravo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa ume svašta da se otvori i namesti, samo meni nisu jasni ljudi koji studiraju po 7-8 i više godina, il ti brate ide, il ti ne ide i ćao zdravo

Iz jednog ugla si u pravu( realno Pravni moze da se zavrsi za 5 godina bez problema i sam sam mogao da ga zavrsim da sam ucio otkad san postao apsolvent iole izbiljnije), a iz drugog ugla nisi, jer npr. nekome ta materija ide, a zbog svoje lenjosti ne zavrsi(pravi primer za to sam)

Link to comment
Share on other sites

pa u pravu je pera velikim delom.

Evo ja sam studirao 7 godina faks od 5 godina, ali zato sto sam bio odlucio dve godine da se zezam i zivim zivot omladinca! Sve je moglo tih devedesetih!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Може свако да заврши факс у року ако има вољу и ако се цима. Правни углавном сабију, боље да не кажем какви, мада има и ок људи, али проблем је што сваком другом преседне живот од књига од по 1000 страна, од критеријума где те дрка и спори се с тобом око неке заграде, додатних литература, Закона према коме мораш да преправиш књигу ако нећеш свака 3 месеца да купујеш нову итд. Да је лако није, да може да се сабије, може, али 8 година студија није нимало неуобичајено за правни, а људи моје годиште који су га сабили у року и даље траже посао/праксу, значи дангубе већ 2 године тако да смо опет на истом.

~~

Link to comment
Share on other sites

Брате...

brate šta?

Ako otegneš faks od 4 godine na 8 i više, lenj si, i trebalo je da te roditelji mlate češće kako bi dobio radne navike. Eto, moj super drugar je završio pravni za skoro pet, tj nešto manje od pet, ima svoju kancelariju i zapošljava još četvoro ljudi, ekstra zarađuje, a gle čuda, nije iz Beograda već iz jebenog Sevojna. Ako je on mogao, što ne mogu drugi?

Ovde ne pričam o medicini, veterini i sličnim fakultetima koji traju po 5/6 godina i koje generalno i ne možeš brzo da završiš.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nikita, dečko je rekao da je igrao poker i blejao, i zato i dalje studira. Ne govorim o onima koji su morali da rade tokom faksa, ili da batale isti da bi preživeli, već o čistim zgubidanima koji ne rade ništa

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nikita, dečko je rekao da je igrao poker i blejao, i zato i dalje studira. Ne govorim o onima koji su morali da rade tokom faksa, ili da batale isti da bi preživeli, već o čistim zgubidanima koji ne rade ništa

pa cistih zgubigana koji ne rade nista imas kolko hoces i pre nego zavrse fax a i posle, ne vidim sto to moras da stavljas u kontekst studiranja uopste :)

Link to comment
Share on other sites

zato što je to naročito upečatljivo kod nas zbog obrazovnog sistema. Napolju napuste faks, jer neće/ne mogu dalje da plaćaju studije, dok se ovde vuku tih 10 godina i kusur, i ne rade ništa, a skupe nekako za obnovu, koja je povoljnija nego da upišu godinu ako nisu na budžetu. I sistem srećan, jer od neradnika muze neku sitnu kintu, i lenjivci srećni jer mogu da životare na sisi roditelja, i sve super

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nikita, dečko je rekao da je igrao poker i blejao, i zato i dalje studira. Ne govorim o onima koji su morali da rade tokom faksa, ili da batale isti da bi preživeli, već o čistim zgubidanima koji ne rade ništa

I ja sam se finansirao od pokera delimicno. Mislim mogao sam i bez njega da zivim ali mi je prilicno popunio zivotni budzet. Al da sam govno, govno sam :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...