Jump to content

Online kupovina igara


Slađan

Recommended Posts

neće baš skoro ali ako vas zanima Payday prvi, a nemate ga, evo prilike:

PAYDAY CrimeFEST: Members of the PAYDAY 2 Official Steam group can score a FREE PAYDAY The heist on the 18th of October

 

1. go to http://www.overkillsoftware.com/crimefest/ Click on "Click HERE to join the group",
2. JOIN the Official PAYDAY 2 group.

EVERY member of the group will be able to download, and keep PAYDAY The heist FOREVER on the 18th of October! And the present and future owners of PAYDAY 2 will get some goodies too

 

pljk!

Link to comment
Share on other sites

evo još nečega zbog čega možemo da krivimo Activision (konkretno CoD serijal) i EA - možda ste primetili da se njihov trend formiranja cene novih igara skorije preneo i na Steam i ostale izdavače, pa tako na primer novi Far Cry 4 i AC: Unity basic verzije ne koštaju više 49.99€ pri izlasku već 59.99€. Jebote, ove prakse velikih izdavača će biti samo gore.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

meni je bilo skandalozno kada je EA tražio 59.99€ za Syndicate i slične gluposti i stvarno sam se nadao da trend neće zaživeti ali eto. Sledeće na meniju je Ubisoftov dlc masakr sa standalone dlcevima koji su duplo skuplji od ne standalone dlca i na kraju će postojati samo standalone dlcevi po toj većoj ceni. To i Gearboxov/2K Season Pass koji sadrži pola dlceva za neku igru.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

da.


samo uvek čitaj sitnu štampu, šta tačno dobijaš u "pakovanju" tj. na kom jeziku, gde se aktivira i dal je region locked. To su tri najbitnije stvari na koje treba generalno obratiti pažnju.


Sad inače gledam na primer ovo http://www.kinguin.net/category/8556/fifa-15-pre-order-bonus-origin-key/ i nije mi baš najjasnije šta znači + Bonus Origin key? Tu umeju malo nejasni da budu, slobodno možeš da im šibneš poruku i pitaš preko HELP-a, uglavnom odgovore relativno brzo. Ovo za FIFA 15 može da bude ili kao bonus sadržaj za igru koji se aktivira preko origina, a možda su ludi pa daju još jedan ključ za igru, pa dobiješ dve :D Neretko takvi detalji ne budu objašnjeni u opisu igre ispod, pa mora da se pita.

  • Upvote (+1) 1

pljk!

Link to comment
Share on other sites

http://www.kinguin.net/category/7362/fifa-15-pre-order-origin-key/?utm_source=facebook&utm_medium=advert&utm_campaign=fifa15ad

Neko je pitao za kinguin, zbog fife, i cak je i meni iskocila reklama i odusevio sam se sa cenom jer je stvarno prostojno dati 35e za ovu igricu. 

Ono sto me muci je, naravno, iako je CheighLee vec odgovorio da je legitiman sajt, da, koliko sam ja izvalio, kenguin je sajt na koji dolaze "retail"-eri ili kako god se vec nazivali, i u stvari oni prodaju te igre preko Kenguin-a a sajt kao sajt mozda uzima procenat od istih. Hocu reci ne prodaje ti ga Kenguin, nego ako sam dobro skapirao, u ovom linku skroz gore ima vise ovih "retail"-era koji ti nude razlicite cene...

CItao sam temu na GOG-u vezano za ovaj sajt, i misljenja su podeljena ali opet niko nije prijavio da je scam-ovan ili tako nesto. Neko je u temi napisao da se treba paziti od kog "retail"-era uzimas, pa me zanima da li treba izabrati onog koji je odradio najvise "orders" ili je svaki legitiman? Bolje da dodam 5e i platim igru preko ovog sajta 38e ali da sam miran, nego da se stekam i uzmem ovaj za 33e kolika je trenutna cena.

Htedoh opet tebe CheighLee da pitam na PM, ali rekoh kad se i ovaj decko iznad interesovao, mozda ga zanima ova informacija ili ce nekoga zanimati... 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...