Jump to content

NBA 2012/2013


towerrr

Recommended Posts

Memphis, SA, Miami i NYK

 

nadam se da Chicago može barem 2 da otkine

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

I ja mislim tako,tesko da ce uspeti da konstantno izvlaci po 35 poena pogotovo kada budu presli u Memfis,moguce da ce vec u sledecoj pasti brejk Memfisa 

 

 

Po malo smesna faulove su svirali Melu(napucali mu 5 u pocetku cetvrte vec),mislim da ce ipak proci Niksi pored toga sto ce izgubiti ovu prvu cini mi se :)

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

moze durantula da izvlaci 35 ko iz picke svako vece, samo je pitanje kolko ce lopti da potrosi za to xD
a sinoc se videlo zasto ce memfisu biti jako tesko da prodje. Jednostavno nemaju coveka koji ce prelomi mec kad treba, sto je najbitniji faktor u  plejofu. Oni da bi dobili moraju da rese tekmu pre 4/4

 

i da, kolka samo muda ima durant o/ o/

Link to comment
Share on other sites

Bravo za Chicago, Butler sve bolji i bolji, ali mislim da nemaju snage za više od dve

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

^this

mada mi ni Miami više nije toliko ogavan, LBJ je od prošle sezone počeo i da dodaje, tako da ne mogu toliko da ga mrzim

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

^this

mada mi ni Miami više nije toliko ogavan, LBJ je od prošle sezone počeo i da dodaje, tako da ne mogu toliko da ga mrzim

 

Covek kroz celu karijeru, regular season ili play off nebitno, je bio svake sezone od pocetka u Klivlendu do danas

n1 po asistencijama u svojim timovima ili odmah iza prvog po istim, a nije play, i ti dodjes i napises poceo da dodaje

za najboljeg all around igraca zadnjih 7,8 godina... 

 

I nevezano sad za tebe, nego uopste za masu koja se kao lozi na hejtovanje lebrona, posto vidim da ide toliko daleko da mu se jebe

keva na NBA serbia itd, u cemu je fora neka me neko prosvetli? 

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Lebron ce do zavrsetka karijere uzeti 5-6 titula, imace bolje overal statse od Jordana i ujedno ce i biti najbolji igrac svih vremena. Poz

 

Inace sisice iz Memphisa se usrale i udvajaju Duranta ko picke, zato ce i da izgube seriju iako su se neki ovom pobedom ponadali

 

:tf:

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

LeBron nominalno nije plej, ali jeste organizator igre. Prve sezone u Cavsima je čak igrao pleja po svim šablonima te pozicije.

Njegov talenat i fizičke predispozicije ne mogu da se porede sa drugim igračima. Jednostavno je rođen da bude košarkaš i to je to.

Ono što se ljudima ne dopada kod njega su verovatno arogancija i način na koji je napustio Cavse, kao i to što je zaštićen kao beli medved ;) kod sudija.

 

Fantasy igrači ga sigurno mrze i što uvek pauzira po par utakmica kad se igraju finala. :P

 

NYK iskoristili crne minute Pacersa i gustu utakmicu pretvorili u veliku pobedu. I dalje verujem da Indiana dobija obe kod kuće.

Memphis takođe ima priliku da kod kuće dođe do 3:1, pošto su u poslednjem minutu prelomili još jedan gust meč protiv OKC-a.

  • Upvote (+1) 1

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Covek kroz celu karijeru, regular season ili play off nebitno, je bio svake sezone od pocetka u Klivlendu do danas

n1 po asistencijama u svojim timovima ili odmah iza prvog po istim, a nije play, i ti dodjes i napises poceo da dodaje

za najboljeg all around igraca zadnjih 7,8 godina... 

 

I nevezano sad za tebe, nego uopste za masu koja se kao lozi na hejtovanje lebrona, posto vidim da ide toliko daleko da mu se jebe

keva na NBA serbia itd, u cemu je fora neka me neko prosvetli? 

ukratko su objasnili Lex i Shoocky, arogantan je, sad igraju najkompletniju košarku i nisu mi odvratni, moje lično mišljenje jebiga

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Rofl, prokleti Glinta GLINTIC!!! Nikad gotivniji play off. Iako svi sa razlogom favorizuju Miami itekako su ranjivi.  Steta sto je Rose i dalje povredjen inace bi duel bio totalni vrh. Warriorsi su mi simpaticni zbog ovog malog Curryja. Decko prangija iz svih mogucih i nemogucih pozicija. 

Link to comment
Share on other sites

Ono što se ljudima ne dopada kod njega su verovatno arogancija i način na koji je napustio Cavse, kao i to što je zaštićen kao beli medved ;) kod sudija.

 

Fantasy igrači ga sigurno mrze i što uvek pauzira po par utakmica kad se igraju finala. :P

 

A meni je ovo smesno za Cavse, mislim, ti isti sto ga mrze zbog toga sto je presao, drkaju na Seltikse i Garneta koji je presao tamo jer mu je u minesoti max bio finale konferencije, da ne pricam o Karmelu sa Njujorkom, ili starijim zvezdama tipa Meloun i Pejton posle onog fijaska u Lejkersima, Barkli itd itd primera nebrojeno i danas i u proslosti u svakom sportu, a taj Lebron je digao Klivlend na NBA mapi, nije ih bilo nigde pre njega...

 

     I jos plus po meni je jaci nego ikada u igri trenutno, jer ima vise asistencija, skokova a vecu konkurenciju u timu, nije isto imati takvu statistiku uz Ilgauskasa i Dejmona Dzonsa ili Vejda i Bosa koji su all star igraci...  Arogancija, mi je tek neshvatljiva, cuti lik, ne kaci se sa protivnicima, izbegava konflikte, dodje,  igra i pokupi se sa terena kad sviraju kraj...

 

Eventualno ovo za to pauziranje nekih tekmi da skontam ili taj nedostatak sampionskog mentaliteta, ali sad je mentalno i psihicki posle onog izgubljenog finala sa Majamijem stasao i postao sampion.

 

    A ovaj deo za zasticenost od strane sudija je isto lol pa sam zato i pitao... mislim, vidim ja da to pisu uglavnom retardi (konkretno na NBA srbija lozenje) koji bi ono umrli za Djurenta i Oklahomu koja kao da je tim sa tradicijom Seltiksa, pa kao hejtuju LBJa itd, ali ocigledno niko od njih nije ni gledao Dzordana na primer ranije ili slicne zvezde i da se uz njih uvek provlaci ista prica, i za Dzordana su to kukali, Seka, Brajanta tek, mislim tamo se tako stvaraju zvezde jednostavno i to je to...

enivej, ja sam ja moyo-om po pitanju LBJa, cak mi je drago sto zivim u vreme takvog majstora i sto mogu da ga gledam i uveren sam da ce biti u top 3 igraca ikada koji su igrali kosarku...

 

 

 

ukratko su objasnili Lex i Shoocky, arogantan je, sad igraju najkompletniju košarku i nisu mi odvratni, moje lično mišljenje jebiga

 

Naravno, svako ima pravo na svoje misljenje... mene je eto cisto zanimalo nevezano za tebe kao sto sam rekao zasto ga svi nesto mrze itd, ali stvari su na kraju krajeva i jasne, kad smo mi takav narod da je nama djokovica vise preko kurca i jebu mu svi mater kad omasi poen, da ne pricam o izgubljenom mecu, a kamoli tamo neki dominantni crnja da nam bude do jaja... :D

  • Upvote (+1) 1

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...