Jump to content

Zeldi tetovaze


Recommended Posts

Gurao sam dosta dugo Zeldi (dizel) stil, od recimo 1993-ce pa sve do recimo 1999 pa cak i polovina 2000-te godine.

Obavezno upasan gornji deo trenerke u donji deo trenerke ili u farmerke, a kais je bio neizbezan..

trk0X.jpg

Ovaj sam iznosao do maksimuma, a sto se tice tetovaza, pa jebi ga , bio sam isuvise mali za tetovaze ali se redovno islo sa drustvom iz bloka u stetu i maltretiranje (decacko ludilo).

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 4
Link to comment
Share on other sites

Gurao sam dosta dugo Zeldi (dizel) stil, od recimo 1993-ce pa sve do recimo 1999 pa cak i polovina 2000-te godine.

Obavezno upasan gornji deo trenerke u donji deo trenerke ili u farmerke, a kais je bio neizbezan..

trk0X.jpg

Ovaj sam iznosao do maksimuma, a sto se tice tetovaza, pa jebi ga , bio sam isuvise mali za tetovaze ali se redovno islo sa drustvom iz bloka u stetu i maltretiranje (decacko ludilo).

ipak je moj tata bio u pravu

  • Upvote (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Moje detinjstvo je delimicno poremeceno nakon sto mi je tata poginuo ispred mojih ociju 02.05.1992 godine na moj rodjendan..

Tada se nesto u mojoj glavi okrenulo i ja sam krenuo delimicno losim putem, sva sreca pa me keva odvaljivala od batina pa je uspevala koliko toliko da me kontrolise mada, koliko god da se trudila drustvo je bilo jace i ulica je bila jaca..Hvala Bogu zavrsio sam ja skolu i danas imam lep posao i oformljenju porodicu ali ako bi dobio priliku da opet prodjem kroz te godine i kroz sav taj zivot ja bih oberucke prihvatio.EDIT: Naravno, na prvom mestu da mi je Tata ziv ! ;

Smatram da je sloga, poverenje i na prvom mestu drugastvo bilo na mnogo jacem nivou nego u danasnje vreme. Kako god da se pokrene tema 90'tih svakako mora doci do skretanja teme jebaj ga, izvinjavam se na off topic-u ali eto, emocije na zivot u 90'im..

Eh da, da ne zaboravim, tada je bilo u modi nositi hokejaski dres, za to su se momci ubijali po radnjama a i pijacama (rapy style) ali opet je to taj neki 90' stil zivota i oblacenja.

I na kraju, bez obzira sta pricaju, nasi matorci su uvek u pravu :)

Edited by edit_
Link to comment
Share on other sites

super je bilo, posebno ako si u čoporu tukao krao i otimao od slabijih, sjajan kodeks.

ajde da ne smaramo, luparaš o slozi i drugarstvu, bili su jači jer si bio klinac, i ja sam tad mislio da ćemo ceo život biti zajedno, i da nas život neće razdvojiti, dakle tada nije bilo jače drugarstvo.

dizelaši su jedno od većih sranja što nam se ikad desilo, ali ono, davno je bilo, smešno je o tome pričati.

a tek draškova projektovanja o lol dizelašima koji paze na higijenu tela, rofl kako su im smrdele noge i one usrane trenerke. jebote dokle smo dogurali

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

a tek draškova projektovanja o lol dizelašima koji paze na higijenu tela, rofl kako su im smrdele noge i one usrane trenerke. jebote dokle smo dogurali

pa to su bili neki treš dizelaši.

Edited by Debeli
  • Upvote (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ne, nego si ti živeo proed ciganmale, čini mi se.

:)

edit:

inače jeste tragedija šta nam se tad kao društvu desilo. mada tako izgleda smrt jednog poretka.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

тренерке, фаце у складу са понашањем, извор презира сваког нормалног човека... и неизбежни ланац - тозла за алфе, ЦДови за буранију

dizelasi-39559.jpg

ni ovo nisu zeldiji. protip prve vrste su djani, savo i kovacevic na cuvenoj slici, a prototip druge su deca ispred moca 1994

ne, nego si ti živeo proed ciganmale, čini mi se.

:)

onda si i ti jer si zivveo 100 m od mene vazduhom.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

super je bilo, posebno ako si u čoporu tukao krao i otimao od slabijih, sjajan kodeks.

ajde da ne smaramo, luparaš o slozi i drugarstvu, bili su jači jer si bio klinac, i ja sam tad mislio da ćemo ceo život biti zajedno, i da nas život neće razdvojiti, dakle tada nije bilo jače drugarstvo.

dizelaši su jedno od većih sranja što nam se ikad desilo, ali ono, davno je bilo, smešno je o tome pričati.

a tek draškova projektovanja o lol dizelašima koji paze na higijenu tela, rofl kako su im smrdele noge i one usrane trenerke. jebote dokle smo dogurali

Meni je bilo super, ne, mi nismo krali, mi nismo tukli slabije, nas taj mladalacki zivot se zasnivao uglavnom na tucu skola protiv skole, maltretiranje uglavnom onih koji nasom ulicom prodju kolima (jebi ga, decije ludilo) <- ovo nikada ne bih ponovio i toga se kajem..

Kako mozes da mi kazes da ja lupetam u vezi sloge i drugarstva kad ista ta prijateljstva koja sam oformio 1993 godine gajim i dan danas ? Isto to drustvo koje sam imao tada imam i sada, naravno da ne blejimo jer smo odrasli ljudi,ali se redovno posecujemo i svaki dan cujemo, tako da nema mesta takvom utisku drugaru. Istina je da je to jedno od vecih sranja koje nam se desilo ali zivot i vreme diktiraju stil oblacenja i ponasanja, ko zna ...mozda nam se opet ponove 90-te u smislu ponasanja , ma u stvari to se delimicno i vratilo ali ko zna sta ce sve vreme doneti =/

Kome nisu smrdele noge ? :D

Link to comment
Share on other sites

onda si i ti jer si zivveo 100 m od mene vazduhom.

ja jesam živeo blizu čak 4 ciganmale. jedna je i danas kod sadašnje Eko pumpe na BK, jedna je na Tošinom, pored nekadašnjeg SDK, bila je jedna i iznad onog otpada na Tošinom, posle železbičkog nadvožnjaka, i jedna gde su sad one nove zgrade na BK, prema Merkuru i Kiki današnjoj.

ti si živeo kod Fontane? jesam išao u 38mi u školu, ali sam živeo kod groblja na BK.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

super je bilo, posebno ako si u čoporu tukao krao i otimao od slabijih, sjajan kodeks.

ajde da ne smaramo, luparaš o slozi i drugarstvu, bili su jači jer si bio klinac, i ja sam tad mislio da ćemo ceo život biti zajedno, i da nas život neće razdvojiti, dakle tada nije bilo jače drugarstvo.

dizelaši su jedno od većih sranja što nam se ikad desilo, ali ono, davno je bilo, smešno je o tome pričati.

a tek draškova projektovanja o lol dizelašima koji paze na higijenu tela, rofl kako su im smrdele noge i one usrane trenerke. jebote dokle smo dogurali

qft

takodje, nije istina da zeldi subkultura ima 'najmanju stopu generickog i uvezenog'. sta cemo sa KOKA KOLA MALBORO SUZUKI :LOL:

da ne pricam o zeldi ikonama u vidu porodice Djogani, i njihovih govnjivih obrada tadasnjih MTV hitova

Link to comment
Share on other sites

qft

takodje, nije istina da zeldi subkultura ima 'najmanju stopu generickog i uvezenog'. sta cemo sa KOKA KOLA MALBORO SUZUKI :LOL:

da ne pricam o zeldi ikonama u vidu porodice Djogani, i njihovih govnjivih obrada tadasnjih MTV hitova

koja je manje generička i manje uvezena subkultura, Ližr, old boj?

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ni ovo nisu zeldiji. protip prve vrste su djani, savo i kovacevic na cuvenoj slici, a prototip druge su deca ispred moca 1994

право да ти кажем, нисам те разумео шта коментаришеш. Иначе, слику сам једва нашао а да је на њој неко са ЦДом око врата. Педеруша се не сећам деведесетих... ваљда су се појавиле масовније почетком двехиљадитих.

Link to comment
Share on other sites

Meni je bilo super, ne, mi nismo krali, mi nismo tukli slabije, nas taj mladalacki zivot se zasnivao uglavnom na tucu skola protiv skole, maltretiranje uglavnom onih koji nasom ulicom prodju kolima (jebi ga, decije ludilo) <- ovo nikada ne bih ponovio i toga se kajem..

Kako mozes da mi kazes da ja lupetam u vezi sloge i drugarstva kad ista ta prijateljstva koja sam oformio 1993 godine gajim i dan danas ? Isto to drustvo koje sam imao tada imam i sada, naravno da ne blejimo jer smo odrasli ljudi,ali se redovno posecujemo i svaki dan cujemo, tako da nema mesta takvom utisku drugaru. Istina je da je to jedno od vecih sranja koje nam se desilo ali zivot i vreme diktiraju stil oblacenja i ponasanja, ko zna ...mozda nam se opet ponove 90-te u smislu ponasanja , ma u stvari to se delimicno i vratilo ali ko zna sta ce sve vreme doneti =/

Kome nisu smrdele noge ? :D

pa rekao si da bi opet sve prosao, ali sad se kajes?

takodje rekao si da sad nema sloge i drugarstva, ali ipak se posecujete i druzite?

kako ti znas kako sada zive i druzevse deca od 15ak godina?

obrni okreni, cak i kristijan ne voli dizelase. pls, nemojmo velicati ciganiju. bilo je odurno.

право да ти кажем, нисам те разумео шта коментаришеш. Иначе, слику сам једва нашао а да је на њој неко са ЦДом око врата. Педеруша се не сећам деведесетих... ваљда су се појавиле масовније почетком двехиљадитих.

ma ovi sto si okacio su fake :) pozeri

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pa rekao si da bi opet sve prosao, ali sad se kajes?

takodje rekao si da sad nema sloge i drugarstva, ali ipak se posecujete i druzite?

kako ti znas kako sada zive i druzevse deca od 15ak godina?

obrni okreni, cak i kristijan ne voli dizelase. pls, nemojmo velicati ciganiju. bilo je odurno.

kakav sad Kristijan, šta se tebi brka po glavi? traume iz djetinjstva?

i kakvo sad veličanje, pričamo o fenomenu. ja sam rekao da se radi o tužnom tranzicionom fenomenu. a meni je ova ispederisana omladina danas 100 puta gora od najmračnijih zeldi mrakova iz 1992ge.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

da, traume!

govorim o kristijanu koji prica o dizelasima u filmu vidimo se u citulji

ovi su tru

2401_BEZ-potpisa.jpg

meni je i gorila sa jajetom u dupetu bolji od ovog

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

koja je manje generička i manje uvezena subkultura, Ližr, old boj?

fanovi Garavog Sokaka :D

a iskreno, mozda i jesi u pravu da imaju najmanje. bili su autenticne debilcine

nego, meni je oduvek bio odvratan ceo taj njihov fazon nekulture, primitivizma i bahatosti, koji je puno loseg doneo Srbiji

prosto se slazem se Igorom da ih ne treba velicati

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

da, traume!

govorim o kristijanu koji prica o dizelasima u filmu vidimo se u citulji

ovi su tru

http://arhiva.kurir-...BEZ-potpisa.jpg

meni je i gorila sa jajetom u dupetu bolji od ovog

znam ja šta Kristijan priča, samo otkud ti sad oon i koji je kurac on stilski autoritet da priča o zeldijima uopšte?

edit:

i ovo su treš dizeli. 'ajde ne baš treš, ali vrlo slabo, vrlo loše oblačenje.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...