Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

svejedno, uzasno iskustvo bi bilo da po sletanju na aerodrom vidim taj natpis.

vise bih voleo da ne pise nista :)

mislim, nigde nije dozvoljeno krijumcaranje droge, ali isto tako ne stavljaju ni table sa ispisima > "15 godina zatvora u kom ce vas jebati u dupe" .

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

svejedno, uzasno iskustvo bi bilo da po sletanju na aerodrom vidim taj natpis.

vise bih voleo da ne pise nista :)

mislim, nigde nije dozvoljeno krijumcaranje droge, ali isto tako ne stavljaju ni table sa ispisima > "15 godina zatvora u kom ce vas jebati u dupe" .

KEbBw.jpg

:>

  • Upvote (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ROC beše tajvan?

R.O.C. je Republic Of China i tamo realno streljaju ako te navataju sa drogom koju bi mogao da prodajesh. Kada ulazish u zemlju (a ulazio sam i sa kopna kod Hong Konga i avionom u Pekingu), imash specijalne skenere - jedni navodno mere temperaturu (da nisi bolesan), a drugi kao proveravaju da li imash na sebi neki eksploziv ili josh neshto.

Mada Kinezi su super shto se tiche prolaska granice, ne smaraju skoro uopshte (ako ne nosish nishta posebno sa sobom).

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Захваљујући брзом интервенцијом српских ватрогасаца спашен је Деда Мраз. Док је деци делио пакетиће покушао је да се спусти низ један ужи димњак и ту се заглавио, затим је почео да лупа и комшије су обавестиле ватрогасце. Ватрогасци су на лицу места затекли несрећног Деда Мраза како у паници дозива у помоћ. Они су пуна два сата покушавали да га извуку, да би на крају били приморани да избију десетак цигли како би га ослободили. Потом је одведен у болницу, јер се надисао чађи.

На интервенцију изашла два ватрогасна возила са шест ватрогасаца.

Верујемо да ће се Деда Мраз брзо опоравити и наставити да усрећује децу широм Србије!

bj8jm.jpg

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

R.O.C. je Republic Of China i tamo realno streljaju ako te navataju sa drogom koju bi mogao da prodajesh. Kada ulazish u zemlju (a ulazio sam i sa kopna kod Hong Konga i avionom u Pekingu), imash specijalne skenere - jedni navodno mere temperaturu (da nisi bolesan), a drugi kao proveravaju da li imash na sebi neki eksploziv ili josh neshto.

Mada Kinezi su super shto se tiche prolaska granice, ne smaraju skoro uopshte (ako ne nosish nishta posebno sa sobom).

kul za kineze, ali ROC tj. republic of china je tajvan, a kina je peoples republic of china iliti PRC

napisao sam onaj prvi post da preduhitrim "hehe glupi kinezi neznaju demokratiju ko nama gradi autoput sramota" reakcije, nego je bio u formi pitanja da bi delovao kao manje soljenje pameti :) jebi ga, usrah sad :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...