Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Ја стварно не разумем ове људе и дал баш имају тако челична јаја, ил су једноставно свикли, ил су се истриповали, или имају предркани скил? Најежио сам се на само слику овог срања, а камоли да приђем неком оваквом месту... а живог ме унутра не би убацили.

Link to comment
Share on other sites

Deluje mi kao da je lik neki Indijanac, oni su u ravnoteži sa prirodom i komuniciraju sa ovim zmijama :DD

Ali kako ju je samo nonšalantno pljesnuo, ko da neposlušnog kućnog kera šalje u kućicu, a ne da ga je napala kobra. Podsetilo me na onaj drugi gif, kad j onaj lik opali medveda što je pokušao da mu uzme nešto.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Iskopao sam klip sa ovim kobre da bre likom

http://thechive.com/2012/07/18/guy-throws-cobras-around-like-its-nbd-video/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Iskopao sam klip sa ovim kobre da bre likom

http://thechive.com/...-its-nbd-video/

richard · 21 weeks ago

i don't get it? Apart form this guy being a massive douche and punching the snakes? Honestly i'd rather watch a video of him just after being bitten dying slowly - cunt

какав коментар... који идиот. А има их још.

иначе... усро сам се гледајући.

Link to comment
Share on other sites

Тим змијама су ваљда извађени зуби, што код мене смањује дозу усраности за промил, ал ето неко се скроз опусти.

Ja mislim da ga neko iz publike cima za te zube i da im on u par navrata pokazuje da imaju zube, tako sam ja skontao momente kad im razvlači vilice da im pokaže nešto u ustima zmija.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ga neko iz publike cima za te zube i da im on u par navrata pokazuje da imaju zube, tako sam ja skontao momente kad im razvlači vilice da im pokaže nešto u ustima zmija.

Постоје тзв. веномоиди, њима су извађене жлезде, а зуби им ''раде'' нормално. Тако да те уједе, али ти не уради ништа. Међутим (прилично велико међутим), пошто су змије гмизавци, прилично су лол што се тиче генетике, тако да одређен проценат веномоида просто регенерише жлезде опет после неког времена, иако не често.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...