Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

komsija iznad je resio da unisti ceo stan busilicama najrazlicitijim, cause it's fun

nisam ni znao koje sve psovke znam do sada, nijedan clan porodice nije promakao

a da, mrzim pivo, mrzim alkohol. zasto nisam jednostavno bio appear offline kao i uvek

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

komsija iznad je resio da unisti ceo stan busilicama najrazlicitijim, cause it's fun

Па ти живиш испод мене!

едит

субота је, дисригард дет

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

volim vas sve

opet si??

Ako neko danas dolazi u Delta City izmedju 12 i 20h, neka svrati do C&A, nacrtacu mu spajdermena preko celog lica! :)

ja najverovatnije svraćam da uzmem ženi neku krpu, mislio sam samo do zare al doći ću i u taj c&a iako miriše kao kineski tržni centar :D

Link to comment
Share on other sites

likovi preko puta mene pravili svadbu, trubaci me probudili pre pola sata, da bi onda neki tip izvadio utoku i krenuo da ubija nebo, jelte.

ispalio je ~10 komada u dve serije, da bi se panduri kroz 2 sekunde stvorili i crashovali svadbu. i neka su.

jedan od pandura je onako bas nadrkan, krenuo da im otvara prtljaznike, trazi pistolj i jebe mu se sto je svadba.

a tip koji se lozio da je gengsta i pucao, sad nosi srpsku zastavu i mase k'o da je na nekoj tekmi. pandur mu kaze "momak, stvarno nema potrebe za tim", haha.

sve u svemu, probudili su me, ko im jebe mater! let the carnage begin!

Edited by digrejzö
Link to comment
Share on other sites

meni se otkad sam ustao desilo premnogo toga! ustao u 6, nasao super sir na pijaci, isao u nabavku posle, gde ima somat na akciji, pa sam isao u ribarnicu, pa sam pravio rucak, a potom sam i par kopanja slina prosao! heee-yaaa

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

opet si??

nope, popio sam /ignore :)

ali sam opet otisao kuci jako srecan iz nekog razloga ... ucirkali se kao carevi sa nekim koreankama, na dance flooru me najbezobraznije izvatala najsisatija crnkinja ikada, i na kraju veceri pojeli pola kile holesterola u obliznjem dineru.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...