Jump to content

zasto?


Recommended Posts

3. zasto postoji lik koji ima tablice BG WOW 1 na nekom belom dzipu i da li on zna sta je wow prvenstveno

Ovaj lik živi u Vukice Mitrović u fensi gajbi jednoj, taj beli je LandCruiser sa tablicom BG WOW 1 a ima i Mercedes e klase sa tablicom BG WOW. Verovatno je od "vau" pošto je prilično mator lik i ne verujem da je ikako povezan sa Warcraftom.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj lik živi u Vukice Mitrović u fensi gajbi jednoj, taj beli je LandCruiser sa tablicom BG WOW 1 a ima i Mercedes e klase sa tablicom BG WOW. Verovatno je od "vau" pošto je prilično mator lik i ne verujem da je ikako povezan sa Warcraftom.

fuk u luky

ovo sam ja hteo da kažem ali sam kasno videoooo!

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ovih par dana sam proveo malo vise sati u rlu, pa mi je palo na pamet da pitam nekoliko pitanja

1. zasto postoje ljudi koji voze 60 na sat na autoputu

2. zasto ljudi ne nose kisobrane kada pada kisa, kada, sem u slucaju kada duva jak vetar, stite od 90% vode sa neba

3. zasto postoji lik koji ima tablice BG WOW 1 na nekom belom dzipu i da li on zna sta je wow prvenstveno

1. zato sto im je to neki feeling,svi jurcaju a oni opusteno se vozikaju xD

2.i dalje se nadaju da ce da porastu od kise :)

3.Ja bih ti savetovao da ga sledeci put zaustavis u fazonu,alo seljo...znas li ti uopste sta WOW znaci,mojne te istrolujem sad e :)

Link to comment
Share on other sites

ovih par dana sam proveo malo vise sati u rlu, pa mi je palo na pamet da pitam nekoliko pitanja

1. zasto postoje ljudi koji voze 60 na sat na autoputu

2. zasto ljudi ne nose kisobrane kada pada kisa, kada, sem u slucaju kada duva jak vetar, stite od 90% vode sa neba

3. zasto postoji lik koji ima tablice BG WOW 1 na nekom belom dzipu i da li on zna sta je wow prvenstveno

1. Зато што жене имају право да возе.

2. Зато што волим да носим капуљачу. Кишобран је за педере.

3. Зато што је татин и мамин син чим има белог џипа и игра њоњ.

  • Downvote (-1) 4

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

i idemo, juce vozim autoputem konjarnik - geneks

i od celih 10-15min koliko je potrebno da se predje ta relacija, in b4 "ja to prelazim za 7"!,

10 minuta su postojali mongoloidi(ne mogu drugacije da ih zovem posle ovoliko vremena) koji voze 60 kilometara na sat u levoj traci, poceo sam da ih obilazim sa desne strane kolektivno i onda kao slag na tortu na relaciji arena - nbg

LIK KOJI VOZI SKUTER 70 IZMEDJU LEVE I DESNE TRAKE PO SREDINI

samo sam cekao da izvadi tf masku i kameru sa kojom snima sta radi

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

na proslom autu koji sam vozio 3 godine nije radila truba tako da sam izbacio to iz navike potpuno :D

sad trubim jedino ako neko krene da me sece i zenama u svakoj situaciji kad ih vidim

lik na skuteru je bukvalno neko ko se zajebava ili je ubedjen da je sasvim ok, a posto ide izmedju 2 trake dovoljno je neko da ga ocese da pogine mamlaz

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...