Jump to content

Najavljen referendum


Referendum o buducnosti  

131 members have voted

  1. 1. EU ili Kosmet?

    • EU
      31
    • Kosovo i Metohija
      75
    • Necu glasati
      25


Recommended Posts

а Дино, шта је за тебе Војводина?

Vojvodina je za mene moje rodno mesto u kome se dobro osecam i zivim pored razlicitih, nacija i narodnosti. Ona je moja domovina kao sto je i Srbija u kojoj je Vojvodina sastavni deo iste. Ovo je moja VOjvodina

otkud ti lol da jedes!

jer :tf:

inace, volim kad ispadnem šešeljevac, to mi je hit

Imam plazme malo :D

Lepo je to kada je neko Seseljevac, da samo znas sta su ti isti po bosni radili.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

JE BO TE. Marmen je za ovog lika Stiven Hoking. I evo vam ljudi, slika i prilika prosecnog DS glasaca. Izvolite gledajte. Sunce ti jebem da ti jebem, pa ja mislim da on ne zna pastetu da otvori sam.

Ne glasam u opste jer su svi isti i DS, i ostali.

Kupujem samo pastetu u najlonu :D

Link to comment
Share on other sites

A jel tu racunas i Madjare koji su bacali Srbe pod dunavski led u 2. svetskom ratu?

Mislim, u te narode i narodnosti.

Cekaj jel su svi Madjari ( to su bili crnokosuljasi znaci jedan deo madjara nisu svi ) bacali Srbe, i Rome si zaboravio i Jevreje znaci nisu samo Srbe, nemoj samo kada su neka stradanja samo su Srbe ubijali i nikoga drugog. To je jedan od najgnusnijih zlocina koji se nece i zaboraviti, ali isto tako sta su Nemci uradili pa evo ih ko da nisu, zive ljudi i jos nam milion uslova postavljaju.

а да се мало усресредиш, па кажеш шта би волео, па да одатле почнемо. лепо си се3 истресао, било нам је занимљиво, а сад ето, мало конструктивно, кратко, 3-4 цртице, па да почнемо да се слажемо.

поз Корију. :)

Ja zelim zajedno sa vama da vidimo sta cemo i kako cemo, jer u istom smo kosu a i isti smo narod ti si ja i ja sam ti. Nisam ja pljuvao po vama, niti vecinu vas uzivo znam niti bih vas pljunuo, moras da uradis gnusne stvari da bi to zasluzio

Ja sam dao plus na pesmu, jebote najezim se uvek, ova pogotovo <3

+1 :))))))))) Ziveo sam u Petrovaradinu 5 godina :)

Edited by Dino
Link to comment
Share on other sites

Sa africkim drzavama, koje u neku ruku predstavljaju buducnost privrednog i razvojnog fokusa u svetu, bih imao najbolje moguce odnose, nastupajuci kao drzava koja i dalje ima ambasadu u centru svake od njihovih prestonica, koja je redovno i najveca ili najlepsa zgrada tamo, kao drzava koja ih je skoro sve prva priznala posto su proglasavali nezavisnost od kolonijalnih sila, kao drzava koja, u odnosu na njihovo iskustvo, nije kao nijedna druga drzava u Evropi, zbog naseg specificnog istorijskog iskustva. I tako dalje i tako blize, potencijali za saradnju i jacanje nase ukupne pozicije, koja je preduslov za ozbiljniji rad na povratku punog suvereniteta na Kosmet, su ogromni.

Ово би било могуће у идеалним околностима у којима су афричке државе суверене, а реалност је нешто друкчија, нажалост.

Tumor se ili leči (proterati šiptare), ili se otklanja tkivo sa tumorom

Који тумор се лечи, ффс?!

а тек моја... на НЕБЕСКОМ левелу.

ПАДНИ МИ НА ГРУДИ!!!!!!! :)))))))))))))))

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Ризикујем да испаднем глуп, али зар хемотерапија не служи заустављању наглог множења канцерогених ћелија? Ћелије које су већ канцерогене, не могу се излечити, могу само да се уклоне?!

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Ризикујем да испаднем глуп, али зар хемотерапија не служи заустављању наглог множења канцерогених ћелија? Ћелије које су већ канцерогене, не могу се излечити, могу само да се уклоне?!

Nisi glup, Hemoterapija = uzimanje lekova preko infuzije, znaci ubijanje malignih celija.

Link to comment
Share on other sites

Па то сам и рекао, канцерогено ткиво не може да се излечи. Глуп сам што наседам на Дакијеве тролове.

Ja sam se lose izrazio, lecenje raka znaci da unistis celije raka. Hemoterapija ubija celije raka (tj sve celije koje se rapidno mnoze, zato i opada kosa, primera radi).

Link to comment
Share on other sites

Objasni mi ti Rami kao ćemo sa Šiptarima i njihovim neželjenjem da žive u Srbiji? Hoćemo i njih na lečenje da šaljemo jer su oboleli, kao što bi neki pedere? Da ih proteramo? Tumor se ili leči (proterati šiptare), ili se otklanja tkivo sa tumorom (odbaciti teritoriju sa Šiptarima), sa tumorom se ne može živeti a da on kasnije ne zahvati ceo organizam i ubije te.

Kao što eufanatici gaje iluzije o EU, tako i neki gaje iluzije da će Šiptari da promene mišljenje i da požele da budu lojalni gradjani Srbije ako se ponudi nešto dobro njima, lol, nema toga, to je teška opsena i zavaravanje, da im ponudimo životni standard Norveške njih bi boleo kurac jer je njihova želja na emotivnom, a ne materijalnom levelu.

vidis to niko nije pitao tudjmana... ili jeste... odgovor je bio jednostavan...

Ja sam totalno za, ukoliko to preostane jedino moguće rešenje, ali to sa sobom nosi rat do istrebljenja i decenije pripremanja i čekanja povoljnog trenutka. Srbija je trenutno, i biće još tugo, leš na samrti, nesposoban da sam sebe izdržava, a kamoli da finansira jedan tako obiman rat i operaciju tih razmera na KiM. Srbija je ekonomski, infrastrukutralno, kulturno i moralno unazadjena zemlja, i to su prve stvari koje se trebaju rešavati, u dubokim smo govnima.

Savići su poreklom iz sredačke župe, u široj okolini Prizrena, tek je generacija mog dede bila prva koja se 60tih trbuhom za kruhom razletela po ostatku zemlje, ali još uvek dole imam zemlju i jednog dana želim tamo da odem.

pa niko nije lud da krene u akciju danas... to je glavni argument "x srbije"... sto ne ides tamo?!? nije problem da se pogine... problem je da se pogine suludo...

Drugari ne branim ja Siptare, samo sam skeptican da se to tako lako moze desiti.

Rami, i da ostane 800.000 Siptara, to je opet 800.000 Siptara, to je 30-40 Siptara u skupstini, ako ne i vise racunajuci na letargicnost prosecnog srpskog glasaca, naspram siptarskih fanatika. Drugo, oni nikad ne bi zeleli da prihvate srpsku vlast i verujem da bi se opirali kao sto se opiru pobunjenici u Siriji i verujem da bi imali pomoc kao sto ti pobunjenici imaju.

Drale, bavis se zamenom teza, a zameras tako nesto sugovornicima. Ako je Srbima Kosovo hram, ne znaci da (po Ramijevog proceni) 800.000 Siptara Kosovo nije kuca.

A treca i najvaznija stvar je da ce SAD, Nemacka i Francuska jos dugo upravljati svetskom i Evropskom politikom.

koliko dugo?!? preko 500 godina?!? ne bi nam bilo prvi put da cekamo... :D

Link to comment
Share on other sites

Vojvodina je za mene moje rodno mesto u kome se dobro osecam i zivim pored razlicitih, nacija i narodnosti. Ona je moja domovina kao sto je i Srbija u kojoj je Vojvodina sastavni deo iste. Ovo je moja VOjvodina

то је дивно.

који однос имаш на релацији Србија - Мителојропа?

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ма покушавам да разумем твоју позицију у једном отвореном разговору, како бисмо имали што мање неразумевања.

:)

из мог угла тебе не тишти ништа више од онога што тишти све остале ван твоје Војводине.

едит:

е! и тотално сам у фазону да сви заједно нађемо решење и градимо Србију за 21. век. и за тај пост ћу ти дати плус, чим ми се регенерише абилити.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ма покушавам да разумем твоју позицију у једном отвореном разговору, како бисмо имали што мање неразумевања.

:)

из мог угла тебе не тишти ништа више од онога што тишти све остале ван твоје Војводине.

едит:

е! и тотално сам у фазону да сви заједно нађемо решење и градимо Србију за 21. век. и за тај пост ћу ти дати плус, чим ми се регенерише абилити.

Bravo, konacno se razumemo :)

You have a beer :P

Osecam se kao na ispitu kao svi mi daju minuse i pluseve :))

PS: Moja je zemlja Srbija sa Vojvodinom kao sastavnim delom iste te Srbije :)

Edited by Barba
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...