Jump to content

valjda moze ovde


Recommended Posts

ne znam gde bih mogao da otvorim topic ali eto, ovde cu.

da li neko zna koliko kosta pregled kod privatnog urologa? malo sam bez kinte, pda znam koliko treba da zajmim za pregled...

izgleda da mi ***** prenela kondilome :(

Edited by ryuk

Kad bi neki ljudi skocili sa visine svog ega na visinu svoje inteligencije - poginuli bi definitivno.

Link to comment
Share on other sites

Екчли и жене иду на урологију, ако не тролујеш. :)

Дерматолога имаш на студентској и не чека се много или тражи упут за Џорџа Вашингтона.

Location:Chair

нвм

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

ne znam gde bih mogao da otvorim topic ali eto, ovde cu.

da li neko zna koliko kosta pregled kod privatnog urologa? malo sam bez kinte, pda znam koliko treba da zajmim za pregled...

izgleda da mi ***** prenela kondilome :(

Ja sam isao kod privatnog dermato-venerologa jerbo kondilomi jesu veneroloska bolest. Pregled, uklanjanje krioterapijom i jos nesto je bilo 4k dinsa.

da, dermatolog mi ipak treba. i iz Nisa sam (kod chaira). ako moze neko da mi kaze gde u Nisu mogu da nadjem i kako. i hvala na pomoci drugari, bas sam se skenjao zbog ovog...

Ja sam koristio internet i bas to ukucao, dermatovenerolog Krusevac (ti umesto Krusevac napisi Nis, bole te uvo).

I da, nemoj da se skenjavas uopste. Sasvim normalno, jako puno ljudi ima i jebiga, nadaj se da ce proci brzo (meni je za 6 meseci, a znam da je nekima trajalo i par godina), jer ako ne, moraces svaka 2-3 meseca da se iscimas na tu krioterapiju.

Link to comment
Share on other sites

Некада давно ја сам ишао у студентску и није ми требала упутница. Не знам да ли у Нишу има нешто типа студентска поликлиника. Ако има мислим да можеш само да одеш и питаш када дежура дерматолог; ценим да није тамо сваки дан.

Ако не, општа пракса и упутница и не стиди се, нагледали су се курчева. Ја сам допао жени од 50ак година која је са врата рекла: "Не сери, скини гаће. Нагледала сам се ја кита." Само храбро.

Сада си јебач и званично, честитам. Без полних болести си само дркаџија ;)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Не мора струја, може и киретажа. Ножем, за праве мушкарце [:D]

@Exile

Ово су и мени рекли. Типа вирус је ту, али да ли ће да шелнучи или неће, зависи од случаја до случаја. Једини сигуран лек ти је да не јебеш. Не знам колико је то реално... Ценим да може да се оде на тестирање на ХПВ, то би требало да је вирус одговоран за кондиломе.

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

kod muskaraca su kondilomi bezazleni,u smislu da mozes da zivis sa njima i da ne znas,jedino sto siris zarazu

kod riba je druga prica,one mogu da imaju komplikacije u trudnoci zbog njih,imaju unutrasnje i spoljasnje,ffs :c

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Jbte meni je samo urolog u glavi ( Valjda zato sto imam upalu jaja ), Nista opet idi kod opste prakse ( treba ti uput ) uput treba za sve specijalisticke preglede ( osim za ginekologa ).

Reci da ti jako smeta i da te boli pa neka ti napise hitno upit za klinicki centar ( ili sta vec imate u Nisu ). Nemoj se zezati sa tim, od toga moze danastane neka nus pojava.

PS: ja se isto vucaram po lekarima nedelju dana i vise, ovo je strasno odem na urgentno i tamo cekam 2 sata da me prime, a pored mene sedi covek koji krvari i vide mu se vene i oni ga drze da ceka, a vamo moze da iskrvari.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...