Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ne znas ti, dulio brate, da prepoznas nevinost i cistocu kod mice kao sto je ona

to je njen psiho shield, samo pravi mogu da vide cednost kroz to, uzmu je i kroz prizmu njene ljubavi osete blagostanje u svom zivotu

voleo bih je

То што је она античедна не значи да нема љубави и да не може да пружи благостање него значи да се јебе у све рупе радо на разне прљаве начине.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

нагињем риби возачу због тачно свега што је таксативно навео брат Дуљо. само, можда има ужасну канту од буље, дебеле чланке на ногама, ко ће га знати. не волим непроверено.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Dosao s posla,pravili neki rostilj u garazi,nadimili posteno...istusirao se,klopao i sabio 3 sata spavanja ..

Jebote,koliko su postali bahati i bezobrazni vozaci u Novom Sadu to je nevidjeno..Treba da se uvede isti sistem pesackog prelaza kao i u Beogradu

Link to comment
Share on other sites

Dosao s posla,pravili neki rostilj u garazi,nadimili posteno...istusirao se,klopao i sabio 3 sata spavanja ..

Jebote,koliko su postali bahati i bezobrazni vozaci u Novom Sadu to je nevidjeno..Treba da se uvede isti sistem pesackog prelaza kao i u Beogradu

a penicilini?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

brate, moras se i boriti protiv takvoh stvari. Plus si u drzavnoj sluzbi jel tako? Gde ces bre raditi sa penicilinima.

Desavalo se da isprimam infuziju posto sam imao kamen u bubregu a to boli rastura pa se vracam nazad na posao...Ne smem se zezati sa bolovanjima ma koliko to bilo opravdano jer svako bolovanje u Drzavnoj Firmi nosi - ...

Eh da,u vozu veceras koji uz Novog Sada ide za Beograd u 17:50 bilo 40 Sirijskih Gradjana (svih 40 azilanata)...Kaze kondukter da je preko 400 Sirijskih Gradjana prebeglo iz Sirije ovamo..

Edited by Astora
Link to comment
Share on other sites

Jako sam se napio danas, i još jače smorio, retko dosadan dan. Bolje da sam bio trezan i igrao se nekih igara, nego što sam ovako uzaludno potrošio dan.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...