Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Resio da ostavim cigare posle 7 godina unistavanja od istih, drugi dan atm. Mesecno ode po 10k dinara, kondicija u kurcu, a vec duze vreme pusim samo iz navike, nikakav prijatan osecaj kad zapalim. Cuo sam od par drugara da je oko 20og dana najtezi period, za sad je sve kul, a ako neko ima neke tips 'n' tricks neka sheruje!

Edited by Shomidrugar
Link to comment
Share on other sites

Ako razimsljas o pusenju neces nikad prestati. Ako si prestao i izgleda ti kao da nikad nisi pusio onda si gg. Ja ne zelim ni da pokusam, al znam da je moj matori posle 13 godina prestao i kaze, imao sam ih u dzepu, pored menjaca dok vozim, gde god krenem da se ne nerviram ako pozelim i da mi stoji tu kao izazov. Kaze nisam ih pogledao...

Link to comment
Share on other sites

Ma jebem ti zivot...Ubacim disk u cd rom,odradim sve sto trazi,izadjem iz biosa i sacuvam izmene..restartuje se i jebeno digne sistem kao da se apsolutno NISTA nije desilo...udjem u my computer i vidim da kao da nema cd-a uopste ..wtf ?

druze, kako udjes u my computer? :)

Mislim, ako si formatirao c: (na kojem ti je instalirana predhodna verzija vindovsa), onda ne trebas da imas my computer :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

druze, kako udjes u my computer? :)

Mislim, ako si formatirao c: (na kojem ti je instalirana predhodna verzija vindovsa), onda ne trebas da imas my computer :)

Pa ti si stvarno los troller ili ne znam koje drugo objasnjenje da dam za tebe..Ajde da ne objasnjavam opet,vrati se gore i procitaj moj post PONOVO druze !

Link to comment
Share on other sites

Pa ti si stvarno los troller ili ne znam koje drugo objasnjenje da dam za tebe..Ajde da ne objasnjavam opet,vrati se gore i procitaj moj post PONOVO druze !

napisao si da ne zelis da obrises D drajv. Jesi li obrisao c?. Nakon toga si "iskliktao sve sto ti trazi i otisao u bios i usao u vindovs i kao da se NISTA nije desilo".

Ne znam sta ocekujes da se desi posle reinstalacije vindovsa. Ako si obrisao predhodnu kopiju, "iskliktao sve" za novu, onda bi trebao da imas samo my computer i risajkl bin. Potrazi drajvere od ploce i ostatka. Mislim, zelim da ti pomognem, ali nemoj odma' da repetiras pistolj.

edit: izvini, sad kapiram, nece da ti procita disk :)

kupi dvd, skini windows 7 sa torrenta, narezi i probaj to bolje

Ionako koristi 10 puta bolje resurse

Edited by majebeni-marko

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...