Jump to content

Dota 2 International Unusual Kurir [ Murrissey the Smeevil ]


balls2yousir

Recommended Posts

prvo, ne vredi postovati topice ovakvog tipa jer niko u srbiji nije lud da da 4tinu prosecne plate za kurira :D nazalost tako je nemaju ovde ljudi para da jedu a ne da kupuju kurire u doti.

drugo, najbolje bi bilo da si postovao topic da li postoji neko ko saradjuje sa strancima i tradeuje steam giftove i sranja, pa onda preko njega nesto da pokusas da te on uputi itd.

i trece, ne znam cemu rasprava pustite coveka da pokusa. svakako bi mu dobro dosla kinta, nema potrebe da ga ismevate :) jbg niko nema pare takvo vreme doslo sta da se radi...

i cetvrto - ne postoji paypal nije opravdanje posto postoji moneybookers koji je isti kurac kao paypal a MOZE da se koristi u srbiji... a paypal kao od januara

Edited by ANdre~
Link to comment
Share on other sites

Spiro:"7000 je sasvim ok cena posto strancima moze da se proda taj kurir za 90-110 evra lagano"

daniiL:"Pa neka proda strancima za 90-110 lagano, a ti kao jedini pametni ovde,mozes da kupis za 7k i onda preprodas strancima za 90-110e lagano."

Spiro:"Pa da imamo paypal ja bi odma..."

Pa posto nema paypal implicira da ne moze LAGANO da se proda strancima. To je cela poenta.

Posle ovoga sam prestao da citam ostale postove, jer koliko sam skontao sve se svodi na Spiro vs all, a citati 6 strana rasprave nekoga ko tako razmislja, po meni nema smisla.

Spiro da li si ti cuo nekad za zakon ponude i potraznje, da li ti je rec "trziste" poznata? Moze jebeno da sugavi kurijer vredi i milion u inostranstvu, u Srbiji je puno 7k za glupavo sranje, jer ljudi rade nedelju dana za toliko, neko i dve nedelje, a neko i citav mesec (ima i takvih slucajeva na zalost). Lik je dosao da proda Pikasa sirotinji, normalno da ce mu se svi smejati. Malo karikiram, ali ono kada je bila prica za CELU igricu, dotu2 da ce trebati da se izdvoji 30evra, mnogima bi i to bilo puno. Za celu jebenu igricu. I onda dodje lik i za sugavu kokosku(ili sta god da je to sranje) trazi 70evra. Pa da je neki predrkani mac ili kapa opet je puno, a ne sugavo govno koje vidis samo kad ti donosi item.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Spiro:"7000 je sasvim ok cena posto strancima moze da se proda taj kurir za 90-110 evra lagano"

daniiL:"Pa neka proda strancima za 90-110 lagano, a ti kao jedini pametni ovde,mozes da kupis za 7k i onda preprodas strancima za 90-110e lagano."

Spiro:"Pa da imamo paypal ja bi odma..."

Pa posto nema paypal implicira da ne moze LAGANO da se proda strancima. To je cela poenta.

Posle ovoga sam prestao da citam ostale postove, jer koliko sam skontao sve se svodi na Spiro vs all, a citati 6 strana rasprave nekoga ko tako razmislja, po meni nema smisla.

Spiro da li si ti cuo nekad za zakon ponude i potraznje, da li ti je rec "trziste" poznata? Moze jebeno da sugavi kurijer vredi i milion u inostranstvu, u Srbiji je puno 7k za glupavo sranje, jer ljudi rade nedelju dana za toliko, neko i dve nedelje, a neko i citav mesec (ima i takvih slucajeva na zalost). Lik je dosao da proda Pikasa sirotinji, normalno da ce mu se svi smejati. Malo karikiram, ali ono kada je bila prica za CELU igricu, dotu2 da ce trebati da se izdvoji 30evra, mnogima bi i to bilo puno. Za celu jebenu igricu. I onda dodje lik i za sugavu kokosku(ili sta god da je to sranje) trazi 70evra. Pa da je neki predrkani mac ili kapa opet je puno, a ne sugavo govno koje vidis samo kad ti donosi item.

Pa sta lupetas bilmezu, kakve veze ima sto u Srbiji nemaju ljudi para da se razbacuju to ne znachi da ovde stvari ne vrede koliko i tamo...

Posto Lamburdzini u Americi vredi 200k Dolara u Srbiji treba da se prodaje za 20k, a u Somaliji 20 dolara. Jel taj rad? Posto ljudi tamo nemaju brateeeeeee

Ti mi objasnjavas nesto... Nevera..

i cetvrto - ne postoji paypal nije opravdanje posto postoji moneybookers koji je isti kurac kao paypal a MOZE da se koristi u srbiji... a paypal kao od januara

Eto ti nema paypala ali ima Moneybooker isti kurac kao paypal. Ovo impliciram da ipak moze lagano da se proda i strancima.

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Topic si metn'o na pogresan deo foruma, znas ono postoji DotA oglasi al ajd'...Jebao vas kurir i itemi i sve u vezi njih, ako se secate one igre Defense of the Ancients tamo nije bilo takvih sranja....

Ps.Spiro pogledaj datum koji je bajo, taj kurir je kostao toliko u vreme Ti2 a sad mozes da menjas carapu levu za njega :p, decko je postavio da proda item i sta sad zabadate oko toga?

Link to comment
Share on other sites

A koliko ljudi u Srbiji vozi Lamburdzinija? Na prste se moze nabrojati, upravo zato sto je cena PREVISOKA za nase uslove. I ofc da oni nece spustati cenu, vec ce prodati nekome drugom. To je i cela jebena poenta, da ako vec tvrdite da negde drugde vredi to sranje 100evra ili koliko vec idite tamo i prodajte, nemojte ovde smarati ljude i ljutiti se sto vam se neko smeje.

Eto laganica Moneybooker, lepo prodate lupite skrinsot, okacite ovde i mi vam kazemo, svaka cast zaradili ste 70evra na necijoj retardiranosti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...