Jump to content

Dota 2 International Unusual Kurir [ Murrissey the Smeevil ]


balls2yousir

Recommended Posts

Evo ga i Spiro opet.I opet je zaboravio da kaze,pomogne,coveku kako da proda to cudo.Odonosno kako da naplati to cudo.Spiro budi covek za razliku od mene retarda i pomozi da se kurir uvalja za postenu kintu.Ja sam debil,ali ti barem budi od neke koristi i reci kako covek da proda kurira i kako da mu legnu pare bez komplikacija.Valjda to nije neki problem,kao sto sam kazes,to je laganao odraditi.Nasao si mu gde da proda jos samo mu nadji nacina kako da naplati i bices jos veci car.

Zomg nemoguce je da si toliko ostecen u razvoju.. Moze uzeti za njega na steam wallet pare, moze uzeti druge igre ili moze mu biti uplaceno na master card, bilo koju vizu. Moze prodati na milion nachina. Nije moguce da si toliko retardiran da mislis da je jedini nacin preko njegovog licnog paypal-a.

Ili jeste moguce.. Jos tuznije je sto ti mislis da si u pravu !!

Jos uvek pokusavas da izmuzes tu kravu da posto mi nemamo paypal nemoguce nam je uplatiti bilo sta iz inostranstva ahahahaha..

To mozda kod vas u selu gde nema banaka tako stoje stvari pa je jedini nacin golubom pismonosom verovatno.

ja mu nisam tata da ga vodim kroz zivot kako i sta da obavlja, ja sam ovde da bi objasnio vama maloumnim idiotima da njegova cena uopste nije prevelika i da vase podsmevanje je kranje primitivno, bezobrazno, ogranicheno, glupo i jadno. A i debilchine ste neopevane i mora vam se to objasniti.

Vidim da nisi procitao pricu o Zabi u Bunaru ? Izguglaj lagano ces je naci, to je tvoj slucaj. Bukvalno.

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Spirdone,ti ko glupi trn,gde sam ja napsiao da je nemoguce naplatiti nesto iz inostranstva?Ti si prvi pomenuo paypal,a ne ja i to na moje pitanje sto ti to ne odradis LAGANO,kad vec sve znas..Razumem da imas problema sa citanjem.Ponovo za disleksicare,ti kazes da je to LAGANO odraditi,ali avaj kazes da mu nisi ti tata pa da mu pomognes da to odradi lagano.Steam wallet nisu pare,a on trazi pare.Vidim u Nis svi imaju devizne racune i kartice,sto znaci da mu ti to mozes lagano zavrsiti.Budi covek i ucini mu da sto lakse izvuce normalnu kintu za kurira.Tako da ovu raspravu ti mozes LAGANO zavrsiti i ucinices dobro delo pomogavsi coveku,a ja cu ispasti jos veci retard.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Tesko, jako tesko

Znam da je tesko,ali kad si ti u pitanju,ti postavljas standarde koje je tesko doseci.U udzbenicima pored ultimativno retardiran stoji tvoje ime.Sa napomenom,uvek se trudi da prevazidje sam sebe.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Spirdone,ti ko glupi trn,gde sam ja napsiao da je nemoguce naplatiti nesto iz inostranstva?Ti si prvi pomenuo paypal,a ne ja i to na moje pitanje sto ti to ne odradis LAGANO,kad vec sve znas..Razumem da imas problema sa citanjem.Ponovo za disleksicare,ti kazes da je to LAGANO odraditi,ali avaj kazes da mu nisi ti tata pa da mu pomognes da to odradi lagano.Steam wallet nisu pare,a on trazi pare.Vidim u Nis svi imaju devizne racune i kartice,sto znaci da mu ti to mozes lagano zavrsiti.Budi covek i ucini mu da sto lakse izvuce normalnu kintu za kurira.Tako da ovu raspravu ti mozes LAGANO zavrsiti i ucinices dobro delo pomogavsi coveku,a ja cu ispasti jos veci retard.

Ti si toliko glup da uvek ponavljas jedno te isto, iako ti je odgovoreno po 5 puta na isto pitanje, ti opet isto postavljas..

Za tebe je napisana ona, Never argue with an idiot, first he will drag you to his level and then beat you with experience.

Zanima me jos koliko puta ces ponoviti isto pitanje na koje ti je dat odgovor, dok svi ne dignu ruke od tebe kao tvoja familija.

Vidim da jos uvek nisi procitao pricu o Zabi i Bunaru..

Ti decko nisi seljak, to je posteno zanimanje, a ti si primitivac onaj najgori. Glup, bez edukacije, pun kompleksa, zato moras iz svoje zabiti preko interneta da pokusavas da ismejes ljude posto ti je zivot i previse tuzan.

Onda ispadas glup na forumima, ljudi ti se zgranuto smeju, a ti mislis da ti zajebavas nekog i da si ti u pravu.

Procitaj pricu o Zabi i Bunaru da ne moram da ti je kopiram ovde, mada sumnjam da znas engleski.

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Ponavljacu sve dok coveka ne udostojis odgovora,na pitanje kako lagano da naplati kokosku,ako je proda strancu.Osim ako mislis da tvoje laprdanje tipa neka se snadje,nisi mu ti tata,smatras odgovorom,devizni racuni,kartice sve je to laganica odratiti,i opet budi covek i lagano mu to odradi.Da sumiram tvoje laprdanje,otkrio si toplu vodu da se nesto moze prodati za mnogo vece pare strancima nego u Srbiji,sve koji to isto tvrde,doduse neprikladno,su retardi,idioti,glupaci,da ja zaivim u Priboju(sta god to znacilo balvanima koji zive diljem nam nase drage zemlje),da imam 30 godina,da mi se svi smeju(a ti svi su trn,supyoyo(njihovi roditleji bi trebalo da se zabrinu jer imaju zabrinjavajuce glupu decu) i ti,drago mi je da sam smesan takvim likovima,da je drugacije zabrinuo bih se za sebe).Jedina misterija koja je ostala i da se opet ponovim kako covek da proda kokosku strancima i da je naplati po mnogo vecejo ceni i da to sve prodje LAGANO?

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

[roflmao] [roflmao]

Ponavljacu sve dok coveka ne udostojis odgovora,na pitanje kako lagano da naplati kokosku,ako je proda strancu.Osim ako mislis da tvoje laprdanje tipa neka se snadje,nisi mu ti tata,smatras odgovorom,devizni racuni,kartice sve je to laganica odratiti,i opet budi covek i lagano mu to odradi.Da sumiram tvoje laprdanje,otkrio si toplu vodu da se nesto moze prodati za mnogo vece pare strancima nego u Srbiji,sve koji to isto tvrde,doduse neprikladno,su retardi,idioti,glupaci,da ja zaivim u Priboju(sta god to znacilo balvanima koji zive diljem nam nase drage zemlje),da imam 30 godina,da mi se svi smeju(a ti svi su trn,supyoyo(njihovi roditleji bi trebalo da se zabrinu jer imaju zabrinjavajuce glupu decu) i ti,drago mi je da sam smesan takvim likovima,da je drugacije zabrinuo bih se za sebe).Jedina misterija koja je ostala i da se opet ponovim kako covek da proda kokosku strancima i da je naplati po mnogo vecejo ceni i da to sve prodje LAGANO?

Au jebota pa ja sam mu 2 sajta dao gde se prodaju kuriri lagano, steta sto tebi i za usi da odvedem negde ti ne bi ukapirao koliko si glup ko kurac..

MISTERIJA KOJA JE OSTALA [roflmao] [roflmao] [roflmao] [roflmao]

Odes na ovakav sajt ili bas ove:

http://www.playdota....splay.php?f=160

http://www.reddit.com/r/Dota2Trade

Das oglas, lik se javi, i prodas kurira LAGANO.. Za tebe je misterija kako se tocak okrece..

PRIBOJSKA MISTERIJA KAKO PRODATI KURIRA JE RESENA !!!!!11111 [roflmao]

A ti si sada kao borac koji se zalaze za njega ?? AHahahahaha daj molim te sta okreces pricu glupaku ogranicheni, mislio si da to niko zivi ne kupuje, posto si ogranicheni bilmez iz varoshi..

-Frog in a well

A frog lives in a well. From the bottom of the well he can see the well sides, the water, the rock in the middle of the water, and a small part of the sky looking upwards. This frog has lived his entire life in the well and is comfortable enough with his surroundings to think he knows the world very well indeed. The sides, the water, the rock, and a small patch of sky above.

-Used to describe a situation or individual who cannot or refuses to see the big picture because of being sheltered and/or closed minded. This is the opposite of a frog in a field.

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Ti stvarno zapanjujes koliko ne umes da citas.Nije problem staviti oglas,cak nije problem ni naci kupca,problem je care uzeti pare,kako da ti uplati pare?Kako da mu legnu pare i da ih on podigne?Jel ti jasno sad?A posto ti tvrdis da to moze da se lagano odradi,odradi coveku.I koji je tvoj odgovor na to,da se sam snadje,svaka cast covecanstvo ce konacno moci da koristi toplu vodu.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Ti stvarno zapanjujes koliko ne umes da citas.Nije problem staviti oglas,cak nije problem ni naci kupca,problem je care uzeti pare,kako da ti uplati pare?Kako da mu legnu pare i da ih on podigne?Jel ti jasno sad?A posto ti tvrdis da to moze da se lagano odradi,odradi coveku.I koji je tvoj odgovor na to,da se sam snadje,svaka cast covecanstvo ce konacno moci da koristi toplu vodu.

Ma za tebe je problem zavezati patike ako ih imas..

IMAMO NOVU MISTERIJU LJUDI !!!! KAKO POSLATI PARE IZ INOSTRANSTVA ILI PREKO INTERNETA !!!

Ja bi rekao mozda western unionom ili 12042135626436 hiljada drugih nacina na koji god kupcu odgovara..

DA LI JE JOS VECA PRIBOJSKA MISTERIJA RESENA??? [roflmao] [roflmao]

Edited by SpiRo
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Pa to care,znaci nista te ne sprecava sad da ti kupis koku i uvlajas je strancima za super kintu i dignes pare preko WU.I dobar si minimum 20e.I onda dodjosmo do pocetka tvoje sarade,zasto kad smo svi mi glupi a ti jedini pametan,odradis posao,preprodas koku,ti si dobar min 20e,covek je uzeo kintu koju trazi a mi svi debili?Lagan posao za odraditi i fina para za lagan posao?

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Pa to care,znaci nista te ne sprecava sad da ti kupis koku i uvlajas je strancima za super kintu i dignes pare preko WU.I dobar si minimum 20e.I onda dodjosmo do pocetka tvoje sarade,zasto kad smo svi mi glupi a ti jedini pametan,odradis posao,preprodas koku,ti si dobar min 20e,covek je uzeo kintu koju trazi a mi svi debili?Lagan posao za odraditi i fina para za lagan posao?

Znachi sada moram i da objasnjavam primitivnom bezumniku zasto ne preprodajem dota 2 kurire preko neta?

Pa ja sam upoznao mnogo idiota preko neta.

Od ljudi koji su pricali, da je Kamuflaza kad se covek pretvori u drvo, i ,da se Matadori bore sa zenama, ali Ti, ti si moj bezumni primitivni prijatelju apsolutni pobednik nad svim idiotima..

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Kako god,samo neka je tebi lakse.Jos jednom hvala puno na toploj vodi.Procitaj post broj 44 na ovom topicu,covek je preveo celu raspravu na da cak i mentalno ograniceni mogu shvatiti.

Znas to jer si ga ti shvatio :))

I ja mislim da je to, umesto elaboracije treba mu pricati kao majmunu.. Ili koristiti slike.

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Ovaj podforum nema moderaciju?

x: Glup si ko kurac retarde mdasmdamsdmasd

y: Ti si retard, glup ko kurac saldlasdlasld

x: Nauci da citas vec sam ti rekao da si glup i slep sd;f;sd;f;sd

y: I dalje ne kapiras da sam ti ja rekao da si glup a;sd;as;d;as;d;

NEma moderacije,ali i ti bi trebao naucis da citas.Ili bar nauci da iskarikiras nesto.

  • Downvote (-1) 2

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...