Jump to content

Dota 2 International Unusual Kurir [ Murrissey the Smeevil ]


balls2yousir

Recommended Posts

Ti si apsolutno merodavan da odredjujes da li je neko glupo,kada sam napisao da si to rekao,ne mogu naci,citiraj posto sam pored usporenosti i slep izgleda.Od toga sto konstantno govoris SVI,MI.Pa sta si ti rekao pametno?Napisao sam konkretno da je raspravljati o ovoj temi glupo,pogotovo svadjati se i prozivati sa nekim na onaj nacin a da te taj pre toga nije isprovocirao nicim(jer se ne radi o tebi u ovoj temi).Genije iz priboja budi mi i dalje pametan poy

edit

imas 30 godina i spustas se na nivo da prozivas ljude da su glupi i usporeni preko interneta pa ti mora da si najveci potencijal tu [ok]

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

-Spiro: Taj kurir lagano moze da se uvalja strancima za 120e, sta pricate glupaci

-Neko: kupi i preprodaj strancima, spiro?

-S: nemamo paypal, vi ste retardi, nemate pojma

-N: znaci ne moze tako lagano da se proda, a ovde je tesko naci musteriju?

-S: pa ti ne znas da citas, retarde 1, uzima i 150e, maloumnice, majmune

-N: Pa sto ti ne prodas i budes dobar 70e?

-S: ti si debil, low iq, ne umes da citas, nema paypala, moje naselje je vece od tvog grada, retardemaloumnicedebilu!111

Hahhaahhahahahahahaha :D pokidao sam se sad :D

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Ti si apsolutno merodavan da odredjujes da li je neko glupo,kada sam napisao da si to rekao,ne mogu naci,citiraj posto sam pored usporenosti i slep izgleda.Od toga sto konstantno govoris SVI,MI.Pa sta si ti rekao pametno?Napisao sam konkretno da je raspravljati o ovoj temi glupo,pogotovo svadjati se i prozivati sa nekim na onaj nacin a da te taj pre toga nije isprovocirao nicim(jer se ne radi o tebi u ovoj temi).Genije iz priboja budi mi i dalje pametan poy

edit

imas 30 godina i spustas se na nivo da prozivas ljude da su glupi i usporeni preko interneta pa ti mora da si najveci potencijal tu [ok]

Usproen si,glup si,slep si a sad ti se i prividja.Jedinog koga sam prozavao na ovom topicu si ti,jedino ako ne govoris o sebi u 3. licu.Cak ni dragog Sprirdona koji je udelio svima ovde gomilu komplimenata.I,valjda ces ovaj put mozda shvatiti,ja decku koji je otvorio ovaj topic nisam ni rec napisao,vec Spiridonu koji upada kao indijanac,zakljucuje da su svi reterdirani,ali ona kao jedini pametan ovde ne zna da objasni coveku kako da proda strancima to sto prodaje.Onda upadas ti kao jos veci indijanac i uspevas da zasenis Spiru po gluposti.On je barem svestan da problema koji ljudi imaju prilikom trgovine sa strancima,dok ti pojma nemas.I da,imam 30 godina,zivim u Priboju,ali kako god to ne menja cinjenicu da si glup.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Usproen si,glup si,slep si a sad ti se i prividja.Jedinog koga sam prozavao na ovom topicu si ti,jedino ako ne govoris o sebi u 3. licu.Cak ni dragog Sprirdona koji je udelio svima ovde gomilu komplimenata.I,valjda ces ovaj put mozda shvatiti,ja decku koji je otvorio ovaj topic nisam ni rec napisao,vec Spiridonu koji upada kao indijanac,zakljucuje da su svi reterdirani,ali ona kao jedini pametan ovde ne zna da objasni coveku kako da proda strancima to sto prodaje.Onda upadas ti kao jos veci indijanac i uspevas da zasenis Spiru po gluposti.On je barem svestan da problema koji ljudi imaju prilikom trgovine sa strancima,dok ti pojma nemas.I da,imam 30 godina,zivim u Priboju,ali kako god to ne menja cinjenicu da si glup.

Ne prividja mi se,sto nisi citirao kada sam ja ono rekao?Nema poente raspravljati se jer izvrces reci kao zena

-rekao sam da je to puno para za nase uslov ali da toliko vredi,sta ti nije jasno ovde?

-rekao sam da je rasprava bespotrebna jer lik koji prodaje nit se javlja nit ga boli uvo da raspravlja

Pada mi mrak na oci kad vidim toliko zatucanih a matorih ljude ima koji su u stanju da prozivaju klince bez razloga,valjda si zato i u Priboju

mozda i mogu da te razumem,nije tebi lako na kraju krajeva

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

Kako god,sam da je tebi lakse.Ali uvek izbegnes da citirias gde sam ja izvrnuo tvoje reci.Mozda sam privideo da si TI rekao da ja tvrdim da je nemoguce prodati,da sam vredjao nekoga na ovom topicu(ne racunaj sebe,mada nije uvreda glupanu reci da je glup).Ja tebe ne prozivam bez razloga,jer ti jesi glup.To sto si klinac,nije nikakvo opravdanje,jer si glupi klinac kome nacrtas nesto i on dalje ne kapira o cemu se prica.I naravno da sam u Priboju,poslednjih par godina koncentacija debila je visoka u Beogradu,pa ne bi da kvarim prosek.Zato ti im dajes na tezini.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Kako god,sam da je tebi lakse.Ali uvek izbegnes da citirias gde sam ja izvrnuo tvoje reci.Mozda sam privideo da si TI rekao da ja tvrdim da je nemoguce prodati,da sam vredjao nekoga na ovom topicu(ne racunaj sebe,mada nije uvreda glupanu reci da je glup).Ja tebe ne prozivam bez razloga,jer ti jesi glup.To sto si klinac,nije nikakvo opravdanje,jer si glupi klinac kome nacrtas nesto i on dalje ne kapira o cemu se prica.I naravno da sam u Priboju,poslednjih par godina koncentacija debila je visoka u Beogradu,pa ne bi da kvarim prosek.Zato ti im dajes na tezini.

Ti nisi merodavan ko je glup a ko nije zato je uvreda cuti nesto takvo od tebe,ja kapiram o cemu pricam i i sta ti pricas i vec 10 puta ti ponavljam da pricam o tome kako je bespotrebno raspravljati ali ne vredi,odustajem.Izvrces jer govoris nesto sto nisam rekao i shvatas kako se tebi shvata,zauzeo sam njegovu stranu jer ste ga hejtovali ti i tvoj alt bez ikakvog razloga,valjda ce buzdovan iz Priboja sad shvatiti sta pricam,uostalom nije ni bitno vise nisam hteo da se prozivam sa tobom ali nesto te je pogodilo sto sam rekao,valjda da si smarac,a shvatas to i sam cini mi se :)

Link to comment
Share on other sites

Vidi se da si intelektualac, drzi se ti Priboja, za bolje nisi

E neka si mi rekao,samo koji si ti u ovoj prici?

Imas 30 godina, zivis u Priboju sa mamom, ne radis nista, ali su svi ostali glupi i spori. n1 mejt

I zivim u Priboju,sa mamom i tatom,imam 30 godina,ali to opet ne menja cinjenicu da ste trn,ti i slicna ekipa veoma glupa deca.

mali edit,vidim da se trn malo opametio,pa odustao od dalje rasprave,on je sad manje glup od tebe.Sad,ako si voljan ti mozes nastaviti seriju glupsti na ovom topicu.

Edited by daniiL

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Imas 30 godina, ne radis nista, zivis sa mamom u Priboju i svadjas se na forumu. Previse je tuzno da bih te zajebavao :c

Gde sam napisao da ne radim nista.Ja se ne svadjam sa ljudima na forumu samo malo lozim glupu decu i dobro mi ide.Slobodno me zajebavaj,ako si sposoban za tako nesto.Slabo to radis.

  • Downvote (-1) 1

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Samo mi nije jasno zasto toliko naglasavate "PRIBOJ" etc etc. Zar je samo Beograd grad u Srbiji. Beograd je jedan od najprljavijih gradova u Evropi. Nikad ne bih ziveo u tom smecu,pa opet nista ne pricam niti trolujem nekog povodom toga. Ova tema treba lock,nema vise poente nikakve.

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Samo mi nije jasno zasto toliko naglasavate "PRIBOJ" etc etc. Zar je samo Beograd grad u Srbiji. Beograd je jedan od najprljavijih gradova u Evropi. Nikad ne bih ziveo u tom smecu,pa opet nista ne pricam niti trolujem nekog povodom toga. Ova tema treba lock,nema vise poente nikakve.

Dupe bi dao za Beograd,priznaj!

Link to comment
Share on other sites

Auuu pa ja ne verujem da ovi bolidi i dalje se bune kako to nije ok cena..

Ja sam mislio rasprava se zavrsila, moroni skapirali da su pogresili i povadili se..

Pa oni misle zato sto smo mi siromasna drzava, a oni dno u toj drzavi, da ljudi treba da im poklanjaju stvari. To je na onu foru, "sta cu jedem u McDonalds za 500 kinte kada za te pare mogu da pojedem 2 tepsije bureka?" Ako ima Mc-a u tim vasim "varosima"

Ja sam vam direktan link postovao gde je taj kurir prodat za 140 dolara, a vi jos uvek pokusavate da dokazete kako je 7000 smesno prenabudzena cena. [roflmao]

Kada budete napustili vase selendre primitivci i kada prosirite malo vidike mozda skapirate da ne treba da raspravljate o stvarima o kojima nemate blage veze!

Evo vam poslednji cenovnik Kurira:

http://www.reddit.co...uriers_version/

Ovi brojevi predstavljaju dota 2 treasure keys.

Treasure Key kosta 2 evra.

Od 25 evra pa do 300 evra vredni kuriri postoje koji se prodaju, kupuju i trejduju svakodnevno.

@supyoyo

Ahahahahaha da da ta slika je olicenje ove situacije u kojoj smo se zadesili..

cyBhoneR, daniiL, Touche: Tard Trio, ekipica za ismevanje.

Gde sam napisao da ne radim nista.Ja se ne svadjam sa ljudima na forumu samo malo lozim glupu decu i dobro mi ide.Slobodno me zajebavaj,ako si sposoban za tako nesto.Slabo to radis.

Te sada fore da si znao sve od pocetka, nego samo si nas ubacivao [roflmao] [roflmao] [roflmao]

Podsecas me na pricu o Zabi i Bunaru, ti da prozivis jos 5000 godina u toj zabiti isti ces ogranicheni primitivac biti koji ne vidi dalje od svoje njive i pravi se da zna sve.

Najjace je sto verujes da si ti taj koji zajebava nekog...

id4wnb.jpg

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Auuu pa ja ne verujem da ovi bolidi i dalje se bune kako to nije ok cena..

Ja sam mislio rasprava se zavrsila, moroni skapirali da su pogresili i povadili se..

Pa oni misle zato sto smo mi siromasna drzava, a oni dno u toj drzavi, da ljudi treba da im poklanjaju stvari. To je na onu foru, "sta cu jedem u McDonalds za 500 kinte kada za te pare mogu da pojedem 2 tepsije bureka?" Ako ima Mc-a u tim vasim "varosima"

Ja sam vam direktan link postovao gde je taj kurir prodat za 140 dolara, a vi jos uvek pokusavate da dokazete kako je 7000 smesno prenabudzena cena. [roflmao]

Kada budete napustili vase selendre primitivci i kada prosirite malo vidike mozda skapirate da ne treba da raspravljate o stvarima o kojima nemate blage veze!

Evo vam poslednji cenovnik Kurira:

http://www.reddit.co...uriers_version/

Ovi brojevi predstavljaju dota 2 treasure keys.

Treasure Key kosta 2 evra.

Od 25 evra pa do 300 evra vredni kuriri postoje koji se prodaju, kupuju i trejduju svakodnevno.

@supyoyo

Ahahahahaha da da ta slika je olicenje ove situacije u kojoj smo se zadesili..

cyBhoneR, daniiL, Touche: Tard Trio, ekipica za ismevanje.

Te sada fore da si znao sve od pocetka, nego samo si nas ubacivao [roflmao] [roflmao] [roflmao]

Podsecas me na pricu o Zabi i Bunaru, ti da prozivis jos 5000 godina u toj zabiti isti ces ogranicheni primitivac biti koji ne vidi dalje od svoje njive i pravi se da zna sve.

Najjace je sto verujes da si ti taj koji zajebava nekog...

id4wnb.jpg

Evo ga i Spiro opet.I opet je zaboravio da kaze,pomogne,coveku kako da proda to cudo.Odonosno kako da naplati to cudo.Spiro budi covek za razliku od mene retarda i pomozi da se kurir uvalja za postenu kintu.Ja sam debil,ali ti barem budi od neke koristi i reci kako covek da proda kurira i kako da mu legnu pare bez komplikacija.Valjda to nije neki problem,kao sto sam kazes,to je laganao odraditi.Nasao si mu gde da proda jos samo mu nadji nacina kako da naplati i bices jos veci car.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...