Jump to content

Upgrade foruma - 09.08.2012.


Recommended Posts

verovatno će biti 10 poena = permaban, i uvešćemo brisanje poena posle određenog vremena. recimo taj tvoj iz februara 2011. bi mogao da bude obrisan :)

Daj onda obrisi i ovaj moj iz 2008 zbog nepoznatog razloga od Chemerboya :D

Obozavam nepoznate razloge, samo pokazuje koliko neko ima veliki pishu :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

oko ovoga da vam za warning reason piše "other", to ne znači da moderator nije upisao razlog. prikaz razloga u toj tabeli je uveden u novoj verziji foruma, a sva upozorenja dodeljena pre apgrejda su zavedena pod "other". ako imate "more details" stavku u tabeli, tu možete da vidite šta je moderator upisao kao razlog warn-a.

Daj onda obrisi i ovaj moj iz 2008 zbog nepoznatog razloga od Chemerboya :D

Obozavam nepoznate razloge, samo pokazuje koliko neko ima veliki pishu :D

ne mogu sad da idem redom i brišem svima warn-ove, nisam robot :)

to koliko je star warn i koliko se određeni član u međuvremenu promenio će svakako biti uzimano u obzir prilikom bilo kakvog eventualnog kažnjavanja, i sigurno nećeš popiti ban jer si tri puta postovao spam za 10 godina :)

warn služi da moderatori i admini znaju kad neko pravi sranja sistematski, bilo u roku od par dana kao luka86 ili konstantno kao daki i kreki, a vi koji imate po 1-2 poena od pre x godina nemate šta da brinete.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam 3 wp od pre 6 jebenih godina, iz 2006. datih u roku od mesec dana, sve mi ih je Hajli dao, mora da me nešto uhvatio bio na zub tamo na wc3 forumu :D

U zadnjih 5-6 godina imam samo jedno ''verbalno upozorenje'' od Ivana u aprilu ove godine :)

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...